Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי כמה מטר מצלמה מצלמת?

DJO
שימו לב! השרשור הזה בן 7144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לדעת האם מישהו יודע פחות או יותר,

שאני אדע בערך כמה זמן יש לי להאט מהרגע שאני מבחין במצלמה מימני, ואחרי כמה זמן אני אוכל להאיץ שוב.

זכור שהמצלמה מצלמת אחרי שאתה עובר אותה. דאג שברגע שהיא מימינך כבר תהיה על נניח 100-105 קמ"ש (בכביש של 90) ואחרי שאתה רואה אותה במראה האחורית - כבר תוכל להמשיך להאיץ קדימה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה שאני לא יודע עם מצלמה צילמה אותי.....עברתי ליד צומת בית עזרה...ושם יש מצלמה..(היחידה שעובדת מכוון אשדוד לאשקלון)..נסעתי משהו כמו 120 שהבחנתי בה הורדתי ל 90-100 ואז אחרי שעברתי אותה איזה 50+ מטר התחלתי להאיץ ל 110 ולא יותר וראיתי פלאש מאחורה ואני לא ראתי עוד מכוניות שם,,אז השאלה אם נתפסתי??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מבין כניראה, המצלמה מצלמת רק מכונית שעוברת מולה המהירות מעל למותר, והיא מצלמת את האוטו אחרי 20 מטר +-. אם עברת ליד המצלמה במהירות של 90 קמ"ש ואחרי 50 מטר האצת אז המצלמה לא יודעת על זה ! היא יודעת רק על ה 90 קמ"ש שנסעת ברגע שעברת לידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה....פשוט היה פלאש חזק...חשבתי על משהו ,נשמע טיפשי אבל מי יודע,אם לשים במספר מראה קטנה כמו ששמים במרות הצצדיות...זה לא אמור לסנוור את הצלמה?,למרות שהסיכוים הם אפסיים שהקרן תחזור אליה בחזרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה....פשוט היה פלאש חזק...חשבתי על משהו ,נשמע טיפשי אבל מי יודע,אם לשים במספר מראה קטנה כמו ששמים במרות הצצדיות...זה לא אמור לסנוור את הצלמה?,למרות שהסיכוים הם אפסיים שהקרן תחזור אליה בחזרה...

אתה יכול לנסות, מקגייוור שכמוך.. :wink:

הראל..

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב המצלמות מצלמות מ-120 קמ"ש ויש גם כאלה ש130 קמ"ש

חביבי בקצב כזה לא תגיע רחוק.

2 כללים:

1. בחיים על תהמרו בכמה היא תצלם :!: (לא מומלץ וכמו כן "הימורים זה לא חוקי בארץ :lol: )

2. רוב במקומות מופעלת המצלמה ב 111 קמ"ש-> (90) סטיה של 20 קמ"ש כלפי מעלה.[121 ->(100)]

*בדוק על ידי הפעלת מצלמה בצומת דרור* :twisted: (למי שמכיר)

הרמן.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. רוב במקומות מופעלת המצלמה ב 111 קמ"ש-> (90) סטיה של 20 קמ"ש כלפי מעלה.[121 ->(100)]

זה הגיוני לכבישים בינעירוניים בהם המהירות המותרת היא 80 או 90 קמ"ש, והרבה פחות הגיוני לכביש מהיר בו המהירות המותרת היא 110 קמ"ש (או מוגבלת ל-100 בתמרור, כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הגיוני לכבישים בינעירוניים בהם המהירות המותרת היא 80 או 90 קמ"ש, והרבה פחות הגיוני לכביש מהיר בו המהירות המותרת היא 110 קמ"ש (או מוגבלת ל-100 בתמרור, כמובן).

רועי, מה המצב.

תראה עשינו בדיקה לגביי 90 קמ"ש ומכך הסקתי לגביי ה100 קמ"ש יכול להיות, לדוגמא: שבכביש אשדוד - ת"א המצלמה אחרי ראשון מערב מצלמת ב130. (בהחלט ראיתי אותה מצלמת, אם כי לאחרונה נעלמו עיקבותיה)

הרמן.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכביש אשדוד - ת"א המצלמה אחרי ראשון מערב בהחלט ראיתי אותה מצלמת, אם כי לאחרונה נעלמו עיקבותיה

עקבותיה לא נעלמו, פשוט שמו לפניה ב"טעות" שלט שרשום בו תדר אחת מתחנות הרדיו ולכן היא נסתרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...