Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלוהים ישמור (או - כמה יקרנים מוסכי מורשה יונדאי) - תקלות באקסנט 1999

nirtzen
שימו לב! השרשור הזה בן 6073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ייתכן (וזו רק השערה שלי) שכתוצאה מכך שהרכב היה על הליפט והבולמים נפתחו בפתיחה המירבים שלהם הם סיימו את הקריירה המבצעית שלהם.

מגבה את קודמי - יש סיכוי שזה מה שקרה (אם הליפט היה מסוג "זרועות", ולא פסים שאתה עולה עליהם עם הרכב), וזה בערך כל מה שיכול היה לקרות לאוטו בטיפול, מכיוון שהוא לא היה קשור לבולמים או לגלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל יונדאי לנטרה לשעבר אני מכיר טוב את המחירים השערורייתיים של המורשה בנתניה, לי זה הספיק פעם אחת, כשקניתי את

היונדאי. כילד טוב הכנסתי אותו לטיפול "איפוס" אחרי קנייתו ונעקצתי ב 2700 ש"ח(לפני כ 7 שנים) זה היה ה"ש.י.א".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להלחץ, לא סביר שהמוסך ביצע משהו כדי להזיק לרכב בכלל או לפגוע בבולמים בפרט.

לדעתי אין קשר לזה שהבולמים נפתחו ומעולם לא נתקלתי בתופעה כזו, שאחרי פתיחת בולם שמצבו כבר ירוד זה יפגע בו לחלוטין. אולי בעלי המקצוע הנוספים בפורום יוכלו לשפוך אור בנושא.

כשלב ראשון הייתי מציע לך לבדוק לחץ אויר בצמיגים. לחץ אויר משפיע מאוד על נוחות הנסיעה ויתכן כי הלחץ היה נמוך מהדרוש מה שהכהה קצת את ההרגשה של הבולמים הקשים, חזרה ללחץ תקין רק הגביר את הרגישות שלך להבחין בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...