Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום הולדת 30 לסובארו לאונה - וקצת על הפוליטיקה שמאחוריה.

חן פרחי
שימו לב! השרשור הזה בן 5470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ולי יש קסארה מדהימה עם 320 אלף ק"מ שרק נוסעת ונוסעת, לעומתה החזקתי 6 שנים ליאונה שלא היה חודש שלא ביקרה במוסך.

רק בשביל לאזן את הבנאדם שכתב קצת לפני. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה שמדהים זה שרוב אלה שלא אוהבים רכב צרפתי בדרך כלל לא היו בעלים של רכב כזה אף פעם.

תמיד ה"ידע" הנרחב שלהם זה מהדוד או מהסבא או לא יודע מאיפה והם שוכחים לספר שהדוד או הסבא שהחזיק פעם רכב צרפתי

מילא מים מהברז ברדיאטור ,שמן הכי פשוט וזול במנוע ואת הטיפולים עשה לא בזמן ובמוסך הכי זול שמצא שלא מבין כלום בצרפתיות העיקר שהיה הכי זול.

אני גם מהמר שהדוד או הסבא נבהל מהרכב הצרפתי אחרי התקלה הראשונה שעלתה יותר מ 200 שקל ומיד מכר אותו מתחת למחירון העיקר לא להפסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולי יש קסארה מדהימה עם 320 אלף ק"מ שרק נוסעת ונוסעת, לעומתה החזקתי 6 שנים ליאונה שלא היה חודש שלא ביקרה במוסך.

אתה יודע זה כבר טפשי לגמרי, להחזיק רכב במשך 6 שנים וכל חודש להכנס למוסך??:shock:

אם זה היה כזה גרוע אז איך החזקת כזה רכב במשך 6 פאXינג שנים???

או שאתה סתם קצת מגזים..

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזקתי אותו 6 שנים כי אהבתי את הצורה שלו ופשוט לא יכלתי להרשות לעצמי שום דבר אחר - הייתי סטודנט ואח"כ חייל.

כל פעם היה נדמה שזהו, הגיע הסוף לשיפוצים והאוטו במצב מדהים - וכל פעם זה לא נגמר.

אני לא מאשים את המכונית - היא פשוט לא תוכננה לנסוע בתנאים קשים בגיל 16 - היא עלתה כל יום ביומו לכרמל ועמדה בזה (בערך).

ברגע שהיה לי קצת כסף פנוי, מכרתי את המכונית בסכום נאה ביותר ורכשתי קסארה הודות למחירון לוי יצחק.

מאז אני מבסוט - חסכתי 6500 ש"ח בדלק וגם הוצאות התחזוק ירדו פלאים 8).

(אה, ויש לי מזגן מדהים והגה כוח ונוחות של ספה מבית אמריקן קומפורט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמדהים זה שרוב אלה שלא אוהבים רכב צרפתי בדרך כלל לא היו בעלים של רכב כזה אף פעם.

תמיד ה"ידע" הנרחב שלהם זה מהדוד או מהסבא או לא יודע מאיפה והם שוכחים לספר שהדוד או הסבא שהחזיק פעם רכב צרפתי

מילא מים מהברז ברדיאטור ,שמן הכי פשוט וזול במנוע ואת הטיפולים עשה לא בזמן ובמוסך הכי זול שמצא שלא מבין כלום בצרפתיות העיקר שהיה הכי זול.

אני גם מהמר שהדוד או הסבא נבהל מהרכב הצרפתי אחרי התקלה הראשונה שעלתה יותר מ 200 שקל ומיד מכר אותו מתחת למחירון העיקר לא להפסיד.

ידידי,

1. אל תהמר.

2. אל תהמר על דברים שאינך יודע בוודאות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שמספיק חכמים כדי ללמוד מטעויות של אנשים אחרים ולא צריכים לנסות לבד דברים כדי ללמוד מהם.

האנשים שאני לפחות מכיר טיפלו אגב רק במוסכים מרכזיים/מורשים של היבואן וממש לא חסכו, להפך - הם הוציאו מעל ומעבר.

הקטע שזה ממש לא קשור לדעה של "ישראלים קמצנים שלא מבינים עניין וחוסכים ובלה בלה.." כל תוכנית סיקור רכב (אגב גם בארץ) יודעת שיפניות לרוב הן יותר אמינות - בטוח שיותר מצרפתיות. גם ב TOPGEAR מזכירים את זה כמעט בכל כתבה על רכב יפני / צרפתי.

ותשמע, אני לא מתכוון להכנס לוויכוחים מי אמין ומי לא מי יותר ומי פחות - כי זה בכלל לא מעניין אותי.

כל אחד יחזיק בדעתו ועמדתו וזה לגיטימי לגמרי. העיקר שנהיה כולם מבסוטים..

