Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"מהירות מופרזת" (הגאטסו בכביש 4 ליד גהה צילם אותי - כ"ע)

שימו לב! השרשור הזה בן 4745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

{סתם בשביל לבדוק הלכתי לראות את המצלמה {לראות שלא דיימנתי פלאש

זה ליד הבית שלי הייתי שם איזה חצי שעה והיו אוליי איזה 20 פלאשים ההיגיון שלי אומר שלא נראה לי ישלחו לכולם דוח כי הם יכולים לעשות איזה מיליון שקל ביום זה לא הגיוני מה אתם אומרים...

ברוך הבא לפרוייקט גאטסו.

לפי הפרוייקט הזה אמורות להיות מוצבות מאות מצלמות ברחבי הארץ לשלוח דוחות מהירות תוך מספר ימים מרגע ביצוע העברה

ההערכה מדברת על הכנסה למדינה ממיסים של מאות מליוני שקלים !!!!

כמו כן בתי המשפט נערכים לעומס הצפוי היות שבגלל שהרבה אנשים יתפסו (וכנראה יותר מפעם אחת) הרבה יערערו על הדוחות.

המצלמות הללו יודעות לקלוט מספר רכבים במקביל וגם על מספר מסלולים. לפי הלוז המקורי של הפרוייקט היינו אמורים להיות כבר מזמן בביצוע אבל עיכובים שונים גרמו לכך שהפרוייקט עדיין לא מבצעי

אתה מוזמן לקרוא כאן קצת יותר http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4035058,00.html

ירון ,

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהו המיקום המדויק של המצלמה?

כביש 4 לכיוון צפון, ליד קרית אריה (הבניין של IBM) / בין מחלף גהה למורשה / קילומטר 69-70.

בכל מקרה צריך קואורדינטות מדויקות, על מנת להכניס את המיקום ל-GPS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הוא רשום על שמי קניתי אותו לפני חודש אני בן שמונה עשרה וכמה חודשים

זה הפעם הראשונה שנתפסתי על עבירת תנועה הרישיון שלי חלק

:lol:

חביבי אתה נהג חדש מאוד, פחות משנה על הכביש, וכבר נתפסת על המהירות של לא פחות ולא יותר מאשר 145 קמ"ש (לפי העדות שלך) ?

תתכונן להיפרד מהרישיון שלך לכמה חודשים טובים + תיאוריה וטסט מחדש.

על המקרה של הלקה שאלתי כי אולי שמו כבר לקה אני לא יודע קניתי לא מזמן את האוטו ואפשר לזהות אם יש לקה על הלוחית רישוי אם לא מצלמים אותי כלומר אם סתם עוצר אותי שוטר לבדיקה שגרתית הוא יכול לראות אם יש לקה או לא ?

יכול להיות שאני טועה, אז אני לא מאשים באופן מפורש, אבל בדרך כלל כשאני שומע שאלות בסגנון הזה ("קניתי את האוטו לא מזמן ואני לא יודע, אולי מישהו לפני כבר שם את זה..") אז המצב בפועל הוא שאותו אדם יודע שיש לו את זה (אם הוא לא שם בעצמו) ופשוט מנסה לברר האם זה באמת יעזור לו, בלי להפליל את עצמו..

כך או כך, לקה על לוחית הרישוי לא מדגדגת לגאטסו. זה לא יעזור לך, ואם כבר - רק יסבך אותך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נתפס כנראה במהירות של הזמנה לבית דין.

1000 ש"ח ו 10 נקודות זה עבור מצלמת רמזור אדום.

ל'

הייתי בטוח שב-40 מעל המותר מעבר להזמנה לדין מקבלים איזה 1000 ש"ח+10 בונבונים ככה כדי לפתח את התיאבון לפני המנה העיקרית ,שאותה מקבלים בבית הדין.

תודה על התיקון.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 4 לכיוון צפון, ליד קרית אריה (הבניין של IBM) / בין מחלף גהה למורשה / קילומטר 69-70.

בכל מקרה צריך קואורדינטות מדויקות, על מנת להכניס את המיקום ל-GPS.

