Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 159 TI 2.2 - האם תיבת הסלספיד נוחה ובעייתית? [כ"ע]

SargaroS
שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

בעוד כ-4 חודש נגמרת לי תקופת הליסינג

אני מעוניין לקנות אלפא 159 2.2 עם חבילת ה-TI SPORT (כוללת קליפרים של BRENBO חצאיות 19 אינ'צ ג'אנטים וכו..)

שמעתי שתיבת ההילוכים סלספיד היא תיבה לא נוחה ועם הרבה בעיות

האם למישהוא יש תרכב הנ"ל ויכול להעיד על כך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הדיבורים באינטרנט התיבה הידנית טובה אך האוטומטית לא משהו .

אבי רכש אלפא 159 וקיבל אותה בפסח , הוא לא מבין על מה אני מדבר כאשר שאלתי אם זה מעצבן לנסוע עליה באוטומט .

סה"כ אני לא מבין מה הבעיה , היא אחלה , רק צריך ללמוד להתרגל אליה , אנשים נרתעים ממה שקצת שונה להם .

קח נסיעת מבחן , ותבדוק איך היא , מה יש לך להפסיד ? אני בטוח שלא תתאכזב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסלספיד דופק בהעברה ולא נוח.

אם תוסיף לזה TI אז האוטו יהיה בכלל לא נוח בגלל החתך הנמוך של הצמיגים. אם נוחות הנסיעה לא ממש חשובה לך, אז אין בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח נסיעת מבחן. זה ייתן לך תשובה מלאה.

יש מי שאוהב את הסלספיד ואומר שזה שילוב טוב של אוטומט וידני ומנגד, יש מי שאומר שזה לא אוטומט ולא ידני ובעצם בעל החסרונות של שתי התיבות.

בקיצור - עד שלא תנסה, לא תבין.

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם תיבת הסלספיד נוחה ובעייתית

קוראים לך במקרה אברי גלעד?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת שתי שאלות נפרדות בעצם.

סלספיד לעומת ידני, הסלספיד ב159 שודרג פלאים לעומת ה147, העברות ההילוכים הרבה יותר חלקות, מוד ספורט ששולט על קצב העברת ההילוך פשוט מעולה. מצד שני זה לא גיר אוטומטי וכל מי שרוכש רכב עם גיר רובוטי (ולא משנה איזה) ומצפה להתנהגות של אוטומט יתאכזב, נקודה.

אם תפנים שזה גיר ידני ותתנהג בעת העברת הילוך כמו בגיר ידני תקבל העברה חלקה ונעימה אם לא, הרכב יתנדנד בכל העברת הילוך. מנסיון של שתי חברים שלי שרכשו סלספיד שניהם התרגלו תוך ימים והם מאוד מרוצים.

TI לעומת רגיל, (שלי היא TI ידנית) הרכב שונה מאוד מהסטנדרטיות, הוא הרבה יותר קשה ויותר נמוך ב2.5 ס"מ, ההגוי כבד יותר והרכב בכללי יותר קשה לנהיגה.

מצד שני חויית הנהיגה בה משופרת משמעותית יחסית לרגילות, הרכב הרבה יותר יציב, התקשורת מההגה הרבה יותר טובה, המושבים אוחזים הרבה יותר טוב. בקיצור, מומלץ מאוד.

קח בחשבון שנמכרו יחידות בודדות בלבד בתצורת TI כאשר רובן ידניות כך שלא יהיה לך קל למצוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לקחנו נסיעת מבחן על הסלספיד, ולא אהבנו, היא דופקת בהעברת הילוך וזה מציק.

עוד נקודה, גם אנחנו בדקנו מול הליסינג, והאוטו עולה יותר מאשר אתה משלם על קבוצה 5, בטענה שאח"כ אין לו שוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי תכנית החומש של פיאט גיר כזה יגיע בג'ולייטה בשנה הבאה . ל159 הוא כנראה לא יגיע בכלל אלא רק למחליפתה שתקרא ג'וליה ותושק ב2013.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...