לא מתיימר להיות מומחה באודיו לרכב. אבל לומד כל יום משהו חדש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהיפניות יותר אמינות זה נכון אבל השאלה באיזה הפרש וההפרש הוא לא גדול כמו שעושים ממנו.

נכון שזה תלוי באיזה דגם מדובר אבל תתפלא גם לצרפתים יש דגמים מוצלחים מאוד.

חוץ מזה שבישראל כמו שד"ר סובארו אמר בזכות מר לוי יצחק אפשר לקנות רכב צרפתי משומש מעולה במחיר זול וגם אם יש קצת יותר תיקונים זה מתקזז ואפילו הרבה יותר מזה במחיר הקנייה ככה שזה לא ממש משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעזוב רגע את מה שעברת עם הקסרה עד עכשיו.

אתה לא לוקח בחשבון את גיל הקסרה מהיום שקנית אותה מול גיל הלאונה מהיום שקנית אותה.

תחכה שהקסרה תגיע לגיל של הלאונה ואז תכתוב רשמים.

ואגב, הלאונה קופה שלך עדיין חיה ובועטת.

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הקסארה קניתי כשהייתה בת 9 עם 290 אלף ק"מ על השעון.

את הליאונה קניתי כשהייתה בת 16 עם 200 אלף ק"מ על השעון.

יש מצב טוב שבשתיהן הק"מ היה מזויף 8).

בכל מקרה יש הבדל רציני מאוד של 7 שנים לרעת הליאונה, אבל 90 אלף ק"מ לרעת הקסארה.

עד עתה, אני יכול לומר שהקסארה מנצחת - אבל זה כבר עניין של גיל מול ק"מ. כל אחד יעשה את שיקוליו מה עדיף.

וטוב לדעת שהיא עדיין קיימת. אני לא ראיתי אותה המון זמן וחשבתי שהיא כבר נגנבה - אבל מSMS זריז לבעלים הנוכחי הבנתי שהוא עדיין איתה ונהנה מכל רגע (מה לעשות, היא מסובבת ראשים, מה שאין לקסארה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שהולך לך עם הקסרה ומאחל לך שתכתוב פה עוד כמה שנים שעדיין אין לך תקלות איתה, הלוואי ותפתיע אותי.

ולדעתי, עצם זה שהשוואת בין רכב דיזל צרפתי בן 10 לסובארו בנזין בת 23 החמאת לסובארו יותר מאשר כל הודעה שנכתבה בשרשור הזה :-), גם אם נצא מנקודת הנחה שכרגע הקסארה מנצחת בנוקאאוט.

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר סובארו , אם אני לא טועה הלאונה שלך הייתה מאובזרת במנוע 1300 "אמתני " אז אין מקום בכלל להכניס את הרכב הזה לדיון, 1300 זה מנוע חלש ביותר , והאמת היא שרובן הוסבו ל 1600 עם הזמן ולאחר מכן פשוט רכשו רק סובארו 1600, שזה אומנם לא טיל בליסטי אבל בהחלט עושה את העבודה, ואם היא GL אז אתה מקבל תוספות נוספות.

ההשוואה שלך עם הקסרה ממש לא במקום, SIMPLY NUTS צודק בא נראה עוד 16 שנה מה ישאר מהרכב שלך.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שרכב לא אמור להישאר כ"כ הרבה זמן על הכביש.

אני בספק אם רכב אמור לעבור את גיל 15 בכלל.

הסיבה היחידה שרכשתי אותו בזמנו זה כי זה מה שיכלתי לקנות עם 10 אלף ש"ח. במקרה הכי "טוב" הייתי קונה פיג'ו 405 גמורה משנת 89 (שגם זה היה על הפרק).

לשמחתי שוק הרכב בישראל קצת פחות מעוות כיום, אם כי גם עכשיו יש אנשים חולי נפש שמוכנים לשלם 8 מעל המחירון בשביל יאריס, או מחירון בשביל סוזוקי באלנו. אבל ישנם גם מחירים שפויים.

לגבי הקסארה - היא בקרוב תתחיל לחרוש את הדרך מהקריות לכרמל, כשאחותי תקבל אותה ותתחיל ללמוד באונ'.

בעוד 3 וחצי שנים, כשהיא תהייה בת 15 - הקסארה מוזמנת לנוח על הגג במגרש גרוטאות לוהט בכפר יאסיף.

אני מאמין שבשביל ה-12 אלף ש"ח שהיא עלתה, שירות של 5 שנים ללא בעיות (בתקווה) - היא עושה את שלה.

אם אח"כ יסכים מישהו לתחזק אותה 6 שנים נוספות, שיהיה בריא 8). לשמחתי בשנת 2009 כבר לא צריך לעבור את העינויים של רכב עתיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...