Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנות יכולה למשוך לי כסף מהחשבון אם ההזמנה בוצעה היום ב3

LiRacer
שימו לב! השרשור הזה בן 6831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי בטעות, ת'אמת אין לי מושג איך, מוצר X לא נפרט עליו כמובן, באינטרנט (רכשתי מהאתר עוד כמה פריטים, שאיתם אין לי שום בעיה)

עכשיו ניסתי להתקשר לבטל את ההזמנה, אין מענה בצד השני, כי הם הפסיקו לעבוד בשעות כאלה..

אז שלחתי אימייל על ביטול ההזמנה ושלחתי פקס גם כן.

אני רוצה להתקשר לבנק אבל

פקידי הבנקים יהיו רק במוצ"ש

לכן אני פונה אליכם

השאלה שלי היא

אם ההצעה התקבלה היום בשעה 3 בערך, יכול להיות שהחברה תוכל למשוך את הכסף?

כמובן אני בתקווה שהיא תשים לב לאימייל/פקס, הרי היא חייבת בכל אופן,

אבל אני רוצה להיות רגוע ולהתקשר לבנק ולהגיד להם שחברה XYZ לא תוכל למשוך את הכסף..

אבל כמו שאמרתי רק במוצ"ש, ואני ממש לא רגוע.. מישהו יודע איך זה הולך? ולהרגיע אותי קצת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן להרגע. תרים להם טלפון ביום ראשון בבוקר ותבקש לבטל את ההזמנה, זה הכל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שלא יהיו בעיות..

אין לכם מושג כמה אני לא רגוע, מדובר בסכום מכובד 2000+ ואני בכלל לא קונה בסכומים כאלה..

אז שזה עוד טעות, אני ממש לא יודע מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעקרון - הם יכולים.

יש גם אתרים שהסליקה היא אוטומטית, ככה שברגע שאתה קונה אתה ישר מחוייב, ואז ביום ראשון רק ישלחו לך את ההזמנה.

בכל מקרה, לפי חוק הגנת הצרכן, מותר לך להתחרט על קנייה של מוצר תוך X מים, במידה הוא בקופסתו המקורית והיא סגורה.

ואתה יכול להחזיר אותו ולקבל כספך בחזרה בניקוי הוצאות המשלוח ו10אחוז ממחיר המוצר או 100 ש"ח - הנמוך מבין השניים.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנת ע"י הקלדת מספר כרטיס האשראי או ע"י הקלדת מספר החשבון, כי אם ע"י הכרטיס האשראי תתקשר לחברת האשראי שלך ותסביר להם את המקרה הם יכוונו אותך כבר.

ניסן אלמרה 01' 1800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנת ע"י הקלדת מספר כרטיס האשראי או ע"י הקלדת מספר החשבון, כי אם ע"י הכרטיס האשראי תתקשר לחברת האשראי שלך ותסביר להם את המקרה הם יכוונו אותך כבר.
אממ לא ממש יודע,סליחה על הבורות הזאת..

יש לי כרטיס צעיר..וזה המספר שכתוב מקדימה בעל 9 הספרות..

עריכה: כן זה מספר כרטיס האששראי, כמובן שאתה נותן במקביל גם את המספר חשבון..

ופקידי הבנקים כמו שאמרתי רק במוצ"ש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם אתה קונה קלטות פורנו באינטרנט?:-D הכרטיס האשראי מוגבל ל500 שח נדמה ככה שהם לא יכולים להוריד ממך 2000 שקל אלא אם שברת את זה לתשלומים

רק דגים מתים שוחים עם הזרם.

הכלה 205 1.4 :-D

מחפש רדיו דיסק(מומלץ MP3)-ה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, המשלוח אמור להתבצע בין 7 ל21 ימי עבודה מלאים, מה שזה אומר שרק ביום ראשון הם יתחילו לטפל לך בהזמנה אם בכלל... אז אין לך מה להילחץ פשוט תרים להם טלפון ביום א' על הבוקר ותסביר את הבעיה שלך ואני מבטיח לך שהם יבטלו לך את מה שצריך לבטל ויהיה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי, אני יכול לעשות רק תשלום אחד...

ואם אתה lekter (כן יש מבצע של סרטי פורנו, אז הלכתי על זה) אומר שאני לא יכול יותר מ 500 שקל, אז אני בהחלט רגוע יותר!

אני זוכר שהבנק אמר לי משהו לפני הרבה זמן, שפתחתי את החשבון שיש הגבלה ל 400 שקל..

שוב אבל לא בטוח שהכוונה היא לזה

ותודה על התגובות, אתם אנשים טובים :wink: אני בהחלט רגוע יותר עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תירגע לא קרה כלום.

הזמנה מארץ או מחו"ל?

אם מהארץ תתקשר ביום ראשון בבוקר ותבטל. אולי יקחו ממך תשלום קטן על דמי ביטול.

חו"ל תתקשר עכשיו תסביר ותבטל את ההזמנה.

בכל מקרה אתה יכול לברר אם בוצע ההזמנה ע"י כניסה לחשבון בנק שלך דרך האינטרנט.

בבכרה L.A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל: תרגע.

1. אין לך אפשרות להעביר יותר מ 499.99 ש"ח - וגם לא לחלק לתשלומים (אלא אם זה סכום של מתחת ל 499 אז אפשר לחלק.. כי אחרת אתה בורח מהמסגרת , זתומרת אם תחלק 499 ל 10 תשלומים , בכל חודש הויזה שלך תהיה תפוסה עם מה שנשאר לאחר שירד אחד התשלומים ... ובגלל זה אם תעשה 550 לחלק ל 10 תשלומים זה לא יתקבל כי זה קודם כל 550

2. הזמנות אונליין יש 2 דרכים, האחת זה מקבלים את המידע ומעבירים , השניה היא שזה מתחבר לחברת הסליקה אוטומטית, במקרה שלך כיון שזה נתן אישור - אין סליקה אוטומטית

3. גם אם יש , אתה מוזמן להתקשר ביום ראשון ויבטלו לך הכל, אין כל בעיה עם זה.

4. טעויות קורות אתה רק בנאדם :)

5. שיהיה לך אחלה שבת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם אתה קונה קלטות פורנו באינטרנט?:-D הכרטיס האשראי מוגבל ל500 שח נדמה ככה שהם לא יכולים להוריד ממך 2000 שקל אלא אם שברת את זה לתשלומים
דבר ראשון, מי לעזאזל קונה קלטות? יא ניאנדראטל.....

דבר שני, כמו שאורן כבר ציין, אכן אי אפשר לגהץ סכום, לא משנה אם בתשלומים או לא, שהוא מעל לאובליגו שלך.

דבר שלישי, מניסיון עם הבנק שלי:

כרטיס ויזה קלאסיק צעיר של לאומי מוגבל ל-500/1000 שקל, אותו כרטיס מוגבל למשיכה של 400 שקל מזומן ליממה בנקאית.

זהו בערך,

אגב,

תהנה מהדילדואים... :lol:

שלד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחרונה שהתעניינתי זה היה בקלטות כיום כבר אני לא צריך להסתכל פורנו

היום כבר עושים ולא מסתכלים

רק דגים מתים שוחים עם הזרם.

הכלה 205 1.4 :-D

מחפש רדיו דיסק(מומלץ MP3)-ה"פ

שיתוף קישור לתגובה