Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב עבר תאונה , ועכשיו מתחילות הבעיות עם הביטוח - מה עושים?

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

הרכב המשפחתי של החברה שלי עבר תאונה. לאחר התאונה הגיע שמאי מטעם חברת הביטוח (ביטוח ישיר) ולפי הממצאים שלו, אפשר לסדר את הרכב ואין פגיעה בשילדה בכלל.

לאחר שהובא שמאי פרטי , המסקנות שלו הם ההיפך הגמור - הרכב עבר תאונה קשה, השלדה קיבלה פגיעה קשה ולדבריו, אם הרכב חוזר לכביש, הוא לא מוכן להיות מעורב בסיפור הזה.

לאחר העברת המסקנות לחברת הביטוח, הם רוצים להביא שוב שמאי מטעמם שיבדוק את הרכב.

כפי שאתה רואים, סיפור קל זה לא הולך להיות. אין לי בדיוק את כל הנתונים אך לפי מה שרשמתי, מה ניתן לעשות? אם הם קובעים שהרכב חוזר לכביש יש להשלים עם הסיפור או שאפשר ללכת רחוק יותר?

מה התועלת של השמאי הפרטי אם שוב הביטוח מערים קשיים?

מה עושים?

תודה רבה למי שיוכל לעזור.

ניב

לא חותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תציע לחברת ביטוח שאתה מוכן לשלם על שמאי שמאיגוד המוסכים כמובן לאחר שהוא מקבל את הדוח של 2 השמאים.

אני מבטיח לך שחברת הביטוח תתקפל מהר מאוד (גם השמאי שיחשוש לרישיון שלו).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תילחם עד הסוף. לחבר קרה משהו מוזר ומאד דומה עם ביטוח ישיר. השמאי שלהם קבע תיקון, שאחריו המוסך שלח חשבון שהגיע ליותר משישים אחוזים משווי הרכב!!!

החבר העיר להם, ופתאום אחרי דקות התקשרו להגיד שהיתה טעות ושלחו חשבון שהוא בדיוק מתחת לטוטאל-לוס. אחר כך התברר שזו היתה פאשלה של השמאי, והשמועה אומרת שהוא איים על המוסך שאם לא יספגו את ההפרש אז...

בסוף כולם הפסידו מהסיפור הזה, והלקח הוא להתעקש לפני התיקון עד הסוף. אחר כך חברת הביטוח תעשה הכל כדי להגן על החלטת השמאי שלה. כולל לטעון שאין ירידת ערך מעבר להשתתפות העצמית. רוב האנשים מוותרים להם בשלב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nivo שלום,

אני חושב שכדאי לך למצא את ויקטור עידן - שמאי רכב ידוע לשמצה בחברות הביטוח.

אני הייתי מנסה להתייעץ עימו טלפונית, לא יזיק, יש לי חבר שנעזר בו כשמאי חיצוני והיה מרוצה מאוד.

המלצתי היא רק ע"פ תגובות צד שלישי, אני אישית לא מכיר אותו ואין לי שום קשר אליו

אבל אשמח אם תמשיך לעדכן, אחרי הכל מחר, מחרתיים זה יכול לקרות גם לנו...

:idea: העיקר שיהיה יום נפלא :roll:

*** מחפש סאאב 95/96 או רכב קבריולט להגשמת החלום ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש שתי שמאויות כה קיצוניות, מן הסתם ברור שלא מדובר על הערכות במסגרת סטיה סבירה, אלא בניתוח שגוי לחלוטין של מישהו מהשמאים. זה דבר שקצת קשה למרוח ולמתוח.

לפי איך שאתם מתארים את הנזק, מדובר באובדן מוחלט. אני מקווה שיש לכם את השמאות הפרטית בכתב.

עד כמה שאני מבין, עקרונית השמאי הפרטי שבדק הרכב, מתוקף תפקידו וסמכותו, אמור לדווח למשרד הרישוי על אובדן מוחלט. אם הוא שמאי שהולך לפי הספר, הוא בכלל לא אמור לשאול אם אתם מסכימים, אלא פשוט לעשות זאת. (ואולי לא עשה זאת כי נמנע מלכתוב שמאות עד כה. יתכן שעצם הכתיבה תאלץ אותו לפעול כך ולכן גם אמר שאינו רוצה להיות מעורב בתהליך שכזה).

בהנחה שמה שכתבתי הוא הנכון, הרי אם תודיעו לחברת הביטוח שהשמאי הפרטי אמר שיעשה זאת (אבל תוודאו שעקרונית אכן כך), הרי שלחברת הביטוח תהיה בעיה.

במצב שכזה, המלחמה היא לא איתכם, שהרי ברור שאחרי הודעת השמאי הפרטי למשרד התחבורה, מן הסתם הם יבטלו את רישיון הרכב. במצב שכזה יהיה ברור לחברת הביטוח, שלהחזיר את הרכב לכביש זה כבר לא ענין בינך לבינם, אלא בין חברת הביטוח למעבדה מוסמכת, ומן הסתם לא נראה לי שחברת הביטוח תרצה להיכנס להרפתקאה הזאת שאת סופה ועלויותיה אין לדעת.

נראה לי שחברת הביטוח תעדיף לא לאלץ את השמאי שלכם לעשות מעשה והיא תעדיף ללכת על הצד הבטוח יותר מבחינתה ולהכריז על הרכב כאובדן להלכה, לפצות אותכם בהתאם לפוליסה ולגלגל את הרכב מחדש לשוק באמצעות סוחר.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך Nivo

הצטערתי לקרוא את תחושותייך כפי העולה מהודעתך.

ביטוח ישיר משקיעים המון על מנת להטיב עם קהל הלקוחות,

ולכן הייתי רוצה לקבל פרטים נוספים על הבעיה אותה תיארת.

