Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סמוראי- חוות דעתכם

garber
שימו לב! השרשור הזה בן 6164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עומד לקנות כניראה סוזוקי סמוראי.

רציתי לדעת אם למישהו יש ניסיון עם הרכב שיכתוב עליו קצת יתרונות וחסרונות?

ואם מישהו יודע את צריכת הדלק שלו אני ישמח לדעת. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

1:8 משולב, בשטח מן הסתם יותר גרוע.

אצלי בנסיעות ארוכות על כבישים בין עירוניים הגעתי גם ל-1:12.

כל זה שהרכב מכוון פיקס כמובן.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עומד לקנות כניראה סוזוקי סמוראי.

רציתי לדעת אם למישהו יש ניסיון עם הרכב שיכתוב עליו קצת יתרונות וחסרונות?

ואם מישהו יודע את צריכת הדלק שלו אני ישמח לדעת. תודה

בלי לפגוע, אם השאלה הראשונה היא צריכת דלק - אז אתה לא מבין למה אתה נכנס. תקרא הרבה לפני שאתה מחליט על זה. אני אישית הייתי בעליו (הגאים!) של סוזוקי סמוראי 84.

יש שתי אופציות:

1. אתה לא מתכנן לטייל בשטח באופן רציני (לפחות כל כמה שבועות) - ואז, פשוט אל תלך על זה. הסמוראי הוא ספרטני, נוח כמו טרקטור, ולמרות האמינות המופלגת שלו - אתה תצטרך לרדת כמה שנים יפות בשנתון מול פרייבט בגודל דומה שתוכל לקנות באותו סכום. ואל תשכח שאלו שנים קשות - הסמוראים עובדים קשה ובשטח. צפה להוצאות תחזוקה משמעותית יותר גבוהות מפרייבט - גם בגלל השנתון, וגם בגלל שזה רכב שטח עם הרבה מכלולים, שיקרים לעיתים לטיפול ויכולים להיות גם נדירים. אני הוצאתי על הרכב במשך כ3 שנים יותר מהמחיר הראשוני שלו רק בתחזוקה (בערך 13K). לכן מחיר הדלק הוא זניח (סמוראי 84 הגיע לעיתים גם ל1:11 ויותר, אבל בעיר 1:8, ובשטח זה מאוד משתנה בין סוגי שטח).

2. אם אתה מתכנן לטייל בשטח, הרבה, מוכן להשקיע כסף בתחזוקה וטיפולים, לסוע באוטו ספרטני קופץ ולא נוח, ולהתפשר בכביש בשביל יכולת שטח - זה הרכב בשבילך. הוא עובר כל דבר. גם מה שג'יפים שעולים פי 20 ממנו לא עושים. רק שים לב שזה לא יהיה זול (יותר זול מכל רכב שטח אחר, כן, אבל לא עלות של פרייבט).

DSC00017.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...