Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הראנג' רובר באמת יכול לעשות את זה ?

בוגדני מגעיל1
שימו לב! השרשור הזה בן 5359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על פניו ניראה שהאחיזה של הסלע שם גבוהה מאוד והמשטח עצמו גם דיי ישר ואין הצלבות או משהו בסגנון, ברגע לדעתי שבוחרים מסלול נכון אפשר לעלות את העלייה הזאת עם גז מתון והילוך כוח.

מה שאני לא מבין זה מה קרה לדיפנדר פתאום? למה הוא הפסיק להאיץ אולי הוא לא הרכב החזק ביותר אבל יש לו מספיק כוח ומומנט לסחוב את עצמו על LOW גם בעליות כאלו.

לפי מה שאני רואה בסרטון :

הגלגל האחורי שמאלי נכנס לחריץ, הימני קידמי איבד אחיזה ולקח המון כוח , השמאלי קידמי כמעט ולא מסתובב , נשאר רק אחורי ימני כדי לדחוף .

וזה כמובן לא מספיק

במילים אחרות הצלבה בעליה .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו ניראה שהאחיזה של הסלע שם גבוהה מאוד והמשטח עצמו גם דיי ישר ואין הצלבות או משהו בסגנון, ברגע לדעתי שבוחרים מסלול נכון אפשר לעלות את העלייה הזאת עם גז מתון והילוך כוח.

מה שאני לא מבין זה מה קרה לדיפנדר פתאום? למה הוא הפסיק להאיץ אולי הוא לא הרכב החזק ביותר אבל יש לו מספיק כוח ומומנט לסחוב את עצמו על LOW גם בעליות כאלו.

מנוע חלש, צמיגים לא אוחזים, מתלים קופצניים ומהלך מתלה מאוד מוגבל...

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראובן , אין לדיסקו 3 ולריינג' רובר יותר מהלך מיתלה מלדיפנדר וגם אם יש בסרטונים האלו הם לא השתמשו בו .

לדתעי אם הוא היה נעול מלא רוחבי הוא היה עולה , כמובן בתנאי שהצמיגים יאחזו , שעל פניו נראה שעד למעבר בחריץ הזה הם אחזו בסדר גמור , וגם בבלימת הנפילה הם אחזו יפה בהתחשב בזווית.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבונן בסרטון של הדיסקו ותראה שהוא גם מתנתק מהקרקע.

הריינג' השתמש באלקטרוניקה שעזרה רבות, גם הדיסקו.

ללא ספק נעילות היו עוזרות כאן.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון , זה מחזק את מה שאמרתי שלא מהלך מיתלה זה מה שחסר פה אלא נעילות ( או בקרות למינהן אבל אני לא אוהב ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאלק' יכולה לחסוך הרבה הוצאות על תיקונים אחרי טיול. הרבה פחות דרמה עם כל האלק'.

הקטע הראשון בסרטון הזה הזוי לגמרי.

בטוח שהוא אמיתי?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...