Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספייסרים לגלגלים - מכס

פוסטים מומלצים

הזמנתי ספייסרים 20mm והם נעצרו במכס.

יש דרך להעביר את זה? קיבלתי הודעה מחברת אוריין ש:

״תכולת החבילה נדרשת באישור תחבורה עבור שחרור מהמכס, כלומר צריכה להיבדק ע"י משרד התחבורה.  לצורך כך אנא מלא את הטופס הדיגיטלי המצורף. לאחר מילוי הטופס אנחנו נמשיך לטפל מול משרד התחבורה בתיאום הבדיקה (יכול לקחת עד כ10 ימי עסקים) לאחר השחרור מהמכס תקבלו הודעת SMS שהחבילה שוחררה ובדרך אליכם.״

ההודעה נשמעת אופטימית אמנם, אבל מהיכרותי עם מדינת ישראל… אני פסימי. יש סיכוי שזה יעבור? מה כדאי לכתוב בתיאור?

חשבתי לכתוב שזה רגליים למכונת כביסה 😅 אבל רשום כחלק משם החבילה wheel spacers for Impreza. אז חשבתי להגיד אולי שזה חלקים לסימולטור שאני בונה…

אבל לא יודע אם יעזור, מניח שהם לא טיפשים (מבחינה זו בלבד) ויודעים מה זה wheel spacer.

מה הייתם עושים? בארץ עולה יותר מכפול כמובן (כולל המיסים שכבר שילמתי דרך eBay). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, ArikC כתב:

אין לך יותר מידי ברירות
אם יש תקן יש סיכוי שזה יעבור,אם אין שכח מזה.

איך אני יודע מה התקן הרלוונטי לספייסרים? הדבר הכי דומה שמצאתי הוא ״תותבות לכלי רכב״ ובדרישה רשום: ״שחרור מהמכס יעשה בכפוף להצגת רישיון סחר למעט ייבוא אישי״.

בכל מקרה, בפרטים על המוצר רשמתי שזה תושבות להגה של סימולטור נהיגה WRX. באיביי אמרו לי שאם לא אקבל את המוצר מכל סיבה שהיא, אקבל את הכסף חזרה.

עריכה אחרונה על ידי AsafRS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...