Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונות ללא נפגעים : הנגע של אי לקיחת אחריות

שימו לב! השרשור הזה בן 4443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתה עונה על זה?

מוציא את פנקס השיקים ומשלם!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עונה על זה ככה...

כבוד השופט.

הנתבע דורקי ובא כוחו העו"ד המלומד ישה ממלאים פיהם מים, לא מתייחסים ולו למילה אחת שכתבתי. ואת הראיות שהבאתי המגובות בצילומים מסובבים במניפולטיביות כאילו היו היחצן רני רהב בבואו ליחצן בעיתון לקוח מהאלפיון העליון.

בחזקת, אם נשקר 10 פעמים, לא נתייחס לעובדות בסוף יאמינו שהצדק בצידנו.

כיצד הנתבע אומר שהוא פנה ימינה כשעקבות הצמיגים מראים שהוא פנה שמאלה ?

איך בא הכוח המלומד, בוגר משפטים בהארוורד, אומר שאני נהגתי בהחלקה או נהיגה פראית כשאין סימני צמיגים של החלקה ?

כיצד בא הכוח מסביר מצב שסימני הצמיגים שלו עולים על שלי בחיתוך שמאלה ? האם אני צצתי מתחתית הרכב ?

אף אחד מהשניים לא התייחס למילה אחת שכתבתי וכל מה שאמרתי מגובה בראיות וצילומים.

כבוד השופט. העניין נורא פשוט. הנתבע יכל למנוע את ההתנגשות. אני חתכתי ימינה ככל האפשר. הוא לעומת זאת נהג ברשלנות ונכנס לתוכי. הצילומים מוכיחים את זה. והתובע ובא כוחו מבזבזים את זמן כולנו.

נ.ב.

דורקי,

הרגתם אותי ....המשפט עוד לא התחיל ואני צריך יום חופש...

חחחח לא מגיע לי סנגור בפורום הזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיצד הנתבע אומר שהוא פנה ימינה כשעקבות הצמיגים מראים שהוא פנה שמאלה ?

כיצד בא הכוח מסביר מצב שסימני הצמיגים שלו עולים על שלי בחיתוך שמאלה ? האם אני צצתי מתחתית הרכב ?

חחחח לא מגיע לי סנגור בפורום הזה ?

איך אתה מוכיח את הטענות האלה? אם הצלחת להוכיח את זה אז הצלחת להגדיל - מאוד ! - את סיכויי הצלחתך במשפט.

לעניין הסנגור - ישה ואני הסנגורים הכי טובים שלך, אם תצליח לשכנע אותנו אז סיכויך במשפט יהיו גבוהים יותר, קח את הפורום כהכנה למשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית יודע.

שניים לא רק שאתה מבצע החלקות לא חוקיות אתה גם עובר על כלל 10לכללי הפורום האוסר לנכס אחים בפורום.

שלוש אם תבדוק אחורה תראה שדורקי ואני בד"כ לא מסכימים כמעט על כלום.

ללמדך שמצבך ההוכחתי לא קל.

אבל אתה רשאי להתאמן עלינו.

אני מציע לך אם יש לך כמה שעות פנאי לך לבית המשפט לתביעות קטנות

שמע את התובע וטענותיו שמע את הנתבע וטענותיו , לפעמים נדמה כאילו מדובר בשתי תאונות שונות, ולא באותה תאונה רק מנקודת מבט שונה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...