Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המשכים בהתלבטויות קניית הרכב הבא שלי (לא מצויין סוג כי אין)

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 7182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיאט אונו אני מוכן לקנות בחינם, כדי שלאחר השקעה אני אצא במחיר סביר :)

אייאקס אחלה רכב, נוח וחמוד, אבל לא אהבתי אותו כמו שאני לא אוהב את ה-205, נראה לי רכב מאוד מתפרק.

כפי שזה נראה עכשיו, לאחר היאוש מאמריקאיות, אני אקנה 106.

פיאט אונו ו AX מאוד קל לתחזק - אם יש לך את הידע. החלקים זולים להחריד וקל לטפל במכוניות הללו (ב AX אומנם תא המנוע צפוף, אבל סביר).

מניסיון (קצר) עם האונו 1.4 - אחלה אוטו.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איציק, היות ואתה בנתיים הכי מנוסה, הפיאט לא תהיה צפופה לי ?

יש לי בעיה של מקום, אפילו הלגאי מרגישה צפופה לפעמים, פג'ו עד כמה שזכור לי ממתי שישבתי בה, מרגישה די גדולה ביחס לדוגל שלה, פיאט לא.

אני טועה ?

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, היות ואתה בנתיים הכי מנוסה, הפיאט לא תהיה צפופה לי ?

יש לי בעיה של מקום, אפילו הלגאי מרגישה צפופה לפעמים, פג'ו עד כמה שזכור לי ממתי שישבתי בה, מרגישה די גדולה ביחס לדוגל שלה, פיאט לא.

אני טועה ?

תראה, אם אתה מרגיש צפוף בלגאסי - אני לא יודע מה לומר לך. או שאתה ממש גדול ( :oops: ) או שאתה לא יודע לכוון את הכיסא ולא מצליח להגיע לתנוחת ישיבה נורמלית (וזה בסדר, לא כולם יודעים - עד כמה שזה נשמע פשוט, זה לא תמיד ככה).

מצד שני - אולי הציפיות שלך מהאוטו זה לשבת באוטו ולהרגיש על הכורסא בבית... אז יכול להיות שהבעיה היא לא באוטו :-)

הכי טוב זה לנסות לשבת במכוניות שהזכרנו ולבדוק את העניין.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, לא, אני לא ממש גדול, 80 ק"ג, 1.80 גובה.

בלגאסי אני יושב הכי אחורה עם הכסא, הכסא מונמך עד למטה (המושב, אתה יודע יש ידית הרמה אצלי), הגב מושכב שן אחת אחורה מהמצב הכי זקוף, ואני עדיין מרגיש שהרגליים שלי מקופלות מידי, וצפוף להן למטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, לא, אני לא ממש גדול, 80 ק"ג, 1.80 גובה.

בלגאסי אני יושב הכי אחורה עם הכסא, הכסא מונמך עד למטה (המושב, אתה יודע יש ידית הרמה אצלי), הגב מושכב שן אחת אחורה מהמצב הכי זקוף, ואני עדיין מרגיש שהרגליים שלי מקופלות מידי, וצפוף להן למטה.

תנסה לפרק את מושב הנהג לגמרי ולשבת במושב האחורי, תבדוק אם זה נוח :mm_wink:

וברצינות, אני לא יודע לאיזו תנוחת נהיגה אתה מצפה להגיע אם לקחת את הכיסא עד הסוף אחורה, זה גם תלוי המון במבנה גוף (יש כאלה שהם 1.80 אבל יש להם רגליים מאוד ארוכות ויש כאלה שיש להם רגליים מאוד קצרות - מה שגורם להם לגעת עם הראש בתיקרה).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, ORSE, אתה נשמע לי פיקציה.

בן כמה אתה?

אתה רוצה אמריקאית אבל מתלבט אם לקנות ג'אסטי???

אתה רוצה 106, אבל 205 לעומתה נראית לך מתפרקת?

אתה נשמע כמו תרגיל בהיגיון.

אתה רוצה עצה?

סע במונית. אתה יכול לבקש איזה דגם שבא לך, ישתדלו לשלוח אליך, אתה לעולם לא תשלם על דלק, ואפילו ביטוח וטסט אתה יכול לחסוך ככה...

- כל זה עד שתחליט מה הכיוון שלך, אחרת, כמו שאתה עכשיו, בלי שום כיוון, יש ה-מ-ו-ן אופציות לקניה ב15 אלף שקל, ונכון לעכשיו, אני חושב שיש משהו שיתאים לך.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, אני מצפה לתנוחת נהיגה חופשית, יעני ידיים מתוחות כדי להגות בנוחות, רגליים מתוחות כדי לשלוט יותר טוב בדוושות (מי ישמע עכשיו חושב כמה דוושות), או בקיצר, כמו שהמורה נהיגה מסביר לתלמיד ישיבה נכונה, עכשיו כמובן שמתיחה הכוונה היא לא מתיחה מלאה, אבל שהברך לא תהיה ב-90 מעלות.