ואשמח אם תשלח אליי את פרטי המקרה בהודעה פרטית או למייל [email protected]

עם ציון כינוייך בפורום, על מנת לטפל בעניין על הצד הטוב ביותר.

בברכה,

דור נציגת שירות לקוחות

ביטוח ישיר.

לשירותכם,

נציג ביטוח ישיר online

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nivo שלום,

אני חושב שכדאי לך למצוא את ויקטור עידן - שמאי רכב ידוע לשמצה בחברות הביטוח.

אתה יודע ,לא בגלל משהו, אבל אם הוא ''ידוע לשמצה'' אז אני לא חושב שכדאי להמליץ עליו.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החברות ביטוח מערימים קשיים על לקוחות שלהם במקרה תאונה/גניבה , ואין זה חדש לנו.מה כן, אסור לוותר ולהילחם איתם עד הסוף. על התחלה הייתי מציע לך לשלוח להם פקס ,מכתב, בו רשום כל הפרטים לגבי תאונה + טופס בדיקה של שמאי שלך ותכתוב גם ששמאי שלך בדק וקבע שרכב לא בטיחותי. תשלח להם איזה 4 פקסים לפחות (כל יום פקס אחד שתיים, שלא יגידו - "לא קיבלנו שום פקס").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך Nivo

בברכה,

דור נציגת שירות לקוחות

ביטוח ישיר.

סוף סוף רואים נציג של חברת ביטוח, בשביל מה צריכים לדון בבעיה עוד פעם לא מספיק בפעם הראשונה, זה כמו בהצעת מחירים שלכם פעם ראשונה זה גבוה ושמתקשרים עוד פעם המחיר יורד ב700 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"nivo"- תילחם עד הסוף למען הבטיחות שלך ושלנו כדי שלא יחזירו רכב שעבר טוטל לוסט לכביש

לd300 - תספיק לדבר שטויות. אני בטוח שאם היית מתקשר ובאמת רוצה לסגור עיסקה היו מגיעים איתך לעמק השווה כבר מהתחלה

הכול יהיה בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדרש לראות את חוות הדעת של השמאים השונים על מנת לגבש דעה על הנושא + תמונה לא תזיק.

חברות הביטוח ובמיוחד הישירות למיניהם נוקטות בשיטת המצליח , תפקידך הוא להיות עירני ולבדוק כל נייר שהחברה מנפיקה לפחות פעמים, ולעקוב בתשומת לב מירבית על הליך השמאות והתיקון, ובמיוחד על טיב התיקון והחלפים במידה ויוחלט לתקן את הרכב.

במצבך , פניה לאיגוד השמאים כבורר בין שמאות כה שונה הוא בגדר חובה.

ייתכן שהפער נובע משימוש בחלפים תחליפים משומשים על ידי השמאי של ביטוח ישיר, לעומת חלפים מקורים וחדשים של השמאי מטעמך, שווה בדיקה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ,

הרכב המשפחתי של החברה שלי עבר תאונה. לאחר התאונה הגיע שמאי מטעם חברת הביטוח (ביטוח ישיר) ולפי הממצאים שלו, אפשר לסדר את הרכב ואין פגיעה בשילדה בכלל.

לאחר שהובא שמאי פרטי , המסקנות שלו הם ההיפך הגמור - הרכב עבר תאונה קשה, השלדה קיבלה פגיעה קשה ולדבריו, אם הרכב חוזר לכביש, הוא לא מוכן להיות מעורב בסיפור הזה.

לאחר העברת המסקנות לחברת הביטוח, הם רוצים להביא שוב שמאי מטעמם שיבדוק את הרכב.

כפי שאתה רואים, סיפור קל זה לא הולך להיות. אין לי בדיוק את כל הנתונים אך לפי מה שרשמתי, מה ניתן לעשות? אם הם קובעים שהרכב חוזר לכביש יש להשלים עם הסיפור או שאפשר ללכת רחוק יותר?

מה התועלת של השמאי הפרטי אם שוב הביטוח מערים קשיים?

מה עושים?

תודה רבה למי שיוכל לעזור.

ניב

הדברים שאתה כותב כאן (והיה והם נכונים ומוכחים ) הם חמורים ביותר ושווים ממש להגיע לכלבוטק !

אני מציע לך להביא שמאי נוסף למען הסר ספק , והיה ושני שמאים קבעו פה אחד שהרכב הולך להשבתה

הרי שיש כאן טעם לפגם עם השלכות חמורות לגבי חברת הביטוח המתיימרת להיות חברת הביטוח הגדולה

והאמינה ביותר בארץ.

אנו כאן בפורום נשמח אם תעדכן את הקוראים בהמשך הפרשה.

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדברים שאתה כותב כאן הם חמורים ביותר ושווים ממש להגיע לכלבוטק !

כלבוטק זו תוכנית בידור בטלוויזיה...

הדרישה של חברת הביטוח לבצע בדיקה חוזרת, סבירה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע ,לא בגלל משהו, אבל אם הוא ''ידוע לשמצה'' אז אני לא חושב שכדאי להמליץ עליו.

לא הבנת נכון, להפך!!

תריץ חיפוש קטן בגוגל

:idea: העיקר שיהיה יום נפלא :roll:

*** מחפש סאאב 95/96 או רכב קבריולט להגשמת החלום ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך Nivo

בברכה,

דור נציגת שירות לקוחות

ביטוח ישיר.

דור, הצטערתי לקרוא את תגובתך, אם הייתם משקיעים את המאמץ הזה בלקוחות שלכם במקום לשקר ולהונות-אולי הייתי נשאר לקוח שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...