Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקבלת רכב מהעבודה: תא מטען גדול + נוחות נסיעה

uripri

פוסטים מומלצים

שלום,

עלי לבחור רכב מהרשימה הבאה. נוסע ב 20,000 ק"מ בשנה. מחציתם בעיר, מחציתם מחוץ לעיר.

רק אני נוהג ברכב. חשוב לי נוחות נסיעה + תא מטען גדול.

לצורך ההשוואה, אני נוהג היום על ויטארה, ודי מרוצה. מצד שני אני יודע שיש רכבים שמשאירים אבק לויטארה (אטקה / 3008), אבל הם לא ברשימה.

מה מומלץ מהרשימה?

מי טוען לכתר, אחריו?

תודה רבה!

WhatsApp Image 2024-05-21 at 21.36.19.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש שלוש שהן יותר נכונות מהיתר:

אוקטביה 1.5 ליטר (אם משפחתית באה בחשבון)

שברולט טראקס (קרוסאובר מוצלח)

מיצובישי אקליפס קרוס

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקליפס קרוס היא בלבל מעל כולם, זה גיפון ממש גדול ומרווח (טיפ טיפה יותר מהטוסון אבל באותה הקטגוריה). זללן דלק אבל אם זה מליסינג עם דלקן הייתי לוקח אותה בלי לחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גדול, אכן מרווח יחסית, אבל שם זה נגמר, " לבל מעל כולם ", זה מעט מוגזם. האוקטביה היא כאן הבחירה המועדפת לטעמי, אוטו נוח, מאוד מרווח, תא טען ענק, מאובזר וחזק. אם תנאי בל יעבור הוא אוטו גבוה, הטראקס החדש מלקט ביקורות מאוד חיוביות, שווה בדיקה.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה היא "מלכת תא' המטען".

תא המטען שלה ענק, שימושי מצוייד בווים, טבעות עגינה ורשתות...

לפני תא המטען יש תא נוסעים מאובזר בכל טוב ועם מנוע 1.5 ליטר הביצועים מצויינים.

כדאי לברר הטם כבר הגיעה מתיחת הפנים במסגרתה יש מנוע 1.5 ליטר עם הספק 116 או 150 כ"ס.

המנוע החלש שנחליף את מנוע הליטר מספק ביצועים חא רעים, אך כמובן שעדיף מנוע חזק יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, רועי5 כתב:

אכן גדול, אכן מרווח יחסית, אבל שם זה נגמר, " לבל מעל כולם ", זה מעט מוגזם. האוקטביה היא כאן הבחירה המועדפת לטעמי, אוטו נוח, מאוד מרווח, תא טען ענק, מאובזר וחזק. אם תנאי בל יעבור הוא אוטו גבוה, הטראקס החדש מלקט ביקורות מאוד חיוביות, שווה בדיקה.

אתה צודק, התכוונתי בקטגוריה, זה suv-c היחיד ברשימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...