Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אילו אפשרויות תשלום על רכישת רכב חדש?

BlaBels
שימו לב! השרשור הזה בן 943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אני רוכש קיה חדשה *מהחברה* לדוגמה לא מאדם פרטי אילו אפשרויות תשלום יש? העברה בנקאית? שיק מזומן? מה בדרך כלל נהוג?

עריכה אחרונה על ידי BlaBels
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, yulianx כתב:

העברה בנקאית.

מעולה ושאלה נוספת שעלתה לי, יש לך מושג אם בקניית רכב חדש כשהוא מגיע ואני בודק שהכל בסדר מותר לי לעשות נסיעת מבחן לפני החתימה? בדומה לרכב יד 2 רוצה לבדוק שאין רעשים והכל בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעת מבחן אתה עושה על רכב הדגמה של היבואן.

כשאתה מקבל רכב אתה לא עושה עליו נסיעת מבחן ואז מאשר ליבואן שסבבה ואתה לוקח את הרכב או לא לוקח אותו. 

היבואן מזמין אותך לקבל את הרכב, מסביר לך על תפעולו - וסלמאת. הרכב כבר על שמך, ואתה כבר שילמת עליו. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, discoTD5 כתב:

נסיעת מבחן אתה עושה על רכב הדגמה של היבואן.

כשאתה מקבל רכב אתה לא עושה עליו נסיעת מבחן ואז מאשר ליבואן שסבבה ואתה לוקח את הרכב או לא לוקח אותו. 

היבואן מזמין אותך לקבל את הרכב, מסביר לך על תפעולו - וסלמאת. הרכב כבר על שמך, ואתה כבר שילמת עליו. 

הבנתי שבמקרה ואני מגלה משהו לא תקין עם הצבע או חלק אחר ברכב אני לא חייב לחתום ולקבל את הרכב בגלל זה אני שואל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה יש אחריות - על היבואן לתקן את הפגם.

לגבי תשלום - ברכב הלפני אחרון שרכשתי שיחמתי מקדמה בכ"א, את היתרה בהעברה בנקאים (אחרי שבצ'ק אישי היתה איזו בעיה טכנית, לא באשמתי).

תמורת הרכב האחרון שקניתי שילמתי בצ'ק אישי.

בעבר נדרשתי לדלם בצ'ק בנקאי, אבל לא בעשור האחרון. היבואןממעכב הליכים יומיים - שלושה עד שהצ'ק האישי נקלט, מה שבדרך כלל לא מעכב את המסירה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ליבואן מותר לעשות תיקון ולא לידע אותך במקרים הבאים:

449770EB-9AB7-444A-AA42-C2D54D0C920D.thumb.png.4687e64a6ea4b828c22d78b747a6f207.png

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...