Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלופה: במקום שדה תעופה בנבטים או במגידו, חיבור מהיר לשדה באילת

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, sperial כתב:

כחיפאי הפרש המרחק לנתב"ג ולרמת דוד לא ישפיע על בחירת הטיסות שלי, מבחינתי זה פלוס מינוס 30 דקות בכל כיוון (בהנחה שהשדה יחובר למסילה). ודרך אגב - מבחינת כבישים החיבור של כביש 6 לא כל כך רחוק מבחינת רמת דוד. מצד שני נבטים זה כבר סיפור אחר, נסיעה של למעלה משעתיים. מעניין האם תושבי המרכז יהיו מוכנים להוסיף שעה לכל כיוון בהשוואה לנתב"ג (הן לנבטים והן לרמת דוד, שקצת יותר קרובה). האם מישהו ערך סקר? כמובן שאם הרכבת תהיה מהירה הסיפור יהיה שונה.

כחיפאי זה פחות ישפיע, במיוחד שבשגרה היה קו נהריה - נתב"ג שפעל 24 שעות והיה די מוצלח.

אבל לאנשים שגרים בטבריה, קריית שמונה, עפולה, נצרת, כרמיאל וכפרי הגליל יהיה הרבה יותר נוח להגיע לרמת דוד במקום לנתב"ג.

לפני 5 דקות, shais01 כתב:

הרחבה של חיפה תביא במקרה הטוב לשדה מוגבל מאוד מבחינת נפח התעבורה וסוג המטוסים, שתקוע באמצע מרחב עירוני צפוף עם אפס פוטנציאל הרחבה.

שילוב מתחם אזרחי ברמת דוד יהיה הרבה יותר זול, ישרת טוב יותר את תושבי צפון הארץ (ולא רק את החיפאים), יאפשר קליטת מטוסים רחבי גוף ויהיה בעל פוטנציאל הרחבה עתידי.

יצריך שדרוג תשתיות התחבורה בעמק? לא יודע, גם אם כן זו השקעה לטובת הצפון כולו, לא רק לטובת שדה התעופה.

כבישי הצפון עברו שדרוגים ומחלופים בשנים האחרונות - כביש 6, כביש 77, כביש 65.

פחות חושב שמטוסים רחבי גוף יגיעו לצפון, לטיסות הטרנס אטלנטיות עדין יהיה משתלם לנחות בנתב"ג מבחינת נפח נוסעים ואני לא רואה חברות כמו בריטיש, אירופלוט או סוויס שטסות לנתב"ג מאירופה עם רחב גוף מגיעות עם רחב גוף גם לצפון.

לגבי מחירים מחיפה, לפני משבר הקורונה ישראייר הציעה טיסות ללרנקה מחיפה במחיר זול יחסית (84 דולר להלוך ושוב).

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בס"ד
שדהת בחיפה אמור לעבור הרחבה, את הטכני מפנים לדרום.
שדהת ברמת דוד בשילוב של 3 טייסות קרב, יהיה רעש בלתי נסבל לתושבי הסביבה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...