Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב מיני תקציב 23000 שיהיה חסכוני

ofekns
שימו לב! השרשור הזה בן 3355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לי כרגע סיטרואן קסרה שנת 2003, אוטומטית. פצצה מתקתקת (עבר כבר 270,000 ק"מ. ויש עוד קצת תקלות)

בכל מקרה החלטתי להשדרג ולרכוש רכב קצת יותר חדש, ידני ושיהיה מיני בשביל החיסכון.

אני רווק, כמעט תמיד נוהג לבד ברכב ולכן לא אכפת לי שיהיה לי רכב קטן.

יש לי מוסך קרוב לבית וחלקי חילוף שעושים לנו מחירים טובים כי הם חברים.

העבודה נמצאת במרחק של 4 קילומטרים ממני לכן במהלך השבוע אני בקושי נוסע.

כמעט כל סופש אני נוסע לצפון - 80 ק"מ הלוך + 80 חזור.

אני לא עושה הרבה ק"מ בחודש - בין 500 ל800

התקציב הוא 23,000. אבל לאחרונה שמעתי דברים ממש טובים מחברים על סוזוקי אלטו - לחבר אחד יש 2012 ידני, לאחד אחר 2014 ידני

לכן חשבתי לקנות סוזוקי אלטו שנת 2011, ידנית. ראיתי שהוא זולה יותר משאר המיני באותה קטגוריה והיא ראלית לתקציב שלי (סכום של בערך 28000 ליד שניה. אני יוסיף את הסכום). חסכונית מאוד בדלת (1ל18 - מסקירה של 2 חברים). אני רק מפחד שהנסיעות לצפון יכבידו עליה.

מה אתם אומרים ? אשמח לשמוע חוודים :)

ומה אתם אומרים על לקנות כזאת ממגרשי רכבים ?

תודה ענית לכל העוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות שאתה לא נוסע הרבה בשנה, לצריכת דלק גבוהה אין משמעות גדולה מדי מבחינת ההוצאות שלך.

אמנם אתה מתקדם לרכב חדש, אבל לדעתי האלטו נופלת בכל דבר אפשרי מהקסארה שלך. היא קטנה הרבה יותר, צפופה יותר, תא נוסעים הרבה יותר פשוט, פחות נוחה בהרבה, ייתכן שאף פחות מאובזרת, תא המטען נורא קטן.

הדברים היחידים שתרוויח זה רכב חסכוני, חדש ונוח למציאת חניה במקומות צפופים.

אני הייתי מחפש מכונית מיני טובה יותר כמו יונדאי i10 או פיאט פנדה. גם במחיר של ירידה בשנתון אחד.

הן נעימות יותר לנסיעה, מרווחות יותר ומרגישות יותר כמו רכב אמיתי מאשר האלטו שניסו לחסוך איתה בכל פינה אפשרית.

האלטו תעמוד בנסיעות לצפון בגבורה, רק לצורך העניין, במקום העבודה שלי לפני הצבא לסוכני המכירות היו סוזוקי אלטו אוטומטיות, הרכבים האלו היו נוסעים נונ סטופ, כמעט כל יום נסעו איתם למקום אחר בארץ, לאילת, לצפון, לשטחים, למרכז, והרכבים שרדו כמו גדולים עם אחזקה רגילה וזהו. ככה שמזה לא הייתי מוטרד.

אתה לא תתקע בדרך, אבל היא לא מטוס ותצטרך לתכנן עקיפות מראש וכו'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, המקרה שלך די קל.

קודם כל, ברור שהיא תעמוד בנסיעות לצפון. גם לדרום.

כדי לראות שההתפשרות באיכות החיים מקובלת מבחינתך, תבקש מאחד החברים את האוטו לנסיעה ותראה אם מתאים או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמו לפני, חסכון בדלק לנסיעות כאלה לא יההיה משמעות גדולה מכיוון שאתה נוסע מעט לכן עדיף להשקיע ברכב מפנק ומרווח.

אבל אם בכל זאת אתה רוצה רכב קטן אז פיאט פנדה/פונטו גרנדה יהיו מצוינות בשבילך.

הגרנדה תהיה חסכונית בדלק ולאחזקה, חלפים מאוד זולים כנ"ל הפנדה. הגרנדה תהיה יותר נוחה ומרווחת.

למרות שבמקומך הייתי רוכש פוקוס 5 דלתות האצ'בק. הרכב מאוד מרווח ונוח, כמובן שיגיע לכל מקום גם לדרום וגם לצפון. אמנם לא יהיה זריז במיוחד אבל אתה תהנה ממנו מאוד.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתה פנדה במשך 3 שנים,אמינות טובה,חיסכונית לדעתי עדיפה מהאלטו עקב 5 מושבים,מחשב דרך,תא מטען גדול יותר ומנוע 4 צילנדרים שלא רועד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה למגיבים,

טעיתי בחישוב. אני עושה 1000 קילומטרים בחודש +-..

אני יעשה סיבוב על סוזוקי אלטו כדי שאני אדע להעריך אותה טוב ואז ואז אני יכריע בין הסוזוקי לפיאט

אם יש לכם עוד משהו להגיד אשמח לשמוע

ודבר אחרון, למישהו ממכם יש דעה \ ניסיון עם שברולט ספארק וI10 ? (הם יותר יקרות מהאלטו ולכן אני מדבר על דגמים 2010\2009)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק תהיה מעט פחות חיסכונית אבל זריזה יותר.

הייתה לי בזמנו גם התלבטות בינה לבין הפנדה,בסופו של דבר בחרתינבפנדה בגלל מיקום ידנית ההילוכים שנוח יותר ועיצוב הקונסולה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו אלטו בבית (אוטומטית) ואני נוסע בה מידי פעם...

אם מדובר בנסיעות יומיות קצרות אז ברור שכל רכב יעמוד במשימה.

ונסיעה של פעם בשבוע לצפון אז האלטו עושה את הנסיעות האלה ממש בקלות.

החלקים והטיפולים במחירים סבירים וצריכת הדלק הנמוכה זה דבר משמעותי.

אני בהחלט חושב שהרכב יתאים לך ולו בגלל שמדובר בנסיעה אחת ארוכה בשבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...