Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות על בתי מלון לא יקרים לזוגות באילת- למישהו יש?

שגיא ישראל
שימו לב! השרשור הזה בן 6952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש את האורכידאה, אמנם לא זול, אבל אפשר למצא דילים טובים, צריך לחפש, לחכות ולמצא...

לפעמים באותו מחיר אתה יכול לטוס לטורקיה (ולעבור בדיוטי פריי, חוייה שכל ישראלי שואף אליה :roll: )

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדחף...

יש לי פנטזיה חומרנית ורדודה לקחת את החברה שלי לסיוטה זוגית במלכת שבא...

יש לכם רעיונות דרך איפה כדאי להזמין ? אם אני מזמין זה לסוף חודש הבא (יום הולדת שלה ושלי)ץ

האם כדאי להזמין מעכשיו ? לחכות לדקה ה90 ?

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שנלך על נובה בסוף (500 שקל לאחד)

נראה הכי מתאים, ואני מכיר גם את המלון והוא נחמד מאוד

פחות או יותר מה שאנחנו צריכים, לא יותר ולא פחות

תודה לכם על העזרה (:

עריכה:

יש לנו התלבטות בין מלון אמבסדור (ליד חוף האלמוגים) לבין נובה

המחירים דומים (הפרש של בערך 100 שקל לאדם), אבל השיקול הגדול ביותר זה המרחק בין האמבסדור לטיילת ולכל המרכז בכלל

מישהו יודע אם המרחק בין האמבסדור לטיילת הוא מרחק להליכה ברגל או שמרחק שמחייב נסיעה במונית כל פעם? (דבר שלא משתלם אם ככה, כי זה יצא ההפרש בין המלונות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז המלון הנבחר בסוף הוא פלמירה

כאשר קיבלנו שם מחיר יותר טוב מנובה וחצי פנסיון

ממה שנראה, מלון מאוד מאוד חמוד

עכשיו נשארו כמה עניינים פתוחים

מישהו מכיר את האימקס 3D? כמה עולה כרטיס לזה?

וזה נכון שזה משעמם בטירוף? (לפחות זה מה שאמרו לי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר את האימקס 3D? כמה עולה כרטיס לזה?

וזה נכון שזה משעמם בטירוף? (לפחות זה מה שאמרו לי)

ביקרתי שם בקיץ האחרון.

המחיר, למיטב זכרוני, עומד על 50 ש"ח לכרטיס. זה פחות או יותר המחיר, לא זוכר בדיוק. לא ממש משעמם, אבל גם לא ממש מרתק, לפחות לא הסרט שאני הייתי בו. בכל מקרה, זה לא שישבתי כל הזמן הזה וחיכיתי שיעבור הזמן. סה"כ אטרקציה נחמדה, אבל לא בטוח ששווה את הכסף.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על העצות והכל

הכל מסודר כבר, ובתאריך ה 1.5 אנחנו נוסעים למלון פלמירה (:

עכשיו נשאר רק מה לעשות שם

ככל הנראה ממה שהבנתי, יש אפשרות לרכוש במלון מאין חבילה כזו של 3 אטרצקיות לפעיליות, כגון המצפה, האושינריום ועוד משהו במחיר של 180 לזוג.

נברר על זה ונלך אם אכן זה כך

חוץ מזה, אם למישהו יש עוד רעיונות או הצעות על מקומות כדאיים באילת הוא מוזמן לשפוך פה כל דבר שעולה לו לראש, ואם אפשר גם איפה נמצא בדיוק כל דבר (באיזה סביבה, למה את הרחובות אני לא מכיר, אבל את המלונות והכל פחות או יותר כן).

ועוד משהו קטן ואחרון, למי שיודע, יש איזשהו מקום באילת חוץ מחנויות הצעצועים שאפשר אולי להשיג שם דגמי 1:18 של מכוניות? (ושוב, חוץ מטויס אר אס או כפר השעשועים וכאלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנה...

ואל תשכח את התירס הנהדר שיש בטיילת... לא לוותר...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שחזר מאילת לפני שבועיים הנה ביקורת אטרקציות קצרה:

IMAX - אני מאוד נהניתי. המחיר אמנם 50 ש"ח, אבל סרט רגיל עולה היום כמה? 35 בערך? אז זה לא יקר בצורה היסטרית וזה די מרשים. הסרטים קצרים (פחות משעה) אבל אתה לא יוצא בהרגשה שזה קצר מדי או שרימו אותך. שים לב שיש כמה סרטים שעלולים לגרום לבחילות וסחרחורות יותר מרכבת הרים מרוב שהם ריאליסטיים (הבנתי שהסרט על החייזרים הוא כזה).

מסעדה תת ימית - שם הייתי דווקא בשנה שעברה. מקום מדהים ויזואלית ולא רע קולינרית. המחירים היו אז בסביבות ה200 ש"ח לזוג לארוחה מלאה עם קינוחים והכל, אבל אפשר גם להכנס סתם לשבת על הבאר לשתות קולה וליהנות מהנוף התת מימי בלי חור בכיס.

WOW4 - לגבי ההופעה הזו הייתי בטוח שאשתי סוחבת אותי למופע לזקנים, אבל הרגשתי כמו ילד בקרקס. אמנם יש שם קטעי קישור עם ריקודים שלא ממש התחברתי אליהם, אבל המופעים האקרובטיים היו מדהימים. פשוט מדהימים. דברים שלא ראיתי בחיים שלי, גם לא בטלויזיה ולא במיילים. המחיר היה 55 ש"ח לאדם לאורחי מלונות ישרוטל.

