Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נייטרול זמני של מובילאיי

g2c
שימו לב! השרשור הזה בן 1313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, בסוף קניתי את ה MX5 כמו שמיובאת, עם גג רך. מסתבר שמותקן עליהם, כנראה ע"י דלק, מובילאיי. האם ניתן להפסיק את פעולתו באופן זמני? או לפחות את החיוויים הקוליים? ואם כבר - האם אפשר גם להפסיק את פעולת חיווי חגורה?

תודתי מראש לעונה/ים

כן! אני יודע! תודה על ההזהרות וההמלצות. זאת רק שאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך שלושה כפתורים על הצג עצמו של המובילאיי, אחד מגביר, אחד מנמיך (עד כדי השתקה של ההתראות הקוליות) ואחד מכבה ומדליק בעזרת לחיצה ארוכה. האמצעי כמדומני.

חשוב לציין - בכל הנעה או כיבוי של הרכב, המובילאיי יחזור לעבוד. יש לבצע את פעולת הכיבוי בתחילת כל נסיעה בדומה ל-S&S

תתחדש ונסיעה נעימה!

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנ לבטל התראת חגורה?

מדובר באמצעי בטיחות שקרוב לודאי אינו ניתן לביטול, והצדר מוחלט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקרים שאתה מעמיס דברים על המושבים והוא מתריע לך על חגורה לא מאובטחת בזמן שאין שם מישהו

קרה לי כמה פעמים כשיצאתי מפיוז עמוס בציוד :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה כזה פשוט סוגר את החגורה של המושב על הציוד או לפני הציוד.

אם אתה ממש רוצה ,

גש לפירוקיה וקנה חגורה ישנה , או רק את האבזם שלו ותקע במקום הנעילה של החגורה הקיימת, חסל סדר ציפצופים

אם אני זוכר נכון , מכרו גם אבזמים כאלו בעלי אקספרס פעם. 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, aviaviavi כתב:

יש מקרים שאתה מעמיס דברים על המושבים והוא מתריע לך על חגורה לא מאובטחת בזמן שאין שם מישהו

קרה לי כמה פעמים כשיצאתי מפיוז עמוס בציוד :)

גם זה לא בטיחותי.  הציוד עלול ליפול על ידית ההילוכים או עליך. אני כבר לא מדבר על התנועה שלו במקרה תאונה. מקומו של מטען בתא המטען, אם לא מספיק אז מאחור, רצוי במרווח שבין המושבים הקדמיים לאחוריים. אם מלפנים אז במקומן של רגלי הנוסע. הנחת מטען על המושב הימני צריכה להיות ברירה אחרונה, ורצוי שיהיה מטען קל ובעיקר מקובע.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.9.2020 בשעה 10:53, Ragnar כתב:

יש לך שלושה כפתורים על הצג עצמו של המובילאיי, אחד מגביר, אחד מנמיך (עד כדי השתקה של ההתראות הקוליות) ואחד מכבה ומדליק בעזרת לחיצה ארוכה. האמצעי כמדומני.

חשוב לציין - בכל הנעה או כיבוי של הרכב, המובילאיי יחזור לעבוד. יש לבצע את פעולת הכיבוי בתחילת כל נסיעה בדומה ל-S&S

תתחדש ונסיעה נעימה!

תודה Ragnar!

אכן, מסתבר שעם הניירת קיבלתי ספרון של מובילאיי בכמה ספות עם הסבר איך להשבית. אכן, בהתנעה זה יעלה פעיל מחדש ☹️. עכשיו, באזור המראה יש לי את הבלגן של מובילאיי ואת זה, המקורי, של מאזדה. מזל שנשאר קצת זכוכית שקופה לראות דרכה מה שקורה בחוץ!

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...