Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבלי RCA איכותיים: איזה ואיפה באיזור המרכז?

shabydog
שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה אדי,

מה דעתך צריך לעשות עם המתקין "המומלץ"?

זה המתקין שפסל אוטומטית את היציאות rca,

וישר התקין מנחת פשוט.

פות"ש צריך לקבל החזר כספי?

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם הוא בוחר לחזור אליו? אני מקווה שהם יסתדרו. זה בינם - אין לי קשר לזה.

דעתי האישית בלבד -

קודם כל שיסדר את כל החיווט כמו שהתקנה רהוטה צריכה להיות.

לאחר מכן שיחבר חיווט RCA ישיר בין המגבר לHU.

אם אין רעשים - שיגיעו להסכם בינם מה לעשות עם המנחת - אני יותר מבטוח שאותו המתקין יעשה בו שימוש חוזר - לקבל זיכוי מלא\חלקי אם אפשרי - מה טוב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק אדי.

צריך להתקין מחדש ולבדוק.

אם אין צורך במנחת אז שיחזיר כסף ללקוח.

בכל מקרה הלקוח צריך לשלם למתקין על התיקון של הפיוז. זה חלק מה350 שקל.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לאחר הופעת הבעיה דיברתי עם המתקין, הוא לא יחזיר מצידו הוא חושב שהציל לי את המערכת.

אדי, אין מילים בפי על העזרה , המקצועיות הרבה שהפצצת פה.

עזרת לי להחליט מה לעשות - להתקין מחדש

לשמחתי עקב כל הסאגה הזו פנו אלי שני בתי עסק והציעו התקנה ללא עלות! (אחד הציע ללא עלות, השני בכיסוי עלות החומרים)

אז המון המון תודה לך ול-beeker!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מקווה שזה יגמר טוב - מפחיד אותי מאוד שבעל עסק יציע לי התקנה ללא עלות - מחשיד גם!

שיהיה בהצלחה אם כי אני בדיעה שלשלם לבעל מקצוע שבאמת יודע מה הוא עושה עדיף - גם אם זה מאמץ כלכלי - עדיף לחכות פעם אחת בסבלנות מאשר להצטער פעמיים.

אם יש בעל מקצוע אחד בתחום הזה שאני יכול לאמר לך בכנות מלאה שאני יכול לזרוק אצלו את הרכב חודש ולא רק לישון בשקט בלילה אלא לדעת שרק דברים טובים יכולים לקרות לרכב כשהוא אצלו - זה יוסי!!! (ואם תבקש ממנו לנסות קודם בלי מנחת - הוא יעשה את זה - יש לו כבוד עליון כלפי קהל הלקוחות שלו).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור - אני נועל בבקשה ממך להבנה.

השרשור הזה לדעתי מיצה את עצמו ועומד לגלוש כבר ללא צורך למקומות לא נעימים וחבל אין בזה שום תרומה - הדיעות ברורות. מה שנעשה נעשה.

תפתח בבקשה בבוא הזמן שרשור חדש, התקנה חדשה (מחודשת) ושיהיה רק בהצלחה.

תחזור אלינו בשרשור חדש ברגע המתאים - מחכים לך ולתמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...