Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש שותף לרכישת צנור נירוסטה (קוטר 3") (אורך 3 מטר)

שימו לב! השרשור הזה בן 6228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יגאל, 304 היא אכן הסגסוגת המקובלת, עם זאת, סגסוגת 321 טובה יותר ממנה לייצור מערכות פליטה.

מוטי

מוטי אודה לך מאוד את תסביר את ההבדלים בין 304 ל-321.

בתודה...

אלכס.

דרושים מסגרים עם ניסיון בCO2

מחפש כנפונים לטנדר מאזדה 2003-2007

מחפשים מסגר? חפשו בפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002187529747&sk=wall#!/profile.php?id=100002187529747&sk=wall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי אודה לך מאוד את תסביר את ההבדלים בין 304 ל-321.

בתודה...

אלכס.

ב321 יש תוספת ייצוב של טיטניום או ניוביום "נוגד התחמצנות" שגורם לברזל לא לאבד מעמידותו לקורוזיה ולשאר נזקי הסביבה לאחר התחממות. בטמפרטורות של 425-850°C.

חוץ מזה... קראתי גם שה321 יותר חזק מ 304 בטמפרטורות שבין 500-900

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכופפים בעלי ניסיון בנירוסטה

ערוך חיפוש

"כל כיפוף"

"איגור אגזוזים" בתל אביב

אם אמצא את מספרי הטלפון אשלח הודעה

יגאל

כל כיפוף לא עובדים עם יחידים.

איגור אגזוזים זה מוסך צמרת לא? אם כן הכיפופים שלו נעשים עם מכונה מועכת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם סקופ ויש סיכוי טוב שהם יכולים לכופף לך לפי שרטוט. הם עושים לא מעט עיבודים לחומרים שהם מוכרים.

ובקשר לסגסוגת מועדפת לאגזוז אתה יכול להתייעץ עם עוגן (המטלורג שלהם). יש לו המון ידע בנושא.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם סקופ ויש סיכוי טוב שהם יכולים לכופף לך לפי שרטוט. הם עושים לא מעט עיבודים לחומרים שהם מוכרים.

ובקשר לסגסוגת מועדפת לאגזוז אתה יכול להתייעץ עם עוגן (המטלורג שלהם). יש לו המון ידע בנושא.

שלום שי.

האמת היא שאני לא מבין למה נסחפתם לכיפופים:)

אפשר בסקופ לקנות זוויות וזאת הדרך הכי נוחה להכין צנרת מבלי לכופף את הזוויות באמת "על הרכב", מה שאי אפשר לעשות כי אין להם שם ליפט :)

וחוץ מזה....לא סתם קניתי רתכת ארגון P:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה כיף לבנות את בכל לבד.

כשאתה קונה זויות שים לב לא לקנות עבות מידי אל להשתדל לקנות באותו עובי דופן של הצינור. זה מקל על הריתוך ומשר את הזרימה.

לגבי זויות ואבזרים שאל גם בטכנובר שהם הסוכנים של אגמו ויבואנים בפני עצמם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באזור התעשיה החדש ליד שוהם (משום מה קוראים לו "אזור התעשיה החדש של מודעין") בחור שמיתעסק במיחזור מתכות "נדירות".

מומלץ לעשות שם סיבוב רק כדי ליראות מה יש לו שם. בפעם האחרונה שאני הייתי שם היה לו ארגז עם צנרת נירוטסה בקוטר 2" בערך. היתרון הוא שניתן ליקנות חלקי צינורות עם כיפופים, ולחלקם יש מחברים.

המקום נימצא בחלק האחורי של האזור תעשיה.

יש לי חבר שרצה ליקנות צינורות טיטניום. ה"חנות" המחיר של הצנרת הזו עלה כמה אלפי שקלים, במקום ההוא הוא קנה את הצנרת שהוא רצה בשליש מחיר...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
מאיפה אתה קונה בסוף?

אם זה היה 2 או 2.5 אולי היה מה לדבר על הצטרפות אבל גם אני צריך זויות (90 ברדיוס בינוני ומנדרל ) נירוסטה.

אם יהיה לי שותף אז מסקופ...

זויות תוכל לרכוש בנפרד מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...