האם לפני או אחרי הירידה לקרית אריה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לפני או אחרי הירידה לקרית אריה?

כ- 200 מטר אחרי, בקטע ישר כשמתחילה הירידה.

http://www.youtube.com/watch?v=-4sYj22S8pE&feature=related דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בטוח שב-40 מעל המותר מעבר להזמנה לדין מקבלים איזה 1000 ש"ח+10 בונבונים ככה כדי לפתח את התיאבון לפני המנה העיקרית ,שאותה מקבלים בבית הדין.

תודה על התיקון.

אם תשים לב בהזמנות לדין אין קנס, לפעמים יש רק נקודות, את הקנס משאירים לשופט בבית המשפט לקבוע.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיחת לוחית הזיהוי בלכה הינה עבירה על החוק, והמשטרה מאוד לא סלחנית במקרים כאלה.

לגבי התמונה: זכית להתנסות בפאר היצירה של פרוייקט א/3, העונה לשם מצלמת גאטסו-מטר, או גאטסו בקיצור. נכון להיום, טרם ידוע לי האם המצלמה פועלת באופן מבצעי, כלומר: היא אכן מצלמת, אך לא ידוע לי על מקרים שבהם אנשים שצולמו באמת קיבלו דו"ח.

על כל פנים, אחת ממטרות הפרוייקט היא קיצור משך הזמן שעובר מרגע ביצוע העבירה (והצילום) ועד לרגע קבלת מכתב האהבה ממשטרת ישראל. אם אכן השלב הניסיוני של הפרוייקט הסתיים והמצלמה מבצעית, אתה אמור לקבל את הדו"ח בשבועיים-שלושה הקרובים.

אנא המשך לעדכן אותנו.

המצלמה אכן מבצעית והדוחות נשלחים ל"עבריינים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מעניין, האם במצלמות הגאטסו גם מורידים כמה קמ"שים של סטיה, כמו בלייזר ובשאר אמצעי האכיפה?

אם נסעת על 145קמ"ש ע"פ הספידומטר אז יש בכל רכב סטיה של בערך 10% כלפי מעלה כלומר שהמהירות שלך בפועל בטח הייתה קרובה יותר ל 130-135 קמ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתפסתי במצלמה הזו פעם אחת בלילה נסעתי 145 קמ"ש צולמתי, קיבלתי הזמנה לדין אני ללא עבירות תנועה קודמות אז הייתי בן 21 עם וותק של שנתיים על הכביש.

קיבלתי 1000 ש"ח קנס+ חודש שלילה...

תהיה מוכן..:roll:

קשה באימונים קל בקרב!!:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מעניין, האם במצלמות הגאטסו גם מורידים כמה קמ"שים של סטיה, כמו בלייזר ובשאר אמצעי האכיפה?

אם נסעת על 145קמ"ש ע"פ הספידומטר אז יש בכל רכב סטיה של בערך 10% כלפי מעלה כלומר שהמהירות שלך בפועל בטח הייתה קרובה יותר ל 130-135 קמ"ש.

במצלמת מולטנובה (הישנה) F6 ו-F6A, מורידים לאחר פענוח התמונה-4 קמ"ש.

דיוק המדידה של גאטסו:

3 -/+ קמ"ש, עד מהירות של 100 קמ"ש כולל.

3% -/+ במהירות שהיא מעל 100 קמ"ש

כנראה תהיה אותה הנחייה, גם לגביה.

סטיית הספידומטר (בהנחה שלא היה שינוי במידת הגלגלים) כ 5-8 קמ"ש כלפי מעלה,

ניתן לבדוק זאת ע"י GPS, כאשר נוסעים במהירות קבועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אתמול חזרתי מכיוון זכרון על כביש 4 דרומה ,

ראיתי שתי מצלמות גאטסו ושתיהן פעילות [פלאש צילם מספר רכבים שעקפו אותי]

מה שמוזר לי איך כל הממהרים למיניהם לא רואים את העמודים הגבוהים שבצד הדרך הם די בולטים למרחקים.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...