Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני אדם בוגר (או:צריך המלצות למקרר)

Potato
שימו לב! השרשור הזה בן 655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר כולם,

אחרי שצחקתי על @sperial במשך שנים על דרמנות המקררים הגיע תורי.

אני עובר לדירה שכורה בקרוב(עוד שבוע) ונזכרתי קצת באיחור שאין שם מקרר.

התלבטתי בין מספר אופציות בהתאם לגודל.

כאשר האופציות שאני מתלבט ביניהן הן 3 ו-4.

כן קורץ לי לקנות משהו שאדע שלא אזרוק עוד שנים בודדות.

לא יודע האם עכשו זה הזמן להשקיע במקרר עם מקפיא תחתון שזו ההעדפה שלי.

גם ההעדפה שלי לגימור אלומיניום ולא לבן מייקרת את המחיר במעט.

האחריות לכל מקרר בטווח מחירים הזה הוא שנה.

אשמח לדעות וחוויות,לקנות את הLG הכי הכי יקר עם הדלת שמחליפה צבעים ב14K לא בא בחשבון,מוכן לחרוג טיפונת עם סיבה מאוד טובה.

אופציה 1:

לקחת משהו קטן(320~ ליטר) וזול ממותג סיני כלשהו(נורמנדה/לנקו/פוג'יקום) ולהבין שהוא ימות או יעוף בשלב כלשהו שאצטרך מקרר גדול יותר.

מקפיא עליון

מחיר+משלוח: 2000

אופציה 2:

מקרר בגודל בינוני קטן(400~ ליטר) של חברה כמו שארפ/סמסונג/LG

מקפיא עליון

מחיר+משלוח: 2500

אופציה 3:

מקרר בגודל בינוני(500~ ליטר) של מותג שנחשב לסביר כמו אמקור או מידאה.

מקפיא עליון

מחיר+משלוח: 2500

אופציה 4:

מקרר בגודל בינוני(500~ ליטר) של מותג שנחשב לסביר כמו אמקור או מידאה.

מקפיא תחתון

מחיר+משלוח: 2800

• מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רווק בדירה שכורה לטווח שנים בודדות? לך על הכי זול שתמצא. כשתקים משפחה ותעבור לדיור לטווח ארוך קנה את הענקים המתוחכמים.

כקוריוז - קניתי לאמי מקרר האייר שלוש מאות ומשהו ליטר לדירה שלה בבית האבות. המכשיר בן 6 ופועל כמו גדול. דרך אגב, מקרר בגודל דומה שימש אותי ואת אשתי עד שהיה לנו ילד בן שנה ותקציב למקרר יותר גדול, כך שהניסיון שלי הוא שהמכשיר יוכל לשרת אותך גם כשהנסיבות ישתנו.

אם מדובר כעת על שכירות ארוכת טווח ועל משפחה באופק אז עלה ל-500 ליטר. ומותג מוכר. וממה שהזכרת אמקור הוא כנראה מדבקה, ומידאה שייך לקטגוריית הסיניים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בבדיקה איזה גודל בכלל נכנס אצלך בדירה, כולל כל המעברים בדרך לשם (כניסה לבניין, מעלית, דירה, מטבח).

לפי מה שאתה כותב, אין הרבה הבדל בין סיני קטן לשארפ בינוני-קטן. אני הייתי הולך על השארפ אם ככה. זה בדיוק מה שעשיתי בזמנו. 400 ליטר זה די והותר לרווק או זוג, למעשה זה מספיק גם למשפחה.

• רעיון טוב! 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, קורן בן אשר כתב:

תתחיל בבדיקה איזה גודל בכלל נכנס אצלך בדירה, כולל כל המעברים בדרך לשם (כניסה לבניין, מעלית, דירה, מטבח).

נבדק כמובן.

@sperialהם קטנים,אתה שם 2 סירים או עוגה או משהו גדול והלך שליש מקרר.

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Potato זה לא מיניבר במלון. לרווק 350 ליטר זה די והותר, ויספקו גם זוג ואפילו פלוס אחד קטן.

