Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה באיתור חלק עקב תקלה בגיר במאזדה F323 97

rotemp2005
שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

יש לי תקלה בגיר של מזאדה 323 F שנת 97 שברשותי וזאת תקלה אפילו דיי מוכרת פה בפורום להלן :

מנורת HOLD מהבהבת לסרוגין לאחר נסיעה של כ 5 דקות וכאשר היא נדלקת האוטו אינו עובר להילוך רביעי

לאחר שקראתי פה בפורום על התקלה פניתי לחיים יוד והבחן לי המחשב תקלה בחיישן מהירות טורבינה אך לצערי המוסך שהלכתי

אליו לאחר מכן לא ממש סידר הבעיה (לדעתי גם לא נגע ) וכמובן גם לא לכך כסף על כך .

החלטתי לנסות בדרך אחרת אז הלכתי למוסך מורשה וביקשתי ממנו את החיישן מהירות טורבינה שהובחן ושם הם טענו אין חיישן כזה ושבכלל

קוראים לו בכלל גנרטור פולסים !?! אמרתי אוקי ביקשתי שיראה לי את החיישן ובאמת נראה שזה אותו אחד , החלטתי לוותר לוודע שוב אז

פתחתי את המחשב וחפשתי שוב קצת מידע ומכל מה שאנשים רשמו בפורומים הרבים גרם לי להבלבל אפילו יותר ,

מצאתי בחור שמארגן לי חלקים בזול אבל אני כל לא יודע להגיד לו - חיישן VSS (חיישן כניסה ) או חיישן TSS ( חיישן יציאה ) שניהם

נראים דומים לחלוטין רק צבע שונה ולא ברור לי איזה לבקש אשמח לעזרתכם הדחופה בנושא זה ..

צירפתי לכם פה קובץ מצויין ושיכול מאוד לעזור לכם בחיפוש כל חלק המנוע :

בבקשה תעזרו לי פה אני חייב לסיים עם התקלה הזאת אנא תרשמו לי מתוך הרשימה איזה מספר חלק אני צריך תודה רבה לעוזרים :lol:

http://www.amtrans.nl/CD4E.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מאיפה הבאת את המסמך הזה שצירפת להודעה שלך!? איך הגעת למסקנה שזה הגיר מהדגם שיש לך!?

במסמך שלך מדובר על גיר מדגם LA4A-LE שהיה בדגמי 626 משנת 1994 וגם בחלק מדגמי פורד.

בכל אופן, מה שהבאת לא קשור לרכב שלך, דגם הגיר שלך הינו מסדרה F, כרגע שכחתי בדיוק מה הדגם, אני אבדוק מחר.

אז ככה, אכן יש Pulse Generator אצלך בגיר, יושב מלמעלה על הגיר, מספר המק"ט שלו הינו: FW01-21-550

*ראה קובץ מצורף*

תוכל לברר מול חזי דלאל (חנות חלקים) אם קיים כזה חלק בחברה (בארץ), אולי באחת הפירוקיות תמצא אותו.

Mazda 323F-BA Pulse Generator.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המק"ט הנכון הוא FW01-21-550 כפי שרשם גיורא, מחירו באזור 800 ש"ח. לא מומלץ לקחת מפירוק מאחר ומדובר ב"חתול בשק". רק תודא שזה מה שאכן לא תקין בגיר, ושזה אכן המק"ט שאתה צריך.

בהצלחה8)

1972 Mustang converyible 351c

1977 Corvette T-top 350

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...