Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת גומיות ציריה קצרה בפיג'ו 205.

shoke8
שימו לב! השרשור הזה בן 5490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

כל שבועיים אני נשכב מתחת לרכב לבדוק מה מתרחש שם , גומיות , כבל משוחרר ,חתול תקוע :-P . בדיקה חזותית על תחתית הרכב . להבחין בנזילות או בחופשים כלשהם.

אחרי הבדיקה הזאת הבחנתי שהגומיה הפנימית בציריה הקצרה קרועה , וכבר יצא המון גריז ממנה , היום הלכתי קניתי שתי גומיות פנימית וחיצונית על מנת להחליף .

את החיצונית אני ישחיל עם קונוס שאלתרתי , אבל השאלה שלי מה עם הגומיה השניה עם הפח , איך אני מרכיב אותה ?

קיבלתי איתה שתי גומיות ומין קפיץ .

עלו לי 60 ש"ח . המחיר סביר ?

מקווה שתעזרו לי ,

מצורפות תמונות של הגומיות .

DSC02767.jpg

DSC02768.jpg

HONDA CIVIC LS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך בקצרה אבל בארוכה המכונאי הוציא את כל הציריה מהרכב, פירק את המפרק שיש בפנים הוציא את הישן ושם חדש אחרי זה צריך לדפוק בקצה הפח כדי שיתקבע כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונוס זה נחמד, אבל תבדוק שקניתה גומיה מתאימה להלבשה בלי פרוק(אלסטית) וגם חבל על העבודה שעשיתה כי אתה בכל מקרה תצטרך לפרק את הצריה והפעמון, כדי להלביש קת הגומיה אם הפחית.

את הישנה אתה פותח את הפחית אם מברג, והחדשה מלביש וסוגר את הקצבות אם פטיש על הפזה של הפעמון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-Pעדכון קטן .

היום פירקתי את הציריה , על הדרך שברתי ידית כח שבאה עם סט בוקסות , לבסוף הסתדרתי עם חלק ישן שהיה לי פעם +הארכה עם צינור מתכת .

נזל כמעט ליטר שמן גיר , הצלחתי לאסוף את רובו והחזרתי עם צינור פלסטיק של גינה ובקבוק עין גדי :-P כמשפך .

לאחר שהוצאתי את הציריה גיליתי שאני לא יכול להרכיב את הגומיה עם הפח . כי אם הצלחתי להוריד את הישנה , אני יצטרך להלביש את החדשה במקומה , והיא כמעט אינה גמישה , ולאחרונה נחבלתי תוך כדי משחק קטרגל על היד החזקה שלי, ועדיין אין את מלוא הכוח שיש לי בד"כ , ויתרתי והחזרתי את כל העסק למקומו .

אני יחקה שבוע ימים , ולאחר מכן אני ירכיב את הגומיות האונברסליות שקניתי היום .

תמונות של הפרוייקט הכושל :lol:

DSC02769.jpg

DSC02770.jpg

DSC02771.jpg

DSC02772.jpg

DSC02773.jpg

DSC02774.jpg

DSC02775.jpg

HONDA CIVIC LS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי להרכיב את הגומיות עליך לפרק את הקרדנים בצריה ע"י פלייר מיוחד שים לב לא לאבד חלקים ,רק לאחר שיהיה בידך מוט ישר תוכל להרכיב, על תשכח להוסיף בהרכבה גריז ולהשתמש גם בחבק מתכת לסגור את הגומיות ולא בנד פלסטיק כמו שעושים .....

לדעתי עם לא עשית זאת אף פעם כך את כל החלקים למוסך שאתה מכיר והוא ירכיב לך ותביט כיצד הוא עושה זאת

סתם הצעה

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...