Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופנוען לשעבר :( רכב לסטודנט/צלם בתקציב של גג 30

tomer_123
שימו לב! השרשור הזה בן 3386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי לכולם,

החלקתי אתמול עם האופנוע, למזלי יצאתי כמעט ללא פגע וגם האופנוע לא ניזוק יותר מידי. אבל בדרך הבייתה הבנתי שהגיע הזמן לעבור לאוטו. אז אתקן ואמכור את האופנוע, אוסיף עוד קצת כסף ויהיה לי בערך 20-30 אלף לשים על רכב. מהבוקר אני בשיטוטים באינטנרט ובנתיים אני רק יותר מבולבל משהייתי קודם. אשמח מאד לקבל קצת מעזרתכם.

אז קודם כל אני סטונדט אז חסכוני בדלק ואמינות זה חובה.

1. במהלך השבוע יש לי רק נסיעות קצרות למעט בסופשים (שדרות-ירושלים) או לצורך צילומים אני עושה נסיעות של 100 ק"מ הלוך חזור (עד פעמיים בשבוע)

2. אני במאי וצלם וודיאו ויש לי נטייה למצוא מקומות הזויים לצלם בהם שתמיד מצריכים ממני להוריד את האוטו (של ההורים) לשטח קל.

3. יש לי ציוד וצורך להסיע אנשים איתי להפקות. אין לי בעיה שיהיה להם צפוף קצת אבל שפיזית יהיה מקום. לשלושה מאחורה עם תא מטען סביר.

4. סטייל: מעדיף האצ'בק על סדן (תמיד הרגיש לי שיכלו להרוויח עוד קצת תא מטען אם היו מאריכים את הגג (לצורך העניין להורים שלי יש אימפרזה 4X4 האצ'בק ידני)

5. עוד לא החלטתי אם בא לי ידני או אוטמוט, מצד אחד אין על להרגיש את האוטו מצד שני לעלות פעם בשבוע לירושלים בפקקים יכול להיות מאד מציק.

אני לא מבדיל בין דת וגזע, מבחנתי שיהיה צרפתי עם חלקים סינים רק שיהיה מוכר/ידוע/מוכח כאמין :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

אז לאחר שיטוט רציני באינטרנט מצאתי כמה אופציות מעניינות של סקאודה פאביה. בשנים 2002-2006 אני מוצא אותו בהרבה מתחת לתקציב המקסימלי שלי שזה דבר מצויין כבר בפני עצמו.

בהנחה שהוא רכב מאד מקובל אצל נהגי מוניות אני משאר שהוא גם אמין יחסית.

הוא גם כביכול חסכוני (מפרסמים 1-17 מחוץ לעיר ו1-14 בתוך העיר) לא יודע כמה זה אמין אבל זה נשמע לי אש!!

הוא גדול מספיק להכיל ציוד ואפילו הינו האצ'בק.

אז לפני שאני יוצא לסבב בדיקות. יש משהו ספציפי שכדי שאשים לב אליו? הסגות כלשהן מהמסקנות שלי?

אשמח מאד לדעתכם.

שנה טובה ואחלה שבוע

תומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לרכב גם חסרון עקב היותו מונית, הוא גניב מאד והביטוח לא זול בעקבות כך - האמינות שלו ממוצעת.

צריכת הדלק קצת אופטימית, אבל בכל אופן אם אתה בקטע של מקום יש לפאביה גרסת סטיישן, בהאצ'בק הרגיל הבגאז' שלה סביר אבל לא "ענק".

שים לב שרכב ישן - חשוב מאד איך טופל, אם בתחזוקת שבר, אז אתה תאכל אותה - וחלקים עולים פה יותר מבדו"ג.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה הפתעת אותי מאד שדווקא עניין המונית הוא חיסרון במקום יתרון.

אם כך, אז איזה רכב היית מציע לי לבדוק במקומו שיספיק לי אמינות טובה ויהיה מספיק חזק לעליות לירושלים. אני טובע באופציות.

עניין המקום הוא לחלוטין לא בשיא העדיפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז זה הסינון שלי עד כה:

הונדה גאז 2002-2004 - נשמעת אחלה מבחינת חסכון בדלק וניצול המקום ברכב.

יאריס 2001-2004 - נשמעת אמינה וחסכונית אבל אני לא עף על העיצוב הפנימי שלה ולפני שנים נסעתי באחת והיא זכורה לי כחלשה מאד.

