Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך ייעוץ בקשר לעקיצה והונאה שעברתי.

שימו לב! השרשור הזה בן 4835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חצי בשורות טובות, קיבלתי מגיסו של הבחור אתמול צ׳ק מזומן להיום של חמישים אלף ש״ח ( כל הסכום) . אני יפקיד אותו היום , נחכה שהוא יפרע ונקווה לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם השיק הזה משולם (תוך יומיים תדע), לך מהר למלא לוטו. אתה על הגל.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן יעשה זאת ;)

בכל מקרה, בתקווה שהצ'ק אכן יפרע, יש עוד משהו שעלי לעשות? כמו שכבר רשמתי, מבירור שעשיתי האוטו לא רשום על שמי יותר.

את הביטוח אני עדיין לא מבטל עד שהצ'ק יפרע, אין לי מושג למה, אבל נראה לי הכי הגיוני.

יש עוד משהו שעלי לעשות על מנת להגן על עצמי מכל הכיוונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מקרה לפני מספר שנים שבו בעל רכב הצליח להוכיח לדואר ישראל שפקיד בסוכנות דואר ביצע העברת בעלות ללא הצגת תעודת זהות של הבעלים/מוכר. במקרה ההוא, הפקיד נאלץ לשלם את ערך הרכב לבעל הרכב. (קרוב ל-20,000 ש"ח).

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהמשטרה מתנהלת במחוזותינו קשה להאמין שהם יתערבו.

ישלחו אותך לביהמ"ש בטענה של סיכסוך עיסקי/שכנים או משהו דומה.

תנסה להוציא כסף ולהתקדם.

אני לא חושב שאתה מתאר מקרה של נוכל סידרתי.

ימים יגידו.

כמו שאמרתי לך לא ניראה לי שיש לך עסק עם נוכל סידרתי הם בדרך כלל לא נותנים צ'קים.

נקווה בשבילך שהצ'ק יפרע ותיגמר הסאגה הזאת במקרה הגרוע הפסדת עוד כ 40 ש"ח על צ'ק שחזר.

בממקרה הטוב (אם אפשר לומר) יהיה לך נייר ביד על מנת לתבוע את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע המצב יות טוב כי אתה אוחז בשיק של מישהו ואתה יכול לתבוע אותו.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לך לא ניראה לי שיש לך עסק עם נוכל סידרתי הם בדרך כלל לא נותנים צ'קים.

למרות שבמקרה זה לא ודאי שמדובר בנוכלות

גלגול המחאות זה בדיוק מה שעושה נוכל סדרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, בשורות טובות. הצ'ק נפרע, הכסף הועבר, והכל בסדר.:-o

אני ישאל שוב, יש משהו נוסף שעליי לעשות שלא עשיתי על מנת להגן על עצמי מכל הכיוונים?

הרי עברת בעלות הרכב כבר עבר..יש משהו ששכחתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתת תרומה

לבקש את תעודת ביטוח החובה שברכב שהיא שלך ולהחזיר אותה לחברת הביטוח כדי לקבל החזר, או להקפיא אותה אם אתה מתכוון לרכוש רכב אחר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לך תמלא לוטו !!

99% מהמיקרים האלו נגמרים לא טוב ....

שמח בשבילך שהסתדר , לגבי העברת הבעלות , האמת שאני לא יודע מה להגיד לך , אולי תבדוק במשרד הרישוי שאכן הכל עבר ואין לך שום חובות לגבי הרכב !

מעבר לכך התוצאה הסופית היא כמו מכירה רגילה - הועברה בעלות + קיבלת את הכסף .

ועוד משהוא שחשבתי עליו , היתי מנסה לברר איך התנהלה המכירה שלא יבואו אליך עוד זמן מה הקונים בטענה שעבדת עליהם בגלל אי אלו סיכומים שנסגרו במעמד הקניה ולא קויימו , אם תוכל להשיג פרטים של הקונה תברר מולו איך נסגרה העיסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם. אם למדתי משהו מכל מה שעברתי, לא נותנים רכב לאף אחד,ללא כסף, בטח שלא עם הרישיון רכב המקורי בתוכו, אני מאמין שאם הייתי משאיר צילום של הרישיון רכב ברכב,ולא את המקורית, כל המקרה הזה לא יכל להתקיים.

אז זהו שאין לי ממש דרך לברר מי רכש את האוטו ולהגיע אליו.

אני כמעט בטוח שהתעודת ביטוח חובה נשארה ברכב, ושוב, אין לי דרך להגיע אליה.

יהיה לי בעיה להקפיא את הביטוח ללא התעודה?

מה באמת הולך עכשיו עם הביטוח? אני יכול לקבל החזר כספי יחסי על זמן הביטוח ששולם ולא ימומש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...