Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PROJECT BIGASS BITCH - ההתקנה החדשה שלי

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 4697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים,

איזה כיף ואיזה כבוד לראות את העבודה שנעשתה ברכב שלי מעודכנת באתר הרשמי של הסדנא:

http://www.ecaudio.co.il/cpg/

נכון לעכשיו - הרכב עבר טסט בטויוטה ולצערי היה לי איתם פאנצ'ר קטן ומישהו שם חשב שהקונסולה איפה שהדיבורית מותקנת נפתחת וקצת הוציא את הפנל הזה מהכוון שלו...

נזק קוסמטי בלבד שכבר תיקנתי כעזרה ראשונה.

בעוד חודשיים בערך אני מתכוון לעשות עוד קצת פיין-טיונינג לרכב במובן של התקנת המערכת כמו לחבר את הדיבורית לMUTE של הביט1, להוסיף מצלמת רוורס בעקבות משהו שעשיתי בחנייה שלי (יש צורך ממשי) וסידור של עריסה חדשה לאייפון

אפרופו - הכוונים שעשיתי לאחרונה הביאו אותי להבנה שהמידבאסים שלי גם לא היו בפאזה נכונה מה שפגע בגובה ובעומק - עדיין בודק את זה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תגובות 320
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרבה זמן עבר מהעדכון האחרון - אין לי כסף בשיט

:-P

אבל בזמן האחרון אני מחפש תחליף לדונגל רדיו שלי שאני חושש שיש לו בעיית חומרה שמשפיעה לו על הקליטה ומצאתי לאחרונה כמה פתרונות זולים - יתכן והם יהיו טובים.

דונגל DVB-T עם DAB שזה רדיו FM דיגיטלי לפי מה שאני מבין - 20 דולר פלוס מינוס:

http://www.dealextreme.com/p/ultra-mini-dvb-t-digital-tv-usb-dongle-stick-with-fm-dab-dab-47015

וגם

http://www.dealextreme.com/p/dvb-t-digital-tv-usb-dongle-stick-with-fm-dab-dab-44326

ופשוט דונגל רדיו עם צ'יפ של סילאבס (לפי התמונה של התוכנה ברקע זו התוכנה של סילאבס):

http://www.dealextreme.com/p/usb-digital-radio-receiver-dongle-fm-76-108mhz-1929#open%20full%20view

וגם

http://www.dealextreme.com/p/worldwide-internet-fm-radio-stations-player-recorder-usb-dongle-57355

איך אני יודע שהבעיה היא בכרטיס שלי? יצא לי לשמוע דונגל נוסף כמו שיש לי מUSB.BRANDO והקליטה היתה משמעותית טובה יותר, הכרטיס שלי מכופף בכוח כי אחרת אין לו מגע והוא לא עובד לכן אני משוכנע שהוא פשוט דפוק...

---- העניין הוא שלפני כמה ימים הזמנתי דונגל קצת שונה דרך USB.BRANDO.COM אז קודם כל אני אנסה לעבוד עם הדונגל שהזמנתי

אחרת אני אנסה להזמין אחד DAB ואחד עם צ'יפ של סילאבס בשלב קצת יותר מאוחר...

האינטגרציה עם הRR חשובה לי ולכן יתכן ואאלץ לקנות עוד דונגל במידה וזה שהזמנתי לא מכיל צ'יפ שנתמך ע"י RR.

----- עדכונים נוספים ---------

הוזמנה מצלמת רוורס מאיביי

בהזדמנות הקרובה סשן תיקונים קטן (משהו בדיבורית וגם החלפת עריסה לאייפון לאחת איכותית יותר) ועדכונים קצר אצל יוסי - מאמין שזה יהיה לקראת הקיץ הקרוב לא לפני.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אני מניח שאתם מבינים מה המשמעות של הסמלון נכון?

YUP :-D

TAKE 2

והגברת שאתם רואים היא דוגמנית העל וידה גוארה - תהנו (הכל טבעי שם אפרופו - לטינה כמו שצריך) vida guerra

תכינו טישו וקרם ידיים לתמונות שלה :-P:-P:-P

http://www.google.com/search?tbm=isch&hl=en&source=hp&biw=1680&bih=907&q=vida+guerra&gbv=2&oq=vida+guerra&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=3778l6293l0l11l11l0l4l0l0l283l1619l2-7

בערב או מחר אני מקווה שיהיה לי תמונות להעלות לגבי השיפורון הקטן שהולך להיות מבוצע ברכב כולל תוספת קטנה וצנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב אותן בכל הצורות והגדלים אבל כשהן מלאות במקומות הנכונים זה קטלני!

או כשהן רזות ומדוייקות עד כדי כאב...:-P:-P:-P

רעה ערך "ג'נה הייז" ו"סשה גריי"

בתוכנייה שלנו:

1. הוספת מצלמת רוורס לרכב - סתם כי בא לי שתהיה לי האפשרות להציץ אחורה.

