Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאנשים אין בושה

taos
שימו לב! השרשור הזה בן 7869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום ראשון נצפתה בת"א דיאצו סריון צבע ירוק תפוח (האוטו באמת נראה כמו תפוח מרחוק)

מה שהיה מוזר זה הג'נטים (חישוקי מגנזיום), שהיו של מיצובישי קולט והם היו שרוטים כבר בדפנות שלהם באיזור המשקולת שזה היה ממש פשע להרכיב אותם (אולי גנובים).

אני לא מבין למה לעשות הכלאות כאלה של מכוניות זה פשע לעולם הרכב ולרכב הפרטי בפרט :!::!::!:

אני קורא לכולם השתמשו ברכיב מקורי (מקורי=רכיב מהיבואן זה מיוחס למוצרים נלוים כגון ג'נטים ותוספות יופי למינהן) :idea:

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכוי לכך שהסיריון אותו ראית היה נעול בחישוקים קולט.

היות ומירכוז ברגי האופן שונים בין שני הרכבים הללו.

יתכן וראית בסה"כ "כפות" או מדבקות במרכז החישוק,שזה לכשעצמו משונה,מי מסתובב עם סמלים של רכב אחר.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום ראשון נצפתה בת"א דיאצו סריון צבע ירוק תפוח (האוטו באמת נראה כמו תפוח מרחוק)

מה שהיה מוזר זה הג'נטים (חישוקי מגנזיום), שהיו של מיצובישי קולט והם היו שרוטים כבר בדפנות שלהם באיזור המשקולת שזה היה ממש פשע להרכיב אותם (אולי גנובים).

אני לא מבין למה לעשות הכלאות כאלה של מכוניות זה פשע לעולם הרכב ולרכב הפרטי בפרט :!::!::!:

אני קורא לכולם השתמשו ברכיב מקורי (מקורי=רכיב מהיבואן זה מיוחס למוצרים נלוים כגון ג'נטים ותוספות יופי למינהן) :idea:

אין כזה דבר חישוקי מגנזיום, אלא המגנזיום הוא חלק מהסגסוגת המרכיבה את החישוק.

אם היית נוסע על חישוקי מגנזיום, לא היית עובר יותר מחמישה מטרים בשל רכותו של החומר.

ובקשר לדבריך, אתה צודק במאה אחוז, אבל לך תבין עארסים... :hihi:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נבהיר שזה היה גלגל מקורי של קולט, אני מזהה אותו טוב מאוד וזה לא מדבקה ולא כפפה זה היה מגנזיום מקורי לחלוטין, הברגה או לא אלוהים יודע איך זה יושב שם.

בהקשר ל לך תבין ערסים

זהו שזה היה איש מבוגר. עד כמה איש כזה היה נותן לבן שלו לעשות כאלה דברים מזוויעים לרכב הקטן שדומה לתפוח עץ?

אנשים רוצחים מכונניות בארץ זה לא יאומן וכל פעם צץ סיפור אחר בפורומים למרות שלהוסיף ספויילר רצחני זה לא רע אבל למה של רכב אחר? זה כמו שראיתי הונדה סיויק EX שחורה עם ספויילר של אימפרזה טורבו בצבע שחור גם, או שזה גנוב או שלא העניין הוא שזה ממש לא מתאים ליופי וזה הרי ערס מוביל.

אבל חלונות כהים ומגנזיום ופנסי ערפל תורמים ליופי כמו במהיר ועצבני מכוניות יפות למדי

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נבהיר שזה היה גלגל מקורי של קולט, אני מזהה אותו טוב מאוד וזה לא מדבקה ולא כפפה זה היה מגנזיום מקורי לחלוטין, הברגה או לא אלוהים יודע איך זה יושב שם.

בהקשר ל לך תבין ערסים

זהו שזה היה איש מבוגר. עד כמה איש כזה היה נותן לבן שלו לעשות כאלה דברים מזוויעים לרכב הקטן שדומה לתפוח עץ?

אנשים רוצחים מכונניות בארץ זה לא יאומן וכל פעם צץ סיפור אחר בפורומים למרות שלהוסיף ספויילר רצחני זה לא רע אבל למה של רכב אחר? זה כמו שראיתי הונדה סיויק EX שחורה עם ספויילר של אימפרזה טורבו בצבע שחור גם, או שזה גנוב או שלא העניין הוא שזה ממש לא מתאים ליופי וזה הרי ערס מוביל.

אבל חלונות כהים ומגנזיום ופנסי ערפל תורמים ליופי כמו במהיר ועצבני מכוניות יפות למדי

נעשה קצת סדר..

קודם כול לכול אדם יש דעה סוביקטיבית ולפיכך יש לו דעה שונה בדברים שונים

האחד חושב שזה יפה לרכוש הונדה ולרכוש ספויילר , חלונות שחורים , מדבקת אל פחד..

וכדומה... וישנם אלו שיכלילו ויגידו "איזה ערס" ..

אין כול פסול בטעם של אדם גם אם הוא נראה אפילו מזוויע ...

הרי המשפט הידוע שכולנו משננים מילדות הוא " על טעם ועל ריח אין מה להתווכח"

בנוסף אנחנו מכלילים כול הונדה שחורה עם ספויילר כ ערס שיושב נמוך שומע מזרחית , וגונב ספויילרים בשעות הפנאי....

אך לא כך הדבר , ידוע גם שיש בניית ספויילרים מיוחדת להונדות ...

אז אין להעשות הכללות.. ( לפחות עד שתראו איזה סבא בהונדה סיוויק שחורה עם ספויילר ..)

אחרי הכול אנחנו לא בדיקטטורה... כול אדם חופשי לעשות ככול העולה על רוחו בתחום החוק!

:agrue:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבירותי ורבותי:

בבחירות באות כולנו מצביעים: "ל" ---לירן לשלטון!!! :mm_tongu:

אתה בן אדם טוב-אתה!! אפילו שלא קילפת את כל המדבקות מהראלי...

הסקסו למכירה!-פרטים בקנייה/מכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגנזיום בצבע זהב תורם יותר !!!!!!!!!

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירן אני בכלל דיברתי על הערבוב שבעניין, אני התכוונתי לזה שלוקחים גלגל של רכב אחד ומרכיבים אותו על רכב אחר או על ספויילר של אימפרזה שיושב על הונדה

מצידי תרכיב מה אתה רוצה על האוטו אם זה נראה לך יפה סבבה.

אבל שיהיה לך גלגל של מיצובישי על הראלי שלך? תחשוב כמה זה זוועה לא מקורי וכמעט מעיד על גניבה או משו כזה

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...