פאביה 2002-2004 - נשמעת לי חזקה, אמינה ועם מקום אחסון אבל מדאיג אותי שהיא מוצאת חן בעיני הגנבים שכבר גנבו להורים שלי אוטו אחד מהחנייה.

מה דעתכם? אני אבוד פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד אופציה, ניסאן אלמרה,

יש סדאן עם בגאז' גדול ויש האצ'בק (יותר נדירה) עם בגאז' לא רע בכלל ופתח הטענה מאד נוח.

צריכת הדלק בעיר היא 1:8, בבינעירוני 1:12 ואף יותר, תלוי בך.

זה אוטומט, אם תמצא כזו ידנית (ספק רב) היא תהיה 1500 סמ"ק ולא 1800.

זולה יותר לקניה מג'אז או יאריס,

אחזקה דומה.

אם תרצה להתרשם מאחת האצ'בק דבר איתי בפרטי.

אגב, (גם אני צלם) היום קניתי ארגז אלומיניום בעומק של 52 ס"מ, נכנס בול לבגאז'.

עריכה אחרונה על ידי noogie
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על השיגועים וחוסר ההחלטיות,

הורים שלי רוצים רכב חדש לעצמם והציעו לי לקנות מהם במחיר סמלי של 10K את הסובארו גראנד לאונה סטיישן 2007 awd ידני. יש לו 270000 ק"מ

מה דעתכם על הרכב? יש לי הרגשה שהוא בולע דלק (1-10) ויש לו צליל מוזר שנשמע כמו חריקה של דלת כשאני משחרר לאט את הקלאץ' ומלווה בסוף בנקישה קטנה לפעמים. מה דעתכם יכולה להיות הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך לא הייתי לוקח רכב שסיים את הפרק האפקטיבי של חייו. אתה תוציא מאוד מהר את הכסף שאתה יכול לחסוך על רכב קטן וידני בהוצאות דלק ובאחזקה.

לך על פיאט פנדה בת 3, עם מספר ק"מ נמוך ככל האפשר. השוק חלש כיום, אם אתה מגיע עם מזומן זה נראה אחרת.

המבנה הגבוה שלה מאפשר לך לנסוע על שטח רך בלי לשפשף שום דבר, רכב מעולה. נסעתי על אחת שנה וחצי ולא הייתי מוכר אלמלא הייתה לי הזדמנות פז לשדרג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת פנדה, במדור מכירה של הפורום לא מזמן פורסמה פנדה 4x4 ידנית. הבנתי שהאוטו יד 1 עם ק"מ נמוך ויכול להשאיר עודף מ20k.

אבל לפני כן, הייתי לוקחת את האוטו של ההורים כדי לבדוק כמה יעלה לסדר אותו למצב שיתן ראש שקט בזמן הקרוב.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש קצת מגוחך אבל אפשר לקבל בבקשה קישור ללוח מכירה של הפורום. אני לא מצליח למצוא אותו.

חוץ מזה, הפנדה באמת נראת נחמדה ממה שקראתי עכשיו באינטנרנט, אולי קצת חלשה מידי בהתחשב בזה שלאופנוע שלי היה כמות זהה של כוחות סוס ויש לה מנוע קטן אבל אני מאמין שאסתדר איתה. השאלה היא איך האיטלקים כשזה מגיע לאמינות? כמו כן, ה4x4 לא משפיע משמועתית על הצריכת דלק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אעשה לך את זה יותר קל, קישור למודעה עצמה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?553246-%D7%AA%D7%A6%D7%A4%D7%99%D7%AA-%D7%A4%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%A4%D7%A0%D7%93%D7%94-4x4-climbing-2007

לגבי האמינות האיטלקית, לי אישית אין תלונות, אבל הרבה מאוד תלוי בסוג הטיפול שהרכב קיבל ביד הקודמת. לגבי צריכת הדלק, אומרים ש 4X4 באמת משפיע לרעה, לא יודעת להגיד לך עד כמה ברכב הזה בפרט.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר בעיית אמינות אצל איטלקיות, הפונטו הישנה של הייתה מדהימה והפנדה של שכן שלי לא עושה לו בעיות בכלל כבר קרוב ל-7 שנים. מאוד מומלץ.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...