Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר להזמין אנטנת wifi מאלי אקספרס או שצריך אישור מיוחד בארץ?

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 1258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 22 שעות, renault5 כתב:

זה יותר למטרת ניסוי :) קו פתוח של בתים פרטים בקו ישיר של 3 ק"מ אחד מהשני ראיתי סרטונים ביוטיוב שזה קולט 

לכן מעניין :)

לשימוש כזה אנטנת גג כיוונית על 2.4 ג'יגה זה כיוון טוב. קו פתוח אתה מתכוון יש קו ראייה בין הגגות? אם תשים שתי אנטנות כאלה הן רואות אחת את השנייה ללא הפרעות?

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

לא יודע לגבי אנטנה

אבל ראוטרים אפשר להזמין בלי בעיה כל עוד אתה מזמין אחד (כולל אנטנה)

לא?

יצא איזה חוק  לפני כמה זמן

בתנאי שהוא עומד בתקנים שאושרו בישראל ומוגבל לתדרים שאושרו בישראל ולעוצמות שידור שמאושרות בישראל!

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.11.2020 בשעה 10:59, m3x7r3m3 כתב:

לשימוש כזה אנטנת גג כיוונית על 2.4 ג'יגה זה כיוון טוב. קו פתוח אתה מתכוון יש קו ראייה בין הגגות? אם תשים שתי אנטנות כאלה הן רואות אחת את השנייה ללא הפרעות?

בתנאי שהוא עומד בתקנים שאושרו בישראל ומוגבל לתדרים שאושרו בישראל ולעוצמות שידור שמאושרות בישראל!

כן רואים אחד את השני מגדל אל מגדל באותו קו

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזבוז מוחלט של כסף . היתה לי כזאת לפני כמה שנים במושב שהוצאתי החוצה אפילו שלא עשתה כלום וגם כשביכול היה סימני קליטה עדיין האינטרנט זחל או לא זז בכלל. קניתי אנטנה מחוזקת של TP LINK אם 2 אנטנות חיצוניות וזה כבר עבד אחרת לגמרי. המוצר שאתה רוצה להזמין ביזוז כסף מוחלט.WN8200N זה האנטנה שכן עבדה לי בסוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שמומחי האנטנות לא הגיבו. אנטנת יאגי היא לא התצורה האופטימלית ל4.2 היא יותר מתאימה לVHF ו UHF.

ל 2.4 תצורת CANTENNA יותר מתאימה, אבל לשמור על כיווניות בחוץ זו משימה לא פשוטה.

אבל אני מקווה שאתבדה ונראה תמונות של הצלחה מפות״ש.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, dani12 כתב:

בזבוז מוחלט של כסף . היתה לי כזאת לפני כמה שנים במושב שהוצאתי החוצה אפילו שלא עשתה כלום וגם כשביכול היה סימני קליטה עדיין האינטרנט זחל או לא זז בכלל. קניתי אנטנה מחוזקת של TP LINK אם 2 אנטנות חיצוניות וזה כבר עבד אחרת לגמרי. המוצר שאתה רוצה להזמין ביזוז כסף מוחלט.WN8200N זה האנטנה שכן עבדה לי בסוף

וזה הספיק לקלוט למרחק של נניח 3 ק"מ WN8200N?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.11.2020 בשעה 11:52, renault5 כתב:

כן רואים אחד את השני מגדל אל מגדל באותו קו

זו התחלה טובה, השאלה האם האנטנה הזו באמת נותנת שבח 25dBi ואם היא מדויקת בכיווניות שלה (ז"א שאכן יש 25dBi באזימוט 0 שלה) ואם תצליח לכוון אותה בצורה מדויקת.

ניחוש כללי - היא לא נותנת 25dBi והיא לא מדויקת בכיווניות האופקית שלה, אבל זה לא מהיכרות עם המוצר אלא מהיכרות עם אנטנות סיניות.

בתאריך 12.11.2020 בשעה 22:02, dani12 כתב:

שים לב שאנטנה כזו כיוונית אם אתה לא מכוון אותה במדויק לכיוון המקלט-משדר השני היא נותנת שבח אפסי ואולי אפילו שלילי.

WN8200N זה לא אנטנה, זה מקלט-משדר עם זוג אנטנות

בתאריך 13.11.2020 בשעה 11:18, borsood כתב:

אני רואה שמומחי האנטנות לא הגיבו. אנטנת יאגי היא לא התצורה האופטימלית ל4.2 היא יותר מתאימה לVHF ו UHF.

ל 2.4 תצורת CANTENNA יותר מתאימה, אבל לשמור על כיווניות בחוץ זו משימה לא פשוטה.

אבל אני מקווה שאתבדה ונראה תמונות של הצלחה מפות״ש.

אין קשר במקרה הזה לתדר, מה גם שהתדר הוא 2.4GHz ולא 4.2.

אנטנת יאגי היא תצורה שמתאימה לאנטנות חיצוניות וכיווניות. גם בתדרים יותר גבוהים מ-2.4GHz, הכל תלוי בצרכים.

הבעיה היא אחרת, הניסיון שלי עם אנטנות סיניות שהן כיווניות, משום מה אף פעם עקום הקרינה האמיתי שלהם לא היה כמו המובטח.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...