2. הדיבורית הרובוטית לצערי ספגה מפלה קטנה לאחר שנתתי למוסך של טויוטה להעביר לי טסט - זה היה סימפוזיון שלם מה שהלך שם ובסוף הוצאתי מהם טיפול והעברת טסט חינם לרכב הישן יותר.

לכן הדיבורית הרובוטית הולכת לעבור כיול מחדש ע"י יוסי.

3. בניית DOCKING חדש לאייפון במקום הנוכחי.

4. חיבור הMUTE של הדיבורית לBIT ONE.

5. שינוי קטן באזעקה על הדרך.

אפרופו אני שוקל להוסיף צורב חיצוני בתור נגן CD לרכב אבל זה לא יהיה בסשן הנוכחי כי אני גם צריך לעשות שיעורי בית לגבי אספקת מתח יציב ונקי מרעשים וגם צריך באמת לבחון את הפרקטיות של הדבר - יתכן ופשוט לשים בתא כפפות את הצורב ולהשתמש בו כשצריך יהיה עדיף ונוח יותר מאשר לעשות עוד קוסטומיזציה בחלקים של הרכב.

עד שישעמם לי ויכנס בי הג'וק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וודאי ובוודאי שיש לה מילה - היא מתה על הסוג הזה של היופי הנשי :-P

ראינו ביחד את מצעד 20 הנשים הסקסיות ביותר של E והקולומביאניות והצ'יליאניות אצלנו זכו מקומות ראשונים :-P:-P:-P

וידה גוארה

אווה מנדז

קים קרדאשיאן

אבל אני ממליץ בחום גם על אוליביה וואיילד מהסדרה האוס - אלוהים ישמור!

---------------------------------- עדכונים -------------------------------------------

לאחר יום עבודה ארוך ומפרך הגעתי לסדנאת ECA ב18:30 בערב ונשארתי עוד עד לשעה 21:30 עד תום העבודות על הרכב - הרכב הניע בנס.

קודם כל הכלבתא רואה עכשיו מהתחת :-P

יש לה מצלמת רוורס ואפילו יש מד מרחק שזז עם זווית הסיבוב של ההגה ומתקרב לכל עצם שהמכונית לוקחת עליו רוורס - אם זאת, מצלמת הרוורס היא רק למקרים קשים ביותר שבהם אני רוצה לראות מה יש מאחורי הרכב.

בנוסף לכך תוקן המתקן של הדיבורית והמכסה שיצא מכוון כוייל מחדש והכל עובד פיקס גם המנגנון עצמו הרבה יותר שקט.

הMUTE של הדיבורית חובר בהצלחה לביט 1 - עובד.

אבל גולת הכותרת היא התושבת של האייפון - אווווווו איזו עבודה יפהיפיה יקירנו עשה כאן - וואו!!!!

תמונות ראשוניות - רק מחר :? (אלא אם כן יוסי צילם משהו והוא יספיק להעלות לפניי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת תמונות - יותר מאוחר תהיה לי הזדמנות לצלם כמו שצריך את הקונסולה אז אני אעשה את זה...

לגבי המצלמה אין יותר מידי מה לפרט - מצלמת רוורס מסוג ישן אבל טובה (רואים נהדר בלילה) שיש לה מד מרחק מובנה - נותן לך חיווי לא רע סה"כ אבל ממש אי אפשר להסתמך על זה יותר מידי.

נעבור לתמונות.

rear.JPG

revcam.JPG

seater2.JPG

seater3.JPG

seater.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש נראה מעולה... הסמלון, וגם ההתקנה מקורית ויפה.

תראה אדי זה נכון שאי אפשר להסתמך 100% על הצג אבל מספיק שברוורס אתה רואה שאין כל גוף מפריע (שלא נראה בעין) לדוגמת ילד קטן או העיגוליי בטון הקטנים האלו, במיוחד עם תחת גדול כמו של הכלבה שלך זה יעיל.

hu: eclipse cd5030

spk: hertz hi-enrgy hsk165

amp: audison lrx 4.1k

sub: hertz es200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט - תאמין לי - קשה לתמרן כזה תחת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח מדהים !

אני כבר יכול לתאר לעצמי איך זה יצא !

אדי רעיונות דבש. אתה הולך לקראת התוכנה שמחברת את המסך לאייפון ?

תתחדש! נראה מעולה .

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, התכנה שמחברת את המסך לאייפון זה פתרון מעולה אבל אצלי יש כבר CARPC מייושם.

אם הייתי שוקל לעשות מערכת לרכב חדש או לעשות מערכת חדשה ברכב הישן הייתי שוקל את זה אבל זה אומר שגם אשתי תצטרך לשדרג את הנייד שלה לאייפון והיא לא רוצה.

אז לבינתיים אין שינויים בהרגלי הצריכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...