Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידה רק בתחילת נסיעה בהילוך ראשון[בלאנו 96] כ. נערכה

raananco
שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברשותי סוזוקי בלנו 96 מאז שקניתי את הרכב היתה בעיה מוזרה ,כשהייתי משחרר חצי קלאץ הרכב היה רועד בצורה כזאת

חזקה, שהייתי חייב ללחוץ שוב על המצמד שהרכב לא יתפרק .יש לציין שחוץ מהבעיה הזאת הרכב עובד כמו שעון אין שום בעיות

אחרות ,בררתי דרך מוסכים וחברים מה הבעיה שיכולה להיות, וכמעט כולם אמרו לי שהבעיה מוכרת זה בעיה של קלאץ וגלגל תנופה .

הלכתי למוסך והחלפתי קלאץ קומפלט. (נראה לי לא מקורי)ולקחו את הגלגל תנופה לחריטה הרכיבו לי את הכל כמו שצריך ונסעתי לדרכי. בחודש הראשון היה נראה שהכל יסתדר אך לאחר מכן עמדתי ברמזור התחלתי בהאצה והרגשתי שוב את הרעידה אך בקטן יותר.

אני כבר מיואש כבר רוצה לימכור את הרכב למרות שאני אוהב אותו ,אך אין לי ברירה יש עוד הצעות שמישהו שמבין יכול להציע ?

אולי זה לא בעיה של קלאץ, אולי זה משהו אחר למרות שבמוסך הוא בדק וראה חריצים על גלגל התנופה. (אולי זה שקניתי את הרכב ממנו נסע על הדיסק עד הסוף וחרץ את הגלגל תנופה). אך אני כבר אחרי כל זה סידרתי הכל למה זה שוב קורה?

מה שתגידו או תציעו לי אני יעשה בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא לקרוא את הכללים וההנחיות לכתיבה בפורום הטכני. שים לב לכלל מס' 3 . הכללים נמצאים בהודעות הדביקות בפורום הטכני.

הפעם ללא נעילה.

בברכה.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

רציתי לציין שהתופעות שציינתי למעלה קורות רק לאחר נסיעה של חצי שעה בערך.

בתחילת נסיעה בבקר אין רעידות ואין קפיצות והרכב נוסע כמו שעון.

וכמו שציינתי הוחלף קלאץ קומפלט ובוצע חריטה לגלגל תנופה.

אולי יש כיוון אחר שמישהו יודע שצריך להחליף או להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

ברשותי סוזוקי בלנו 96 מאז שקניתי את הרכב היתה בעיה מוזרה ,כשהייתי משחרר חצי קלאץ הרכב היה רועד בצורה כזאת

חזקה, שהייתי חייב ללחוץ שוב על המצמד שהרכב לא יתפרק .יש לציין שחוץ מהבעיה הזאת הרכב עובד כמו שעון אין שום בעיות

אחרות ,בררתי דרך מוסכים וחברים מה הבעיה שיכולה להיות, וכמעט כולם אמרו לי שהבעיה מוכרת זה בעיה של קלאץ וגלגל תנופה .

הלכתי למוסך והחלפתי קלאץ קומפלט. (נראה לי לא מקורי)ולקחו את הגלגל תנופה לחריטה הרכיבו לי את הכל כמו שצריך ונסעתי לדרכי. בחודש הראשון היה נראה שהכל יסתדר אך לאחר מכן עמדתי ברמזור התחלתי בהאצה והרגשתי שוב את הרעידה אך בקטן יותר.חשוב לציין שזה קורה רק לאחר נסיעה של כ 40 דקות.

בבקר או שהרכב קר אין את הבעיות הנ"ל הרכב עובד כמו שעון.

מי מכיר או נתקל עם בעיה דומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

הלכתי למוסך והחלפתי קלאץ קומפלט. (נראה לי לא מקורי)ולקחו את הגלגל תנופה לחריטה הרכיבו לי את הכל כמו שצריך ונסעתי לדרכי. בחודש הראשון היה נראה שהכל יסתדר אך לאחר מכן עמדתי ברמזור התחלתי בהאצה והרגשתי שוב את הרעידה אך בקטן יותר.חשוב לציין שזה קורה רק לאחר נסיעה של כ 40 דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שלום לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...