Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת קרוסאובר אמין, מהנה ומשפחתי

elad_w

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכולם,

אנחנו זוג + 2 קטנים והגיע הזמן להחליף את הסיוויק ששירתה אותנו בנאמנות רבה.

תקציב - 120,000 ש"ח ~

את מי ישרת? נסיעות לעבודה וחזרה (קצת פקקים ארצישראלים מצויים), טיולים ונסיעות בסופש בהרכב משפחתי מלא.

מה חשוב לנו? רכב חדיש (אבל לא חדש מהחברה), אמינות, איבזור בטיחותי מלא, מהנה לנהיגה, מרווח ונוח בעל תא מטען גדול.

על מה חשבנו? האופציות עליהן חשבתי:

- סיאט אטקה XP / FR שנתונים 2020-2021 - מצד אחד דיי עונה על כל הדרישות, מצד שני אני קצת חושש מהגיר היבש.

- פיג'ו 3008 1.6 שנתון 2019-2020 - על פניו נראה כמו הבחירה האידאלית, קצת חושש מהסטיגמה של הצרפתיות ואובדן ערך עתידי.

- מאזדה CX5 - כנראה האמינה מכל הרשימה, מצד שני רכב גניב, ביטוח יקר ויקר מהאחרות (יתבטא בעתיד במכירה).

- טיגואן שנתון 2019 - לא נפוץ כל כך אך כנראה שעונה על כמעט על כל הדרישות, איך הוא מבחינת אמינות ועלויות טיפול?

כל הערה, הערה ועצה תתקבל בברכה.

עריכה אחרונה על ידי elad_w
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הכל זו פשרה של מחיר, אמינות, סחירות, הנאה, מחירי אחזרה ותחזוקה.

מהרושם שלי הפורום פיזו תהיה הכי מהנה.
המאזדה הכי יקרה ופחות מהנה, אבל איכותית
ואגיות... פחות מתחבר בגלל אמינות, למרות שסיאט די חביבה וקופרה אפילו הרבה יותר

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענין של העדפה אישית ככל הנראה.

החשש מה 3008 אינו מוצדק , מנוע הבנזין בנפח 1.6 ליטר אמין מאוד , לא ידוע על בעיות בדגם הנ"ל, הרכב מגומר ברמה גבוהה ומומלץ ללכת על גירסאת הפרימיום.

CX5 רכב מעולה גם כן, אבל יקר ואכן הביטוחים יקרים ממש.

אם יש חשש מתוצרת VAG ממליץ לוותר.

נהג בשני הרכבים ותחליט מי מתאים יותר עבורך.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי האטקה מגיעה עם גיר יבש והטיגואן עם גיר רטוב עם אמינות גבוהה יותר, מכמה חברים שמחזיקים אטקה נשמע שגם היא מפגינה אמינות.

הפיז׳ו כנראה תהיה הבחירה עם vfm הגבוה מבין כולם, אך עדיין לא הצלחתי להתגבר על סטיגמת הצרפתיות והסחירות שלהן (מעולם לא החזקתי רכב צרפתי)…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי 4 שנים ו-135k קמ באוקטביה (רכב ליסינג מהעבודה) 2020 דור 3 עם מנוע 1.5 וגיר זהים לאלה שבאטקה - 0 תקלות.

האוקטביה הוחלפה באטקה סטייל 2024.

האטקה מאוד פרקטית, מרווחת ומהנה לנהיגה.

בסוף 2023 "שודרגה" האטקה בלוח מחוונים דיגיטלי בסיסי שלדעתי גרוע מלוח השעונים הקלאסי האנלוגי עם צג מרכזי רב תפקודי. שקיים באטקה בגרסאות סטייל הבסיסיות לפני ה"שדרוג". 

לדעתי כדאי לבדוק גם סקודה קארוק שאומנם רכה יותר, אך עדיפה באיכות תא הנוסעים, במולטימדיה איכותית יותר ופתרונות simley clevet כמו מטריה בדלת תא הנהג, תאי אחסון וכדו

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיגואן 2019 מנוע 1500 טורבו מגיע עם גיר רטוב אין שום בעיות גיר הזה 

החזקתי אחת שחורה שנת 2019 3 שנים כיום היא נמכרת באוטודיל עדיין בלוח יד  2 ראיצי אותה למכירה

עשיתי טרייד אין לטיגואן אולספייס מנוע 2 ליטר אז תבין לבד כמה אני מרוצה מהרכב הזה

מכל מה שרשמת בלי לחשוב פעמיים הייתי הולך על הטיגואן

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, חגאי א כתב:

טיגואן 2019 מנוע 1500 טורבו מגיע עם גיר רטוב אין שום בעיות גיר הזה 

החזקתי אחת שחורה שנת 2019 3 שנים כיום היא נמכרת באוטודיל עדיין בלוח יד  2 ראיצי אותה למכירה

עשיתי טרייד אין לטיגואן אולספייס מנוע 2 ליטר אז תבין לבד כמה אני מרוצה מהרכב הזה

מכל מה שרשמת בלי לחשוב פעמיים הייתי הולך על הטיגואן

אתה משוכנע ? נראה לי קצת מוזר שמנוע זהה לזה שבקארוק/אטקה, מקבל גיר רטוב בטיגואן ויבש באחיות הנזכרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.2.2024 בשעה 08:36, רועי5 כתב:

אתה משוכנע ? נראה לי קצת מוזר שמנוע זהה לזה שבקארוק/אטקה, מקבל גיר רטוב בטיגואן ויבש באחיות הנזכרות.

טיגואן עם מנוע 1.5 מגיע בוודאות עם גיר רטוב.
לא מוזר, זה קשור למשקל הרכב.

ובנוגע לבעיות עם הגיר, זה לא נכון שאין שום בעיות איתו.
יש בעיות רק שהן פחות תדירות מגיר יבש. גם פה יכול ללכת המוח גיר אבל הרבה תלוי באופי הנסיעה שלך. אם אתה אוהב לתת קיקים ולקרוע את הרכב, או נמצא בפקקים ארוכים אז אולי כדאי לוותר על וואג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.2.2024 בשעה 08:36, רועי5 כתב:

באטקה 1.5 DQ200 בטיגואן 1.5 DQ381

טעות לחשוב שמדובר בתאומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...