Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפל קאר פליי אלחוטי לעומת אנדרואיד אוטו אלחוטי - מה ההבדל?

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 1007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

באאוטלנדר החדש שקניתי יש מערכת מוליטימדיה מקורית עם אפל קאר פליי אלחוטי ואנדרואיד אוטו בחיבור כבל (יש שתי אפשרויות לחיבור כבל, טייפ C או חיבור USB רגיל).

הרכב מגיע גם עם משטח הטענה אלחוטי עם יכולת הטענה מהירה מאוד.

חיבור הכבל מסבך את העניינים, היות ואני אוהב סביבת נהג נקיה, בלי חוטים ומעמדים ובלגנים, אז אני צריך לשלוף את הכבל מתא האיחסון, לחבר לטלפון, ואז גם הטלפון נטען בצורה איטית למדי, דרך הכבל.

היה מאוד נחמד אם החיבור היה אלחוטי כמו באפל קאר פליי, וכך כל מה שהייתי צריך לעשות זה להניח את הטלפון על משטח ההטענה, הוא היה מסתנכרן לבד והכל היה עובד דרכו במהירות וביעילות (זאת פעם ראשונה שאני נפגש בחיבור אנדרואיד אוטו, מצאתי שהוא יעיל ומהיר מכל מערכת מולטימדיה אחרת שדורשת סים, ולמדתי גם איך לגשת דרכו ליוטיוב או לכל דבר אחר).

אז מהי באמת הסיבה להבדל בין אפל קאר פליי לאנדרואיד אוטו? מדוע לא שניהם אלחוטיים?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם לחסוך כמה שקלים, אז מה ההבדל בין אפל לאנדרואיד? זו בעצם השאלה שלי בכותרת...

מחיפוש בגוגל הבנתי שרוב היצרנים עושים את זה כרגע, ואני לא מבין למה? בשביל כמה שקלים למנוע מאיתנו חוויה כזאת?

שאפו לסקודה בקטע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שקלים על מאות אלפי מכוניות, מסתכם בהרבה כסף. ככה מנהלים רווחיות בכמויות גדולות. ככה גם מבדלים בין יצרני פרימיום ליצרנים עממיים, כמו מיצובישי. ברמה הנמוכה יותר חוסכים עליך בכל מיני מקומות, חלקם אתה רואה ומרגיש, חלקם מתחת למנוע ומתחת למרכב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, falou כתב:

ברמה הנמוכה יותר חוסכים עליך בכל מיני מקומות

ברמה הנמוכה זה דוקא מובן לי לגמרי. אבל אם הוספתי 40,000 שקל לגרסה הבכירה, הם לא יכולים לפנק אותי בחיישן של 40 שקל או אפילו 400?

נ.ב. אף אחד לא ענה לי על ההבדל בין אפל לאנדרואיד. ממש מוזר הקטע הזה.

עריכה אחרונה על ידי outlander

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד ממשק פירושו עוד הוצאה על תשלום למי שיש לו זכויות יוצרים על הממשק. מישהו טרח ופיתח את חתיכת התוכנה הזו, והוא רוצה לקבל על זה תמלוגים. אז במקרה שלך חסכו על ממשק אנדרואיד ועשו רק ממשק אפל. אם מעניין אותך, אתה יכול לבדוק מי חסך עליך, היצרן, שאין אצלו את האופציה הזו, או היבואן, שהחליט שלא תיכלל במפרט.

שוב, זה מסוג החסכנות שמתאים ליצרנים עממיים. אם ב-2008 ובגולף מלפני 4 שנים יש גם וגם, אז באמת אין סיבה שיחסכו על זה... אבל חסכו.

לא מתאים למכונית בתקציב הזה?!

באמת לא מתאים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בוודאות בסקודה יש? 

יש לי אוקטביה חדשה ולא הצלחתי להפעיל את הandroidauto באופן אלחוטי, רק בחיבור כבל.

חיפוש ברשת (אולי אפילו תוצאות מהפורום הזה) העלה שהאפשרות חסומה בארץ בשל מגבלות תדר של משרד התקשורת.

האם אכן כך? ואם כן אולי זה כך גם במיצובישי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב AA עם כבל וזה עובד מצויין. החיסרון הוא שאין עברית ואין אפשרות לחיפוש קולי בעברית. זה גם היתרון של אפל שהממשק תומך בעברית ועובד גם בחיפוש קולי. אני הייתי מעדיף את האפל שלטעמי יצאו ראשונים לשוק עם ממשק אלחוטי ולכן חלק מהרכבים תומכים בזה בעוד שהאנדרואיד האלחוטי שיצא מאוחר יותר רק מתחיל להתמך ברכבים השונים. 

Outlander, אם הבנתי נכון אתה מצליח להיכנס ליוטיוב דרך אנדרואיד אוטו רשמי (ללא פריצה בטלפון)? אם כן, אשמח אם תשתף איך אתה עושה את זה. למיטב הבנתי זה אפשרי רק עם טלפון שהותקן בו root.....

