Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנסר 97 לא רוצה להניע. (או מה יהיה עם הרכב הזה)

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 4694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

להיום הלכתי להוציא כסף, מסובב סוויץ המצבר עושה רעש של זקן. האוטו מניע. הגעתי ליעד וכיביתי את הרכב, ניסיתי לנניע שוב אחרי 2 דק ולפתע הרכב לא מניע. בא בחור טוב שרצה לעזור שם לי כבלים ועדיין הרכב כאילו לא מגיב, אז הוא בדק וראה שהפלוס בכלל היה משוחרר לגמרי, חיברנו חזק והוא שם בורג ברווחים שיתפוס את המגעים, ניסינו שוב לא הלך...

הקטע הוא שיש אור ברכב, האזעקה עובדת, אורות גבוהים מערכת ללא קרטועים ,זרם החשמלי...משהו פה לא מסתדר לי.

הוא אמר שיתכן והסטרטר רופף ולא מגיב.

אני מסובב סוויץ הכל נדלק ברכב אבל יש רעש של כאילו מנוע חשמלי מנסה לעבוד, ואין רעש הצתה..

מה דעתכם?

הרכב אחרי טיפול 10 אלף וראש מנוע, עד כה לא היו בעיות. חוץ מזו.

תודה! 

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רעש של סטרטר או אין ?

כשחיברו כבלים היה רעש של סטרטר או לא ?

אם אתה מנסה לצפור תוך כדי הפעלת הסטרט, איך הצופר נשמע - רגיל או חלש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא באיזור הרכב כרגע (נתקע לי איזה 500 מטר מהבית :p ) ולא ניסיתי לצפור, אם אתה מתכוון רעש של סטארטר שזה ה "קליק" הזה שמסובבים סוויץ', אז יש.

ויש רעש כמו של מנוע חשמלי כזה..כאילו יש לי טורבו במנוע..נשמע מצחיק אבל ככה זה.

האורות הגבוהים נדלקים המערכת האור ברכב, הכל עובד.

אבל לפני זה בהתנעה הראשונית היה רעש מהרמקולים כאילו חרחורים כאלה...זה נשמע לי כאילו המצבר באמת מת..ייתכן?

אגב,

(מצטער על הידע הדל שלי ברכבים אבל מהאתר הזה אני לומד הכל)

אבל אם אתה מתכוון לרעש ההצתה (קראנק?), היה בהתחלה, כרגע נשמע כאילו אין כוח לאוטו לעשות את זה בכלל

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאני סתם פרנואיד והמצבר פשוט מת?

אוסיף בדבר שהמצבר התרוקן לי בעבר וחבר הטעין לי חזרה..רק שלקח המון זמן עד שהוא התניע לי.

ובכלל עד שהגיב. אני מתלבט אם לקנות חדש או לקחת למוסך. אגב יש טעם לנסות להתניע או שאני עלול להרוס את הגלגל?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעש של מנוע חשמלי מעיד על הסטארטר שסיים את חייו.

הרעש הזה הוא כנראה רעש של מאוורר רדיאטור חשמלי,

תנסה שוב לחבר כבלים, הכבילים אמורים להיות עבים, קטבי המצבר בשני הרכבים אמורים להיות נקיים והכבלים אמורים להיות מחוברים הייטב לקטבים.

אם יש באפשרותך להשאיל ממשהו רב מודד- בדוק מתח מצבר (ללא חיבור כבלים)

בכל אופן מהתאור נראה שבאמת המצבר התרוקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר להשיג רב מודד?

ומה זאת אומרת מאוורר רדאטור חשמלי? יש עוד מאוורר מלבד זה שפונה לכיוון המנוע והמזגן? כי הרעש חלש מדי בשביל מאוורר...זה קורה רק שאני מסובב סוויץ עד הסוף

אגב יש לי קודנית ברכב ודיבורית, ייתכן שזה גורם למשהו?

בכל מקרה כדאי ללכת לקנות מצבר חדש? יש מקום מומלץ בראשל''צ? אני מכיר את האוטו דיפו הזה....

אגב שמעתי על איזה שירות שבאים להתקין לך מצבר חדש, על מה מדובר? מישהו מכיר?

תודה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, שמתי לב שאחרי כמה פעמים של נסיונות התנעה, הקודנית כאילו מצפצפת, אבל עדיין אין רעש התנעה, רק סיבוב הסוויץ' וקליק שמגיע לאחר מכן. (אני יוסיף גם שמדי פעם גם לאחר התנעה הרעש מהקודנית היה מגיע, מעין צפצוף שמפסיק רק לאחר חצי דקה ולא משנה אם אני לוחץ על מספר כלשהו, כמו כן הבהוב של הקודנית, אבל הרכב כן הניע).

נתתי כמה מכות על הסטרטר עם מפתח ברגים של הגלגלים...לא יותר מדי חזק, אבל עדיין לא עבד.

ייתכן שהקודנית עוצרת לי את הרכב? ממה שאני ידוע הקודנית בדרך כלל עוצרת את הרכב אחרי שהרכב מניע ואז מכבה אותו.

גם היה רעש חרחור מהרמקולים כאילו רעש חשמלי לא טוב. (רמקולים ישנים ומערכת ישנה)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...