Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 90,000 לטויוטה קורולה 2019

shiraherman

פוסטים מומלצים

מציע שתבדקי בספר הרכב מה אמור לכלול טיפול הטיפול לפי הנסועה והשנתון ואז תפני עם הרשימה הסגורה למספר מוסכים ותבקשי הצעת מחיר. נהוג לבקש וגם לקבל הנחה. 

אפשר לחסוך אם רוכשים את החלקים לבד, זה נכון במיוחד לפילטרים ומצתים שנרכשים מחוײל, ואפשר גם לבדוק במוסך מורשה שאינו מורשה יבואן.

ההפרש לדעתי יהיה משמעותי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.2.2024 בשעה 16:29, shiraherman כתב:

מצרפת את ההצעה

17078343196693730756666407553228.jpg

כל דבר רשום "מקורי" לנפח מחיר?

שמן מנוע תואם תקן אין דבר כזה "מקורי" טויוטה לא מיצרת שמנים

אותו כנ"ל נוזל קירור נוזל בלמים צריכים להיות תואמי תקן לא חייבים להיות  "מקוריים"

לפי הכמויות שמצוינות נוזל קירור לא מחליפים אלא מוסיפים 0.15 ליטר שזה כוס פלסטיק חד פעמית במחיר "מצוין" של 34.58 לא חובה אם לא חסר-לוותר

שמן גיר הכמות היא של הוספה לא של החלפה לא נשמע הגיוני

נוזל בלמים יקר לפי הרשום משתמשים ב1 ליטר לצורך זה הם חייבים לבצע החלפה מלאה דרך הניפלים של הקליפרים מכל 4 הגלגלים (ולא לשאוב עם מזרק מהמיכל עודפים שזה "פטנט" שעושים בהרבה מוסכים גם מורשי יבואן ומשול לכוסות רוח למת, חסר תועלת לחלוטין)-להשגיח שאכן עושים החלפה מלאה ולא בכאילו

מסנן מזגן לא חייבים מקורי במחיר מונפץ אפשר גם חליפי איכותי 

פלגים יקרים כי זה "מקורי" אפשר גם חליפי OEM להוזיל עלויות

לגבי פילטר שמן הייתי נצמד למקורי

מה זה לעזאזל ניקוי למרססים "מקורי" ב117  ש"ח לא כולל, נשגב מבינתי-לוותר

בדיקת פרונט-אין דבר כזה. אם ההגה לא מושך לצד מסוים אין צורך בכך ואם מושך כבר עושים "כיוון פרונט" שזה כולל "בדיקת פרונט"-לוותר

שורה תחתונה

אין ערך למחיר מונפץ במורשה יבואן לאחר תום תקופת האחריות את יכולה לחסוך לדעתי 50  אחוז בפניה למוסך כללי בלי כל התוספות המיותרות והמחירים המופקעים

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעל טויוטה קורולה, לפני כחודש עשיתי טיפול 90000 כולל הביטוח החדש שהם מציעים (עדיין ללא ביטוח סוללה) - יצא לי בערך 3200 ש"ח. אולי 3400 ש"ח. אינני זוכר סכום מדויק (אחרי הנחה ביוזמתם, שילמתי פחות מ-3000 ש"ח).

כרגע אינני בבית, כך שאין לי אפשרות להשוות.

צריכה לבדוק מול המוסך מה הסיפור של נוזל קירור ושמן גיר.

מה זה ניקוי מרססים ?

מה הכוונה "בד' פרונט" - האם כיוון פרונט (החלפת צמיגים או שיש משיכה בהגה ?) או דבר אחר.

לגבי מסנן מזגן - זה המסנן עם פחם. הוא יותר יקר. אפשר לקחת גם מסנן מזגן "רגיל" (מסנן ללא פחם). יחסוך כמה עשרות שקלים.

עריכה עד עכשיו הסתמכתי על טענת פות"ש - טיפול ב-3000 ש"ח.

המחיר נראה לי מוזר (בהשוואה למחיר שאני שילמתי), אז עברתי על הצעת המחיר ועשיתי סיכום של הצעת המחיר.

"פתאום" המחיר צנח ל-2546 ש"ח (ואם רוצים לדייק, אז מוסיפים עוד 74 אגורות).

ובמחירים כאלו יש נטיה לתת הנחה מסויימת, אז הכצעקתה ? סתםר רעש וצלצולים על כלום.

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@nit_zan כנראה שמדובר ב-0.15 מ-5 ליטר (לפי החשבונית מדובר במיכל בנפח זה), ואז מדובר ב-750 סמ״ק. כהדיוט עם הבנה מינימלית אני שואל למה היה חוסר כזה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...