Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חסכוני ואמין עד 40K - פאביה / בלנו / פלואנס דיזל

FashizelDizel
שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אנשים יקרים.

סוג השימוש: 90 ק"מ ביום - נסיעות בין-עירוניות מירושלים וחזרה, כ-25K ק"מ בשנה.

תכונות חשובות לפי סדר: צריכת דלק, אמינות, כוח,שמירה על ערך.

א. חשבתי על סקודה פאביה 2014 (העיצוב החדש) , נראה שהיא עונה על כל ההגדרות וכמעט נכנסת בתקציב. האם סקודה ראפיד תתאים גם?

ב. חבר המליץ לי על סוזוקי בלנו, ראיתי שיש ידניות (90 כ"ס )שנתון 2016 שנכנסות בתקציב, מישהו מכיר את הרכב? עונה על הדרישות?

ג. פלואנס דיזל - להתרחק?

ממש אשמח לעצות / טיפים טובים..

תודה רבה לכם!

עריכה אחרונה על ידי FashizelDizel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מבין אתה מסתכל על ידני, כל הרכבים הידניים המודרניים אמינים, לא הייתי חושש.

דיזל יהיה יותר חסכוני, 30% יותר, אבל יותר קשה למצוא עם ק"מ סביר. סופר מיני ידנית בנזין תעשה 14-15 ק"מ לליטר דיזל יעשה 20ק"מ לליטר. יש פג'ו 208 דיזל, דאצ'ה סנדרו (פחות מומלצת עקב בטיחות) וסיטרואן קקטוס דיזל שיהיו הכי חסכוניות מבחינתך, אבל הן די נדירות ואל תתפשר על נתונים פחות טובים.

אם תחפש סופר מיני בנזין, אלה עם טורבו (בעיקר פאביה ואיביזה) יותר חזקות, אבל אם תלחץ בטורבו הצריכה תהיה בהתאם, וטורבו זה עוד רכיב שיכול להתקלקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מבין אתה מסתכל על ידני, כל הרכבים הידניים המודרניים אמינים, לא הייתי חושש.

דיזל יהיה יותר חסכוני, 30% יותר, אבל יותר קשה למצוא עם ק"מ סביר. סופר מיני ידנית בנזין תעשה 14-15 ק"מ לליטר דיזל יעשה 20ק"מ לליטר. יש פג'ו 208 דיזל, דאצ'ה סנדרו (פחות מומלצת עקב בטיחות) וסיטרואן קקטוס דיזל שיהיו הכי חסכוניות מבחינתך, אבל הן די נדירות ואל תתפשר על נתונים פחות טובים.

אם תחפש סופר מיני בנזין, אלה עם טורבו (בעיקר פאביה ואיביזה) יותר חזקות, אבל אם תלחץ בטורבו הצריכה תהיה בהתאם, וטורבו זה עוד רכיב שיכול להתקלקל.

היי!תודה על העצות, יש לי עדיפות דווקא לאוטומט אך מוכן להתפשר גם על ידני במידה וזה באמת מגלם יתרונות.

ממש אשמח לעוד תשובות והמלצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסועה מרובה ועליות - קלאסי לרכב טורבו דיזל.

מנועי טורבו דיזל נחשבים אמינים, זה של רנו מצוין מבחינת אמינות (K9K).

ממליץ לחפש פלואנס דיזל ידנית או לחפש מגאן \ פלואנס דיזל עם ק"מ נמוך או אחרי החלפת מצמדים.

עוד אופציות אפשריות בדיזל שלא עולות הרבה - סקודה ראפיד וסיטרואן C3 פיקאסו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסועה מרובה ועליות - קלאסי לרכב טורבו דיזל.

מנועי טורבו דיזל נחשבים אמינים, זה של רנו מצוין מבחינת אמינות (K9K).

ממליץ לחפש פלואנס דיזל ידנית או לחפש מגאן \ פלואנס דיזל עם ק"מ נמוך או אחרי החלפת מצמדים.

עוד אופציות אפשריות בדיזל שלא עולות הרבה - סקודה ראפיד וסיטרואן C3 פיקאסו.

תודה רבה! מדוע העדיפות לפלואנס ידנית?

מה היית מחשיב כק"מ טוב? מתחת ל-150K?

הבנתי שעומד להכנס מיסוי על רגבי דיזל עקב זיהום, מישהו מכיר משהו כזה?

עריכה אחרונה על ידי FashizelDizel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ככה אתה נמנע מהסיכויים של תקלות בגיר רובוטי, למרות שאלו בגרסאות הדיזל מגיעות מאוחר יחסית לרוב, אבל ברכב בתקציב שלך אתה מפחית את הסיכויים לתקלות כאלו כשאתה רוכש ידני.

אם היית קונה חדש או רכב צעיר יחסית, אולי היה פחות קריטי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...