חוץ מזה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WOW4 - לגבי ההופעה הזו הייתי בטוח שאשתי סוחבת אותי למופע לזקנים, אבל הרגשתי כמו ילד בקרקס. אמנם יש שם קטעי קישור עם ריקודים שלא ממש התחברתי אליהם, אבל המופעים האקרובטיים היו מדהימים. פשוט מדהימים. דברים שלא ראיתי בחיים שלי, גם לא בטלויזיה ולא במיילים. המחיר היה 55 ש"ח לאדם לאורחי מלונות ישרוטל.

מופע האקרובטים הסינים דומה מאד לסצינה ביער בסרט 'מחול הפגיונות'.

http://www.sonyclassics.com/houseofflyingdaggers/trailer-open.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שחזר מאילת לפני שבועיים הנה ביקורת אטרקציות קצרה:

IMAX - אני מאוד נהניתי. המחיר אמנם 50 ש"ח, אבל סרט רגיל עולה היום כמה? 35 בערך? אז זה לא יקר בצורה היסטרית וזה די מרשים. הסרטים קצרים (פחות משעה) אבל אתה לא יוצא בהרגשה שזה קצר מדי או שרימו אותך. שים לב שיש כמה סרטים שעלולים לגרום לבחילות וסחרחורות יותר מרכבת הרים מרוב שהם ריאליסטיים (הבנתי שהסרט על החייזרים הוא כזה).

מסעדה תת ימית - שם הייתי דווקא בשנה שעברה. מקום מדהים ויזואלית ולא רע קולינרית. המחירים היו אז בסביבות ה200 ש"ח לזוג לארוחה מלאה עם קינוחים והכל, אבל אפשר גם להכנס סתם לשבת על הבאר לשתות קולה וליהנות מהנוף התת מימי בלי חור בכיס.

חוץ מזה,

תודה רבה על ההמלצות

המסעדה התת ימית נראית מאוד מעניינת ונראה שגם נקפוץ לשם באחד הימים

רק הייתי שמח לדעת היכן בדיוק זה ממוקם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההמלצות

המסעדה התת ימית נראית מאוד מעניינת ונראה שגם נקפוץ לשם באחד הימים

רק הייתי שמח לדעת היכן בדיוק זה ממוקם?

המסעדה נמצאת ממש קרוב לקניון, לכיוון דרום.

כשעומדים בחוף הים של הקניון רואים את המבנה העליון של המסעדה. זה ממש דקה ברגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על העצות והכל

הכל מסודר כבר, ובתאריך ה 1.5 אנחנו נוסעים למלון פלמירה (:

עכשיו נשאר רק מה לעשות שם

ככל הנראה ממה שהבנתי, יש אפשרות לרכוש במלון מאין חבילה כזו של 3 אטרצקיות לפעיליות, כגון המצפה, האושינריום ועוד משהו במחיר של 180 לזוג.

נברר על זה ונלך אם אכן זה כך

חוץ מזה, אם למישהו יש עוד רעיונות או הצעות על מקומות כדאיים באילת הוא מוזמן לשפוך פה כל דבר שעולה לו לראש, ואם אפשר גם איפה נמצא בדיוק כל דבר (באיזה סביבה, למה את הרחובות אני לא מכיר, אבל את המלונות והכל פחות או יותר כן).

ועוד משהו קטן ואחרון, למי שיודע, יש איזשהו מקום באילת חוץ מחנויות הצעצועים שאפשר אולי להשיג שם דגמי 1:18 של מכוניות? (ושוב, חוץ מטויס אר אס או כפר השעשועים וכאלה)

יש לי כמה המלצות...

ראשית האושינריום והצוללת הצהובה... מקום נחמד, יש שם בריכות דגים, מצפה תת ימי וגם צוללת, בערך חצי שעה מתחת למים, די מעניין...

לא רחוק מזה יש את הדולפינריום (או איך שזה לא נקרא), שם אתה יכול לצלול עם דולפינים...

שני המקומות האלו נמצאים בדרך לטאבה, לפי מה שאני זוכר זה לא רחוק מהאורכידאה (כמה דקות נסיעה ממרכז העיר)...

מה שכן בשביל להגיע אליהם כדאי שיהיה לך רכב...

* עוד משהו שנזכרתי... אפשר לשכור שם סירת מנוע לחצי שעה ושעה ולצאת לים הפתוח... אני נהניתי מזה... יש שם גם סירות פדלים להשכרה... זה נמצא במרינה, שכחתי אבל ליד איזה מלון... פשוט תטייל שם בסביבה מאחוריי "המלך שלמה" ותחפש, יש שם כמה מקומות שמשכירים את זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* עוד משהו שנזכרתי... אפשר לשכור שם סירת מנוע לחצי שעה ושעה ולצאת לים הפתוח... אני נהניתי מזה... יש שם גם סירות פדלים להשכרה... זה נמצא במרינה, שכחתי אבל ליד איזה מלון... פשוט תטייל שם בסביבה מאחוריי "המלך שלמה" ותחפש, יש שם כמה מקומות שמשכירים את זה...

אם כבר אטרקציות ימיות, אז באחד החופים שליד הקניון יש מקום קטן שמשכיר סירות פדלים, קייאקים, סירות מנוע ובננה/אבובים. בפעם האחרונה שהייתי שם, הם עשו "דיל", ובמחיר של שני אטרקציות, אתה מקבל שלוש. שווה לחפש כאלו דילים. לדעתי זה מסוג הדברים שבהחלט יכולים להעביר לך כמה שעות באילת, בכיף לא נורמלי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן את האטרקציות האלה אני מכיר

גם אני וחברים בפעם האחרונה שהיינו שם היינו על סירות פדלים וסירת מנוע, בהחלט דבר נחמד מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...