Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאסטה 14 - מחפש צמיגים איכותיים 190/50/15

serginho
שימו לב! השרשור הזה בן 1238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שלוש וחצי שנים ואחרי הסיפור הממש לא נעים שקרה לי בתחילת השבוע (יכולים לקרוא בפורום של חוות דעת), מחפש לקנות רביעיית צמיגים חדשים. התקציב מבחינתי זה לא שאלה, לא מעוניין לחסוך בזה.

אם רלוונטי, הנסיעות נכון לעכשיו הם מאד קצרות, וגם בימים הרגילים (טרום הנגיף) מדובר פה ושם על נסיעות בינעירוניות לא ארוכות מדי. 

שאלה נוספת, 

https://www.tiredeal.co.il/html5/?_id=8710&did=1120&g=8710&title=

איך האתר הזה? האם אפשר להזמין מפה? 

ושאלה נוספת. יש לי כרגע ג'אנטים רגילים שבאו עם הרכב. יכול להיות שארצה לשדרג לג'אנטים ממגנזיום, אז גם פה אצטרך המלצה. 

תודה מראש, ורק בריאות לכולם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, קראתי את הסיפור שלך מהשרשור האחר ( על הצמיגייה ).
לצרכים שלך חבל לזרוק זוג צמיגים חדשים לפח, הבנתי שגם הזוג השני עדיין בסדר.
לגבי חישוקים מסגסוגת - בעקרון חוץ ממראה וקצת פחות משקל, אין להם יתרונות ( ויש כמה חסרונות ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי צמיגים אין לי המלצה, אך הייתי כן ממליץ להימנע מגאנטים אלא אם ביכולתך להשקיע סכום גבוה יחסית.

מבחינת ביצועים גרידא, במקרה הטוב לא תרגיש הבדל בין הגאנטים הנוכחיים לבין "מגנזיום" זולים. במקרה הפחות טוב תקבל רעידות ושאר מרעין בישין האופייניים לגאנטים ברמת ייצור ובקרת איכות נמוכים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם עם פיאסטה ואותה המידה ושמתי את הZE310 של פאלקון.

הם די סבבה צריכת הדלק השתפרה טיפה מהגלגלים הסינים שהבעלים הקודמים שם  ואני בטוח שגם מרחק הבלימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...