Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סגירת תיק ע"י המשטרה

שימו לב! השרשור הזה בן 222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין אותי אם אזרחים תבעו בתביעה אזרחית את המשטרה על סגירת תלונות כאלו, והאם זכו.

• מעניין 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ספציפית למשטרה ולשוטרים יש הגנות מיוחדות, אבל איני בקי בפרטיהן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.9.2023 בשעה 12:29, tinoki כתב:

אם אזרחים תבעו בתביעה אזרחית את המשטרה

קודם יש הליך של ערעור על ההחלטה לסגור את התיק.

אחרי כן ניתן לפנות לבג״ץ.

תביעה אזרחית במקרה וגם זה נכשל? תאורטית ניתן לתבוע, מעשית אני בספק שיש לזה סיכוי אחרי ששני הליכים רשמיים מוצו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.9.2023 בשעה 12:59, usafun כתב:

אני חושב שיש בעיה לתבוע גופים ממשלתיים. כלומר, תביעות נגדם נדחות/לא מתקבלות.

אין שום בעיה לתבוע גופים ממשלתיים. תתפלא כמה תביעות מתקבלות נגד גופים ממשלתיים.

בתאריך 6.9.2023 בשעה 13:06, sperial כתב:

ספציפית למשטרה ולשוטרים יש הגנות מיוחדות, אבל איני בקי בפרטיהן.

יש להם הגנה אם פעלו בצורה סבירה בהתאם לסיטואציה. בעיקר רלוונטי למקרים של שימוש בכוח או אם נגרם נזק בעת הפעלת כוח.

מעבר לכך, אינני מכיר הגנה מיוחדת

בתאריך 6.9.2023 בשעה 12:29, tinoki כתב:

מעניין אותי אם אזרחים תבעו בתביעה אזרחית את המשטרה על סגירת תלונות כאלו, והאם זכו.

אינני מכיר תביעה כזאת, וגם אם תוגש - היא תיפול מאוד מהר מאחר ולקצין משטרה יש סמכות להחליט אלו תלונות לחקור ואלו תלונות לסגור משיקולים כאלו ואחרים (סעיפים 62-65 לחוק סדר הדין הפלילי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, guya72 כתב:

אין שום בעיה לתבוע גופים ממשלתיים. תתפלא כמה תביעות מתקבלות נגד גופים ממשלתיים.

ממש לא עניין של מה בכך. קרא פה - 
איך מגישים תביעה נגד משרדי ממשלה? עו״ד דיני נזיקין (lawoffice.org.il)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שפרוצדוריאלית זה דבר פשוט. יש פרוצדורה לא פשוטה מאחר וזאת לא תביעה בבימ"ש לתביעות קטנות אלא בימ"ש שלום/ מחוזי (תלוי בסכום התביעה).

עדיין, יש לא מעט תביעות כנגד גופים ממשלתיים. חלקם גם זוכים.

מאחר וזה פורום ציבורי, אני נמנע ממתן מידע יותר מפורט מדוע חלק מהתביעות מתקבלות ( רמז :קשור לחסינות). אפילו מופיע לך שם דוגמא לתביעה נפוצה

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, guya72 כתב:

מאחר וזה פורום ציבורי, אני נמנע ממתן מידע יותר מפורט מדוע חלק מהתביעות מתקבלות ( רמז :קשור לחסינות).

לא הבנתי. יש כאן סוד?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לשמוע.

לא חדש שלמשטרה אין מספיק משאבים לטפל בכל דבר קטן, גם לא מעט דברים גדולים לא מקבליםפ את מלוא הטיפול, וזה עוד מלפני שנולדתי (אני בן 49).

שמח לקבל חיזוק נוסף למנהג הקבוע שלי:

אם מישהו עקף אותי יפה או לא יפה, שיסע לשלום ודוקא טוב שיתרחק.

אם מישהו מנסה לעקוף אותי, בדרך כלל אני אנהג באופן שמסייע לו להשלים את העקיפה בקלות ובנוחות (וזה קורה הרבה מאוד, אני אילתי ויש לי לא מעט נסיעות למרכז ובחזרה).

מרחם על בני משפחתו של האיש האלים ההוא ועל אלו שעובדים איתו.

• אהבתי 1

יונדאי i-20 ,  שמח שלא הקשבתי לשונאי הגיר הרובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.9.2023 בשעה 18:59, Jack457 כתב:

עצה גרועה. פות"ש אמר שזה היה בנאדם מבוגר, בסוף היה גורם לו נזק חמור וגומר בכלא. 

במצבים כאלה, הכי טוב לנתק מגע. 

בן אדם מבוגר אבל כנראה עם מספיק כוח להכניס לו מכות, אז בטח זה לא איזה נכה עם ניוון שרירים שיושב על כיסא גלגלים נכון?

בכל אופן, שכל אחד יעשה מה שטוב לו. רק שלא יתפלא אחר כך שהתיק נסגר מחוסר עניין אחרי שיכניסו לו מכות רצח בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 8.9.2023 בשעה 16:05, harhanegev כתב:

אם מישהו מנסה לעקוף אותי, בדרך כלל אני אנהג באופן שמסייע לו להשלים את העקיפה בקלות ובנוחות

כל הכבוד! אני אשמח לדעת איך אתה לא מתעצבן ? יש משהו קבוע שאתה אומר לעצמך ? שיטה אחרת ? 

סוזוקי SX4 שנת 2012 
יונדאי I20 ידנית שנת 2017 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פאביה כתב:

כל הכבוד! אני אשמח לדעת איך אתה לא מתעצבן ? יש משהו קבוע שאתה אומר לעצמך ? שיטה אחרת ? 

לא אומר לעצמי שום דבר, אבל זוכר באופן כללי שיש אנשים מסוכנים שיכולים לעשות דברים שאולי יסבכו אותם עם המשטרה, אבל אני לא רוצה להיות הנפגע הצודק, אלא לחזור הביתה בשלום.

בנוסף, יש חלק ניכר מהעוקפים שאני לגמרי מבין אותם והם לא עושים שום דבר מעצבן, ואם התנאים מתאימים, למה לא לעזור להם. זה לא שאני מתעכב עכשיו כמה דקות בשביל מישהו.

• אהבתי 1

יונדאי i-20 ,  שמח שלא הקשבתי לשונאי הגיר הרובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף שנהגים מסוכנים יסעו לפני ולא מאחורי.

תגיד את זה לעצמך ותשאיר את העצבים בצד.

• רעיון טוב! 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...