Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PROJECT BIGASS BITCH - ההתקנה החדשה שלי

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 4690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וחלק 3: תמונה אחרונה חביבה...

DSC_0155.JPG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 320
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השלט של ההגה כבר היה קיים במערכת ברכב הקודם - העינית IR פשוט היתה מחוברת לשקע USB תקול במפצל USB - העברתי אותה לשקע אחר...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסט עוד חודשיים :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פולני - הבטיחות חשובה לי

:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? פולני בתוך הרכב? :shock:

אין כמו נהיגה בפקקים בשביל לעבור על כל הדיסק של פוקל שנקרא FOCAL TOOLS :-D

ימין זה ימין

שמאל זה שמאל

מרכז זה מרכז

עומק זה עומק

אני בהחלט IN PHASE

רוחב זה רוחב

והגובה - תקין בהחלט והבמה גבוהה (רק כשמביטים מבעד לשמשת הרכב - אם מביטים לרמקולים - הכל בא מהרצפה) אפילו גבוהה מאוד בהתחשב בעובדה שהרמקולים ברצפה.

הפרדה ברורה מאוד בין הכלים.

הסאב מגיע ביחד עם הסט הקדמי

הטריק של לא להביט ברמקולים עובד פשוט נהדר וכל הדברים מקבלים את המקום שלהם.

עכשיו יש מקום רב עוד לפתיחת גיינים - זה יקרה במהלך החודש הבא, אני רוצה לתת למערכת להפתח קצת לפני שאני מרים גיינים ומכוון מחדש.

מה נשאר?

לעבוד על הדונגל רדיו - לראות מה קרה לו שאין לי קליטה כמעט בכלל.

לקבל במשלוחה את הOBD2 ולחבר

אני הולך להביא כבל USB A ל B קצר לחבר את הביט1 קבוע לCARPC אני מוצא שזה מאוד נוח דווקא להשתמש ברכב הזה בCARPC עצמו לכוון את הביט1 (אני בכל מקרה אשאיר כבל ארוך כאופציה לעבודה עם מחשב חיצוני.

אה כן - לנקות את הרכב מבפנים לעשות תמונת סלון בחושך (עם חצובה) כאשר המערכת עובדת - עכשיו רק איפה לכל הרוחות החצובה שלי :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שיש לך קשר לעולם הצילום

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי בוקר טוב

עכשיו אני מרשה לעצמי לאחל לך להתחדש זה נראה טוב מאוד

אני מניח שהשילוב בין הנודניקיות הפולנית הידועה לבין היד המדהימה והמוח היצירתי של יוסי יצר אחלה סטאפ הן מבחינה ויזואלית והן מבחינת סאונד ברכב

אשמח מאוד להעביר איתך סיישן השמעה ברכב

שבוע טוב

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרור בכיף

תודה על הפרגון - אני חושב שהאווירה הזו שבה רואים בעלים של בית התקנות\יבואן מפרגן לבית התקנות (סדנא), מתקין וחבר פורום אחרים - היא אווירה חשובה מאוד ואתם בעצם בודדים במערכה הזו כרגע וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...