הגישה שלי נובעת מהזמניות, כי המקרר הזה הוא לטווח קצר וחבל על הכסף ומצד שני מקרר קטן יהיה יותר קל להעברה לדירה הבאה. אם זו דירה שלך או שיש צפי לגידול במספר המשתמשים מובן שצריך ללכת לכיוון ה-500, שמשך הרבה שנים היה הגודל הסטנדרטי למקרר משחתי, ואפילו ללמעלה מכך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Potato כתב:

אופציה 1:

לקחת משהו קטן(320~ ליטר) וזול ממותג סיני כלשהו(נורמנדה/לנקו/פוג'יקום) ולהבין שהוא ימות או יעוף בשלב כלשהו שאצטרך מקרר גדול יותר.

מקפיא עליון

מחיר+משלוח: 2000

זה.

היה לי איזה נורמנדה אפילו יותר זול שקניתי לדירה שכורה, מרוהטת, כשהמקרר שבא עם הדירה הלך. הנורמנדה בשקל וחצי עבד כמו שמקרר צריך לעבוד. שקט. הדברים במאחורה לא קפאו. מגירת היותר-קרה הייתה בדיוק זו. המקפיא לא התמלא קרח. אוכל נשמר. בשביל מקרר לאדם ורבע עם סופר-יודה פתוח 24/7 מתחת לבית, הוא היה גם ככה 90 אחוז ריק. 

כשתקנה בית מעוצב עם אישה וארבעה ילדים וצורך לנהל אוכל למשפחה, תקנה משהו יפה מאוד עם קיבולות ויכולות ופינוקים. עכשיו, חבל על הכסף.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

@Potato.

הגישה שלי נובעת מהזמניות, כי המקרר הזה הוא לטווח קצר וחבל על הכסף ומצד שני מקרר קטן יהיה יותר קל להעברה לדירה הבאה. אם זו דירה שלך או שיש צפי לגידול במספר המשתמשים מובן שצריך ללכת לכיוון ה-500, שמשך הרבה שנים היה הגודל הסטנדרטי למקרר משחתי, ואפילו ללמעלה מכך.

למה הוא לטווח קצר?

עד כמה שידוע לי אפשר להוביל מקרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מניח שמקרר זול מתקלקל יותר ממקרר יקר. זו הנחה לא מבוססת.

מקרר נטול תחכומים הוא מכונה מאוד פשוטה. מזגן בקופסא. זהו.

מה שכן, הובלה זה תמיד פוטנציאל לנזק.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש סמסונג 476 ליטר (ברוטו) כסוף עם מקפיא עליון, עובד כמו ביום הראשון כבר 4 שנים, היתרון הכי גדול שלו - שקט ממש. מבחינת מקום, לי זה מספיק אבל אין בו יותר מדי סירים

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו זוג + 3 ומסתדרים לא רע עם 500 ליטר

אחי זוג + 5 ועד לפני חצי שנה הסתדר עם 400, עכשיו עלה ל650

לרווק 300 זה די והותר

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על יד שניה?

מקרר כולל הובלה מוזיל את העלות ב1500 שקל בערך.

מצאתי אחד בן שנתיים,700 שקל הובלה עוד 200.

חסכתי פה אפליה,אבל חושש מההובלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב יד שנייה. תוודא שהוא עובד רצוף לפני הקנייה (לא רק שיפעילו - אלא שהיה בשימוש רצוף בזמן הקניה שלך), ואחרי ההעברה תמתין 12 שעות לפני החיבור לחשמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Michazzz כתב:

הכי טוב יד שנייה. תוודא שהוא עובד רצוף לפני הקנייה (לא רק שיפעילו - אלא שהיה בשימוש רצוף בזמן הקניה שלך), ואחרי ההעברה תמתין 12 שעות לפני החיבור לחשמל

תרחיב בבקשה,מה אני אמור לבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהמקרר פועל וקר. רק אז תבצע את הקניה. לקנות מקרר ששוכב ללא מעש מנותק מהחשמל יכול להיות סיכון. זה הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...