עכשיו כשהכסא הכי אחורה, הרגליים עוד איכשו בסדר, ואם אני שם אותו על הכי זקוף, קשה לי בכלל לסובב את ההגה.

רון, 205 נראה כזה אוטו קצת מיושן, אחרי הכל, שיווקו החל באמצע שנות ה-80, ונמשך עד כמעט כמעט לסוף שנות ה-90 ללא כל שינוי מעבר לגריל או באבזור ולכן נראה מיושן ומשעמם, על 205 סיטיאיי או ג'יטיאיי אני מוכן לחשוב אם היה לי התקציב, כי אלו רכבים שכבודם במקומם מונח, 106 נראה כזה רכב יותר חדיש, יותר צעיר ומאובזר, יותר אקוסטי (לא יודע אם יודעים שאני חולה סאונד ובגלל זה הבחירה היא משמעותית לי על רכב עם אקוסטיקה), ב-205 הפלסטיקים דקים כמו הסובארו, לא יהיה לי סאונד מספיק טוב לדעתי, וחוצמזה, 106 זה אוטו עם פוטנציאל נחמד לשיפורים, לשפר 205 נראה לי ערבי לחלוטין.

ג'סטי אני גם לא אקח בשל חוסר אקוסטיקה מזוויע והצורך בהתקנת פודיומים ושאר ירקות על מנת להשיג איכשו איכות בסאונד, ואני לא פיקציה, פשוט המגוון שמציע השוק, גורם התלבטות, בתכלס, אני עדיין חולה אמרקאיות, ותמיד אהיה, אבל אני פשוט מנסה איכשו להגיע לחישוב הנכון של מה יותר משתלם, אמריקאית ישנה זוללת דלק במקצת, מטופלת, ואמינה, או 106, עם צריכה סבבה, שיכולה להכנס למוסכים אינספור ובזאת לשרוף את כל הכסף של הדלק שחסכתי בגלל שוויתרתי על האמריקאית, עכשיו אולי אתה מבין אותי קצת יותר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, אני מצפה לתנוחת נהיגה חופשית, יעני ידיים מתוחות כדי להגות בנוחות, רגליים מתוחות כדי לשלוט יותר טוב בדוושות (מי ישמע עכשיו חושב כמה דוושות), או בקיצר, כמו שהמורה נהיגה מסביר לתלמיד ישיבה נכונה, עכשיו כמובן שמתיחה הכוונה היא לא מתיחה מלאה, אבל שהברך לא תהיה ב-90 מעלות.

עכשיו כשהכסא הכי אחורה, הרגליים עוד איכשו בסדר, ואם אני שם אותו על הכי זקוף, קשה לי בכלל לסובב את ההגה.

סלח לי, ידידי היקר, אבל נראה לי שאתה לא יודע לכוון כיסא - או שאתה מנסה למצוא תנוחת נהיגה בין מה שהמורה לימוד אותך לבין אמריקן-קונפורט שיש לך בבית :mm_tongue:

אם לגאסי צפופה לך, חפש משאית.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פיאט אונו.

1. אם כבר אונו, אז עדיף 1100 (60S) מ1400 (70S) ...ההבדל בכ"ס זניח למדי (56 מול 64 כ"ס) אך מנוע FIRE של 60S הרבה אמין ופשוט לעבודה...

2. עדיף אונו שנת 92-93 עם קרבורטור על 94-95 עם הזרקה חד-נקודתית - לא אמינה במיוחד ומסרסת את המנוע עוד יותר.

3. לגבי מרחב פנים - אני 1.92 ולא הייתה לי שום בעייה. חבר שלי, 1.98 על 130 ק"ג, נהג ברכב כשבועיים בזמן שהייתי בחו"ל ולא סבל מבעיות צפיפות מיוחדות. יכולת של איטלקים לנצל כל מ"מ של מרחב פנים במכוניות קטנות...

P.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע נחמד, אולי בכל זאת אני אלך לבדוק אונו, למרות ששוב, אני מחפש רכב צעיר כזה ואקוסטי :\

איציק, איך אני אמור לכוון את הכסא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין כבר סגור וחתום ונעול, רק נשאר לי בעיה עם כסף כרגיל.

שיכנעתי את חבר שלי לעזוב את הפג'ו שלו :)

הרכב הוא 106 אקססאי שנת 94, עם סאנרוף מקורי, שמור בקנאות, בחיים לא עבר צביעה או תאונה או כל דבר אחר שקשור בזה, יד 2!!! 109000 ק"מ !!! מטופל בחברה.

סיכמנו על 25K

כדאי או לא כדאי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...