Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעצרתי ע"י שוטר על פלפון מבקש עזרה ממי שמבין

שימו לב! השרשור הזה בן 4963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו כן יש ברשותי צילום של הניידת הסמויה ללא זהוי בכלל של משטרה ללא צקלקה ללא4 הוא עצר אותי בפראות ואפילו לא שם אורות הזהרה

לכן זה נקרא סמוי .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז עידכון קצר,שלחתי את הדח בתוספת מיכתב לראש אגף התנועה בעמקים (איפה שקיבלתי את הדח) הוא טען שאין אפשרות בכלל לבטל את הדח ולא קרא את המיכתב והנסיבות

אני הולך למישפט ומצרף מיכתב מ 4 שוטרי תנועה שבו הם רשמו שאין מצב שביצעתי עברה

מקווה לעדכן בבשורות טובות

המשך שבוע טוב

מישהו מ 4 השוטרים האלה היו נוכחים בעת המקרה ? לא!! אז חבל על המכתב של אותם שוטרים.

נדמה לי שאתה לא מבין מה זה משפט . מה חשוב ומה לא.

מה מועיל ולעיניין ומה לא.

בוא נקווה שהשיעור לא יעלה לך ביוקר.

מה הייתה הסיבה שלא ביטלו לך את הדו"ח? איך אתה יודע אם הוא קרא או לא? גם אם הוא קרא, אין זה בהכרח אומר שהוא צריך לבטל.

גם השופט ישמע את כל מה שיש לך להגיד ואת מה שיש לשוטר להגיד ויכריע, וזה לא בהכרח יהיה לטובתך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה צודק, אתה באמת לא ממש סגור על מה זה משפט ואיך הוא מתנהל.

ממליץ לך ללכת לקבל עזרה מגורם מקצועי, אחרת אתה עוד תשמח אם השופט ישאיר את הקנס שלך כפי שהוא כעת במקום לחייב אותך בנוסף גם על הוצאות משפט.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשפט פלילי אין חיוב על הוצאות משפט לטובת המדינה. אם תזכה וימצא כי לא היה מקום להגיש בכלל כתב אישום אתה יכול לדרוש החזר הוצאות משפט.

אבל השופט חייב לקנוס אותך אם יצאת חייב בלפחות סכום הקנס המקורי, והוא רשאי כמובן להגדילו.

אם הוא רוצה להפחית הוא צריך לציין במפורש למה הוא מפחית.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד את זה ככה: אם הייתי מתעקש עוד קצת על הקטע של החזר הוצאות משפט, נראה לי שהשופט היה מבטל את הזיכוי שלי. וזה לא שמלכתחילה כל כך התעקשתי על זה :?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...