Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בטורים - מאזדה 121 שנת 94 אוטומטית

bendani
שימו לב! השרשור הזה בן 6123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי בעיה במאזדה שלי (מאזדה 121 , שנת 94 אוטומטית..)

עכשיו אני ומכוניות זה עולם אחר - לנהוג אני יודע - מכניקה , ממש ממש לא

אני כל כך לא מבין בזה שאני אפילו לא יודע איך נקראת הבעיה

ואני רק יכול לנסות להסביר לכם אותה ואולי אתם תוכלו לעזור לי איכשהו (ואני מאוד מאוד יוקיר את עזרתכם)

בכל מקרה זאת הבעיה :

אוקי אני יורד לאוטו ...מדליק האוטו...האוטו נדלק אין שום בעיה..

אבל הוא על PARKING והמזגן לא דלוק והאוטו פשוט רועד כזה...לא רועד קבוע אלא מידי פעם...והמחוג של הטורים מטייל...עולה למעלה ...יורד ...עולה למעלה יורד...

עכשיו גם אחרי שעה נסיעה שהמנוע כבר חם זה עדיין ככה

וגם שאתה על DRIVE ונוסע לאט אתה ממש מרגיש את הטורים זזים והאוטו רועד ורק במהירות גבוהה זה לא מורגש..

אם המזגן דלוק אז מתגבר הרעידות האלה בטורים ובאוטו

המממ ומעבר לזה אין כל כך מה להגיד

בשורה אחת אם לא הבנתם עדיין : הטורים פשוט זזים למעלה ולמטה בזמן שאני על הילוך סרק (ניוטרל) או על הילוך DRIVE בנסיעה איטית..כתוצאה מהתזוזות בטורים האוטו גם רועד

ובזמן האחרון אני מרגיש שיש את זה יותר מבעבר..

מעבר לזה בREVERSE הטורים ממש נמוכים והאוטו ממש ממש רועד שמחזיקים את הברקס..

אז זה הכל מקווה שתוכלו לעזור

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי ...תודה רבה על העזרה אני מאוד מעריך את זה

אם תוכל רק להסביר לי טיפה מה זה אני מאוד אשמח

ואם לעוד אנשים יש רעיונות אני גם נורא אשמח

תודה רבה לכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבחון מוחלט של נקוי מצערת הוא לא לגמרי מדויק, כי יתכן ומנוע ייצוב סבובי סרק פגום או פקודה אליו ממחשב נהול המנוע וכו'.

הטיפול הנכון בבעיה זה לגשת למכון הזרקות דלק או מוסך העוסק בדיאגנוזת רכב.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבחון מוחלט של נקוי מצערת הוא לא לגמרי מדויק, כי יתכן ומנוע ייצוב סבובי סרק פגום או פקודה אליו ממחשב נהול המנוע וכו'.

הטיפול הנכון בבעיה זה לגשת למכון הזרקות דלק או מוסך העוסק בדיאגנוזת רכב.

בברכה - רפי לין :-)

הרגע שמתי את האוטו במוסך "עד רעננה"

http://www.ad-raanana.co.il/

הסברתי להם את כל הבעיות שיש לי והם אמרו שמחר בצהריים אפשר יהיה לקחת את האוטו ויתקנו הכל..

נקווה לטוב...

דרך אגב שאלתי אותם על הניקוי הזה והם אמרו שיש מצב ואם יהיה צריך לעשות את זה הם יעשו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה הבעיה היתה בפלאגים והיה העברה לא טובה של הזרם או משהו כזה...

עכשיו הבעיה הסתדרה וגם הם סידרו לי את ההגה שהיה קצת קשה עכשיו הוא הרבה יותר רך (לא הגה כוח)

וגם הם סידרו לי את ההילוכים שיעברו יותר חלק

המממ .... אמרו לי שהבלמים שחוקים והחליפו לי גם בלמיים קדמיים

סה"כ יצא 1850 שקל

אחרי הנחה ירד ל1600 ש"ח

מה שכן יש נזילת שמן אבל זה איזה צינור מתחת לגיר והם רצו 1200 שקל על תיקון של זה אז וויתרתי על זה כרגע עד שאני יתארגן בקצת מזומנים

דרך אגב אם מישהו יודע לפני שאני יתקשר למוסך - יש איזה סיבה בעולם שאחרי הטיפולים האוטו ירעד לי כשאני נוסע במעל ל90 קמ"ש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש סיבה כי החליפו בלמים.

תחזור שוב לבדיקה.

אולי החליפו בין הגלגלים או שצריך אוזון גלגלים או כיוון פרונט. וגם התעסקו לך קצת עם ההגה כמו שאתה אומר.

תחזור למוסך שבו היית וספר להם את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול :

טיפול 160 אלף

לוח הדיסקים - פירוק שני צדדים

החלפת חוטי הצתה ללא חיוב

חגורת הנעה של מחולל

חלקים :

שמן מנוע , מסנן שמן מנוע , דיסקיות , מצת 3FL עופרת..., רצועת מזגן , דיסק בלם קדמי 121+323 , צלחות בלם קדמי , סט חוטי הצתה , נורה , פקק ניקוז.

הקטע שאני אומר שנגעו לי בהגה ובהילוכים אני לא יודע אם זה רשום אבל אני פשוט מרגיש את ההגה פי 10 יותר רך וההילוכים זה היתה בקשה של אבא שלי שאני לא יודע אם כתבו בקבלה הזאת

האם יכול להיות קשר לדברים האלה ובין הרעידות ב90 קמ"ש ?

טוב עזבו זה לא קשור אז אני יכתוב נושא חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...