דרך אגב, תתחדש על הרכב, נראה בחירה מצויינת. רכב מאוד מרשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, outlander כתב:

אז מהי באמת הסיבה להבדל בין אפל קאר פליי לאנדרואיד אוטו? מדוע לא שניהם אלחוטיים?

אחד אפל קארפליי, והשני אנדרואיד. 

אולי עניין של זכויות יוצרים על האפליקציה, ואולי לא.

הבעיה היא שאנשים הזמינו רכב ב 200.0 אש"ח בלי לעשות נסיעת מבחן, בלי להבין מה הם מזמינים, ואז באים בטענות, או שואלים שאלות למה זה ככה. 

כי ככה. 

• רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, discoTD5 כתב:

הבעיה היא שאנשים הזמינו רכב ב 200.0 אש"ח בלי לעשות נסיעת מבחן, בלי להבין מה הם מזמינים, ואז באים בטענות, או שואלים שאלות למה זה ככה

זה 220K, לא 200K. ובבקשה אל תעשה ממני מפגר שלא ידע מה הוא מזמין, ידעתי היטב איך הרכב נראה ומה המפרט שלו, פחות או יותר. קראתי ביקורות, נסיעות מבחן, כל פרט. הבחירה שלי ברכב מתחילה קודם כל במחיר (והמחיר הזה התאים לי, בפרט שנשארו לי 103K מהרכב הקודם). לאחר מכן מראה פנימי וחיצוני, שגם הוא מאוד מצא חן בעיני. אחר כך באים הפרטים האחרים, אנדרואיד אוטו הוא אחרון אצלי בסולם העדיפויות. אבל בכל מקרה אני חושב שזכותי לשאול שאלות כשאני קונה מוצר במחיר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, meir_gi כתב:

אני משתמש ב AA עם כבל וזה עובד מצויין. החיסרון הוא שאין עברית ואין אפשרות לחיפוש קולי בעברית. זה גם היתרון של אפל שהממשק תומך בעברית ועובד גם בחיפוש קולי. אני הייתי מעדיף את האפל שלטעמי יצאו ראשונים לשוק עם ממשק אלחוטי ולכן חלק מהרכבים תומכים בזה בעוד שהאנדרואיד האלחוטי שיצא מאוחר יותר רק מתחיל להתמך ברכבים השונים. 

Outlander, אם הבנתי נכון אתה מצליח להיכנס ליוטיוב דרך אנדרואיד אוטו רשמי (ללא פריצה בטלפון)? אם כן, אשמח אם תשתף איך אתה עושה את זה. למיטב הבנתי זה אפשרי רק עם טלפון שהותקן בו root.....

דרך אגב, תתחדש על הרכב, נראה בחירה מצויינת. רכב מאוד מרשים.

לא צריך Root

בגירסאות מאוחרות של אנדר' 10  ומעלה, Android Auto מגיע מותקן עם המערכת. בגרסאות  מיושנות של אנדר' צריך להוריד קובץ APK ולהתקין, אין אפשרות להוריד דרך החנות [לא תמצא את ההתקנה, אין תמיכה רשמית בארץ]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, את זה אני יודע. Outlander כתב שהוא מצליח עם אנדרואיד אוטו להגיע ליוטיוב. זו היתה השאלה שלי: איך עם אנדרואיד אוטו רשמי ולא פרוץ הוא רואה יוטיוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת סוטה מהשרשור אבל אנשים לא מודעים לזה שניגון יוטיוב (או כל סרטון אחר) על גבי המסך ברכב נחשבת לעבירה חמורה שהעונש בגינה הוא לא קנס ולא נקודות אלא הזמנה ישירה לדין! (תקנה 28א)

יש יותר ויותר מערכות מולטימדיה (הבעיה באפטרמרקט הפתוחות) שמאפשרות את זה והשוטרים אוכפים בקפידה ובצדק.

בקיצור... תעבור לספוטיפיי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מנגן יוטיוב ברכב.. אלא יוטיוב מיוזיק [Youtube music ], תוריד את זה מהחנות..

וגם מה שאתה מוריד ב APK הוא רשמי ולא פרוץ.. [לא שמעתי על פרוץ האמת].. פשוט אין תמיכה רשמית של A.U במדינת ישראל לכן זה לא נמצא בחנות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, electric כתב:

זה קצת סוטה מהשרשור אבל אנשים לא מודעים לזה שניגון יוטיוב (או כל סרטון אחר) על גבי המסך ברכב נחשבת לעבירה חמורה שהעונש בגינה הוא לא קנס ולא נקודות אלא הזמנה ישירה לדין! (תקנה 28א)

אחלה, אבל כשאתה עומד בחניה עם הרכב בהמתנה למישהו, אין בעיה חוקית לראות יוטיוב במסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...