Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פיאסטה טרנד 2011 , רשימת צמיגים מומלצים

Tali Barak
שימו לב! השרשור הזה בן 2874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://tires.yad2.co.il/carmodels?tireType=1&manufactor=51&model=4710&year=2011&subModel=24271&area=2

זו הרשימה שיצאה לי בחיפוש .

הרכב עומד 80% מהזמן ליד הבית .

במבחן הרישוי ביקשו ממני להחליף 2 צמיגים קדמיים - תוכלו להמליץ לי בבקשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זו גם המידה בפועל?

בדקי מה מופיע ברשיון הרכב.

מה התקציב?

יש עוד דרישות?

האם שני הצמיגים האחוריים מקוריים?

אם לא, בני כמה ומה מצבם?

יש לשקול החלפה של כל הרביעיה.

עריכה: אני רואה ששאלת לפני כשנה שאלה דומה. האם החלפת אז צמיגים ולאיזה דגם?

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי tom לפני שנה ביררתי , כי המוסך אמר לי לבדוק דחוף צמיגים - מסתבר שלא היה איתם שום בעייה . עכשיו הטסטר דורש אז אין לי ברירה .

הבנתי שהצמיגים האחוריים מקוריים .אבל הטסטר דרש רק קדמיים אז כנראה הם בסדר.

תקציב כמובן כמה שפחות , המינימלי שיאפשר לי נסיעה בטוחה מאוד זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שטסטר יפסול על צמיגים (במידה ולא מדובר חלילה בהכשלה למען ההכשלה לבדה), מצבם צריך להיות אנוש.

זו ממש לא עדות לתקינות הצמיגים, וצמיגים שעברו 5 שנים בתנאי האקלים בארץ, מצבם כבר רחוק מלהיות תפקודי ברמה מלאה.

אני ממליץ בחום להחליף את כל הארבעה.

הזול ביותר שמומלץ בפורום הינו הפאלקן ZE914.

באתר של טיירקלאב (היבואן) הוא לא מופיע, מה שאומר שאין מלאי שלו אצלהם, אבל אולי קיים בצמיגיות השונות או שעתיד להיכנס מלאי חדש בקרוב.

על הדרך, אמליץ לדבר/לגשת לצמיגי שואף בר"ג (תחנת פז ליד בנייני התאומים) ולשאול להצעותיו (ולחזור להתייעץ אם יש צורך).

אל תתפשרי על צמיגים סינים או עלומי שם אחרים.

* אם התקציב לוחץ כרגע, אפשר להחליף את הזוג הנדרש (ולהתקין מאחור), את התקינים לכאורה להעביר קדימה ואז לרכוש לקראת החורף זוג צמיגים נוסף מאותו דגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה טום , הייתי במוסך צמיגים גדול בבורסה ברמת-גן והם אמרו שרק הצמיגים האירופאיים מומלצים - והכי נמוך במחיר זה clebber בסביבות 400 ש"ח , הוא טען שאחיזת הכביש שלו טובה פי כמה מאחיזת הכביש של הצמיגים הסיניים + עושה פחות רעש . ההבדל הוא באמת כזה משמעותי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלבר (עם K) הינה חברת בת של מישלין ובסה"כ מייצרת צמיגי ביניים טובים.

בדר"כ הצמיגים שלהם נמכרים בתמחור נמוך ביחס לשאר האפשרויות, אבל כאן נתנו מחיר גבוה למדי לטעמי.

אני מניח שהדגם שהוצע הינו הדינקסר HP3, למרות שביד2צמיגים מופיע רק ההידרקסר.

האם מדובר בצמיגי רמת גן - כדורי?

ברחוב המקביל יש לך את צ'קאפ ששייכים לאותה חברת אם כמו טיירקלאב (אוטולוקס) והם מקבלים שבחים בכל הנוגע לשירות.

וכאמור צמיגי שואף גם לא רחוק משם.

בכל אופן, אם תסתכלי שוב ברשימה ביד2צמיגים (בפילוח מחירים לכל הארץ), הייתי מעדיף את הצמיגים הבאים ברף מחיר הנמוך מ-400:

הנקוק K107, דנלופ בלוריספונס, גודייר אפישנטגריפ פרפורמנס, קונטיננטל פרימיום קונטקט 2.

באתר של טיירקלאב, יכול להיות שגם הטויו DRB יהיה בסדר:

http://www.tireclub.co.il/catalog/195/50R15-82V-TL-3865.html

ברכישת רביעיה יש עוד 7% הנחה ולאחרונה ראיתי שהנציג בפורום מציע עוד 2% בהזמנה טלפונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאמרו לך בפנצ'ריה בקשר לצמיגים רק אירופאיים, אלה שטויות. ניסו למכור לך צמיגים סבירים במחיר די יקר.

המלצתי החמה - תתקשר לצמיגי שואף ( תחנת דלק פז ליד בנייני התאומים ר"ג ) ותזמין 4 צמיגי פאלקן ze 914 במחיר 282 שקלים לצמיג.

בפנצ'ריה מרמת גן שבלינק הבא היא צמיגי שואף.

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4921&cs=1&diameter=5&aspectRatio=12&width=17

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי tom לפני שנה ביררתי , כי המוסך אמר לי לבדוק דחוף צמיגים - מסתבר שלא היה איתם שום בעייה . עכשיו הטסטר דורש אז אין לי ברירה .

הבנתי שהצמיגים האחוריים מקוריים .אבל הטסטר דרש רק קדמיים אז כנראה הם בסדר.

תקציב כמובן כמה שפחות , המינימלי שיאפשר לי נסיעה בטוחה מאוד זה הכל.

האם כל דבר בחיים את קונה "בכמה שפחות"?

צמיג זה לא הדבר לקנות כך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה מציע שתקנה את הקלבר ב-400 על פני פאלקן בפחות מ-300 או אולי גודייר אי שם באמצע, רק כי הוא עולה יותר?

זו בקשה לגיטימית להוציא מעט ככל הניתן ולמעט שהבטיחות תישמר. וזה בדיוק אשר היא ביקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כל דבר בחיים את קונה "בכמה שפחות"?

צמיג זה לא הדבר לקנות כך

יש מושג שנקרא VPM.

וגם צרכנות נבונה.

לא צריך לקנות את הכי זול רק בגלל שזה הכי זול. אבל גם לא צריך לשלם 25-30% יותר בגלל שלא בדקת מחירים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים. כוונתי היתה שלא תלך שולל אחרי צמיג סיני ש"זה מה שהולך היום ויש להם תו תקן". גם אני לא קונה את היקר ביותר.

אני לאחרונה קניתי זוג גודייר ומרגיש יותר שקט אז כן זה שווה לי 200 שקל נוספים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...