Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש פה מישהו שיש בבעלותו דירה להשקעה/נופש בפאפוס/לרנקה בקפריסין ויכול לשתף קצת פרטים על תהליך הרכישה?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אין לי כל כך ניסיון בנושא ולכן אין לי איך לייעץ בנושא וגם לא אנסה, אבל מסקרן אותי לדעת איך שולפים מודעות כאלו הודות דירות להשקעה. אני פחות מתחבר ואולי גם אתה להצעות בסגנון "אדמה חקלאית להשקעה, עוד שניה הפשרה", אז איפה מצאת את הדירה להשקעה? לוחות יד שניה?

אם היית שואל לגבי צ'כיה, הייתי אומר לך ללכת לאתר הנ"ל - https://www.sreality.cz/en

זה סוג של יד2 של הצ'כים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אציין שאני לא מדבר מניסיון אישי אלא מקבל דיווחים מחבר שעובד באזור לרנקה.

המדינה מאוד מעודדת השקעות, התשואה באזור 8% להשכרה לטווח קצר וכ-5% לטווח ארוך.

יש חברות בארץ שמטפלות ברכישה ואפשר גם לרכוש ישירות מחברות שם.

הבעיה העיקרית היא השפה המקומית, לכן אתה חייב להעזר במגוון אנשי מקצוע כדי שיתווכו לך את העיסקה.

מבחינת התנהלות היא דומה לארץ (עורך דין, רישום הערת אזהרה בטאבו וכו').

עריכה אחרונה על ידי redroze

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מדבר על תשואה ברוטו כי בתשואה נטו כזו אין היגיון כלכלי למכור (הכסף בבנק יותר זול). מה שמעניין זה מה התשואה נטו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בימים אלו מברר על השקעה בחו"ל - אנגליה או פורטוגל במקרה שלי - ועד כמה שזה טריויאלי אני יכול להגיד ממעט הניסיון שיש לי שאסור להתרשם מכל מיני מצגות יפות בסגנון של "שים 65 אלף יורו ויש לך 10% תשואה שנתית", ובטח שלא להתרשם ממצגות יפות שעושות כל מיני חברות ישראליות שהאינטרס שלהן הוא למכור נדל"ן לישראלים אחרים. השקעה בנדל"ן זו עבודה, ומצריכה לימוד (עצמאי) של השוק.

השאלה הבסיסית שצריך לשאול היא "מה הדירה הולכת לעשות" - האם אני הולך להשכיר אותה כאירבנב? להשכיר לטווח ארוך לשוכרים מקומיים? להשתמש בה בתור יחידת נופש עבורי? משם להתחיל לברר מה התנאים שהחוק המקומי מציב לשימוש כזה (בברצלונה, על פי מה ששמעתי מחברים, יש עכשיו ניסיון לבטל שימוש מאסיבי בדירות כאירבנב כדי להחזיר דירות לשוק השכירות המקומי), ובעיקר להבין מי הולך לנהל את הנכס הזה. לנהל לבד דירה מהארץ, בשוק יעד שאיננו דוברים אפילו את השפה המקומית שלו, זה קשה עד בלתי אפשרי, ולשימוש באנשי ניהול מקומיים יש עלות שמפחיתה (לעיתים משמעותית) את הנטו. יכול לתת דוגמה שעל פי הבדיקות שאני עשיתי, באזורי ביקוש באנגליה (בגדול) התשואה נטו לדירה בבניין מגורים היא בערך 8-9 חודשי שכירות, למרות שבמצגות של חברות נדל"ן מראים מספרים שונים לגמרי.

And with that being said, אני לא מכיר בכלל את קפריסין, ויכול להיות שכל מה שכתבתי כאן ממש לא רלוונטי. אני כן יודע שיש קבוצות של ישראלים ביוון שנותנים הרבה עצות גם למשקיעי נדל"ן שם, ואני מניח שיש קבוצות דומות גם לישראלים בקפריסין, שווה להתחבר אליהם וללמוד מנסיונם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, DareDevil כתב:

היי

אין לי כל כך ניסיון בנושא ולכן אין לי איך לייעץ בנושא וגם לא אנסה, אבל מסקרן אותי לדעת איך שולפים מודעות כאלו הודות דירות להשקעה. אני פחות מתחבר ואולי גם אתה להצעות בסגנון "אדמה חקלאית להשקעה, עוד שניה הפשרה", אז איפה מצאת את הדירה להשקעה? לוחות יד שניה?

אם היית שואל לגבי צ'כיה, הייתי אומר לך ללכת לאתר הנ"ל - https://www.sreality.cz/en

זה סוג של יד2 של הצ'כים

דרך ״קבוצות נדל״ן בקפריסין״ בפייסבוק

• אהבתי 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Fazer כתב:

בברצלונה, על פי מה ששמעתי מחברים, יש עכשיו ניסיון לבטל שימוש מאסיבי בדירות כאירבנב כדי להחזיר דירות לשוק השכירות המקומי.

לא רק בברצלונה, זו המגמה בעשור האחרון בכל עיר גדולה באירופה. דירות שלמות למטרת איירבנב - רק ברשיון ועם מיסוי אגרסיבי למדי על ההכנסה מעל רף מסויים. השכרת חדרים - ברשיון וללא מיסוי עד רף הגיוני כלשהו, כדי לאפשר בכ"ז למקומיים להרוויח קצת כסף מהצד.

זה לא אומר שאנשים לא פועלים בניגוד לחוק, אבל ישנם גלי אכיפה תקופתיים שאחריהם ההיצע יורד משמעותית. כל עיר אירופאית גדולה שעדיין לא חוקקה חוק דומה, סביר להניח שזה רק עניין של זמן. ובצדק - בדיוק כמו אובר ושירותי משלוחים, זה כבר מזמן הפך מ-gig למקור הכנסה ראשי אצל הרבה אנשים ואף חברות. אבל אם במשלוחים ואובר הנזק ההיקפי הוא נמוך יחסית, אז פה זה דופק את איכות החיים לשכונות, רחובות ובניינים שלמים רק כדי שאיזה 'יזם' או 'משקיע' יוכל להתעשר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...