Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגבי ביטוח קילומטרים

Absurd
שימו לב! השרשור הזה בן 1286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה נשמע חברים ? 

חג שמח ושנה טובה !

אני כרגע בעל שני כלי רכב, ואני מעוניין להפחית בתשלומים החודשיים של הביטוח על הרכב.

אני מחפש ביטוח שאפשר להפעיל בתחילת כל נסיעה בלחיצת כפתור, ואז הביטוח מחוקב פר נסיעות..

לא מצאתי מישהו מכיר ?

מה כן מצאתי, ביטוח לפי קילומטרים בהראל ניסיתי לקבל שם הצעה אבל זה מראה לי מקיף וחובה, ויש לי רכב ישן יחסית וזול שיכול רק צד ג וחובה..

מישהו מכיר דרך לעשות ביטוח הכי זול לרכב זול שלא זז הרבה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידשתי ביטוח לאחרונה והביטוח הכי זול שמצאתי היה בליברה, ובפער גדול מחברות אחרות. זה לא ממש לפי קילומטרים אבל אתה מעריך כמה תיסע עם הרכב ולפי זה הם מבטחים אותך, במידה ותחרוג אז הביטוח בחידוש השנתי יתייקר קצת.

אם אין לך מובילאיי שווה מאוד להתקין, גם מוזיל את אגרת הטסט  ב 1500 שקל (ב 3 שנים) וגם זיכה אותי ב 320 שקל לשנה בביטוח. התקנתי אותו לאחר שעשיתי אצלם את הביטוח והם זיכו אותי בכרטיס אשראי בסכום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידשתי לאחרונה ביטוח לשתי מכוניות, בדקתי בכמה מקומות ובסופו של דבר הזול ביותר היה ביטוח במנורה דרך וובי. חסכתי 2000 ש"ח לכל מכונית (חובה +מקיף), בהשוואה לסוכנות בה בוטחתי עד כה.

ליברה היתה יקרה.

אבל, החשוב ביותר, לפי ניסיוני, הוא לא לבטח אונליין. צריך לנהל מו"מ טלפוני, אפשר לחסוך עשרות אחוזים בהשוואה להצעות במרשתת.

לגבי המובילאיי - ספק אם ההנחות במס ובביטוח מקזזות את עלות המערכת, ואני ממליץ לחפש בפורום שרשורים רלוונטיים עם דיונים עד כמה המערכת מועילה או מציקה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, sperial כתב:

חידשתי לאחרונה ביטוח לשתי מכוניות, בדקתי בכמה מקומות ובסופו של דבר הזול ביותר היה ביטוח במנורה דרך וובי. חסכתי 2000 ש"ח לכל מכונית (חובה +מקיף), בהשוואה לסוכנות בה בוטחתי עד כה.

ליברה היתה יקרה.

אבל, החשוב ביותר, לפי ניסיוני, הוא לא לבטח אונליין. צריך לנהל מו"מ טלפוני, אפשר לחסוך עשרות אחוזים בהשוואה להצעות במרשתת.

לגבי המובילאיי - ספק אם ההנחות במס ובביטוח מקזזות את עלות המערכת, ואני ממליץ לחפש בפורום שרשורים רלוונטיים עם דיונים עד כמה המערכת מועילה או מציקה.

רגע, אז אני באיזה חלום שאפשר לשלם ממש גרושים ?

כאילו מה זה גרושים, אני מדבר לא אלפי של שקלים, אלא לפי נסיעות כי הרכב ממש הולך לשבת הרבה ולא לזוז...

בדקתי בוובי עכשיו גם, כל הביטוחים חובה וצד ג יוצאים לי אזור ה 3K +...

והביטוח שאני מובטח איתו כרגע היה לי יותר זול אפילו..

בכ"מ אני אנסה להתקשר להראל סוויץ אחרי החג לראות כמה יוצא לי לשלם פר חודש.

לפני 4 שעות, FixTrics כתב:

חידשתי ביטוח לאחרונה והביטוח הכי זול שמצאתי היה בליברה, ובפער גדול מחברות אחרות. זה לא ממש לפי קילומטרים אבל אתה מעריך כמה תיסע עם הרכב ולפי זה הם מבטחים אותך, במידה ותחרוג אז הביטוח בחידוש השנתי יתייקר קצת.

אם אין לך מובילאיי שווה מאוד להתקין, גם מוזיל את אגרת הטסט  ב 1500 שקל (ב 3 שנים) וגם זיכה אותי ב 320 שקל לשנה בביטוח. התקנתי אותו לאחר שעשיתי אצלם את הביטוח והם זיכו אותי בכרטיס אשראי בסכום הזה.

ליברה יצא לי יקר יחסית, Wesure יצא לי יותר זול.

לגבי המובילאיי, אני צריך להתקין אחד כזה רק בשביל האגרה של הרכב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר ביטוח הוא אינדיידואלי, לפי נתוני הרכב ובעליו או המתעתדים לנהוג בו. אל תצפה לשלם גרושים כיוון שיש כיסויים שאינך יכול לקטוע, למשל החובה. הרכב חייב בביטוח חובה רציף, אתה עלול להתבע גם אם רוכב אופניים פגע בו בחניה, נפל ושבר רגל. אפילו אם בסופו של דבר תצא נקי התהליך עלול להיות יקר.

בכלל, התקמצנות על ביטוח אינה חכמה. צריך למצוא ביטוח מתאים וזול ככל האפשר, אבל להביא בחשבון שמקרה ביטוח בלי כיסוי עלול לעלות עשרות ואף מאות אלפי ש"ח, ובנזקי גוף גם מיליונים.

יכול לספר לך שהביטוחים שלי (חובה ומקיף), עם נהגים קבועים מעל 28 וכיסוי כל נהג מעל 24, בלי תביעות ב-4 השנים האחרונות, למכוניות בנות 7 ו-10, עלה בסביבות 3300 ש"ח למכונית.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

מחזק...  פעם אחת עשיתי טעות וכשקיבלתי מחברת הביטוח הודעת חידוש עם הנחה לאון ליין חידשתי און ליין אחרי שבדקתי עוד שתי הצעות וראיי שההצעה באון ליין זולה יותר. אבל לא חזרתי על הטעות הזאת - בשנתיים האחרונות אני מתעלם מהודעות החידוש במייל וב-SMS ובשלב מסוים מקבל טלפון מהנציג ששמח לתת לי ביטוח זול יותר ממה שהציעו עם הנחת האון ליין...

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעשיתי בחידוש האחרון דומה למה שישה מפמפם בשרשור המשכנתאות: עוד ועוד סבבי מו"מ. בסופו של דבר חסכתי לכל אחד מהבנים שלי (הם המשתמשים במכוניות ומשלמים את העלויות) כ-2000 ש"ח. אנחנו נוטים להשקיע הרבה יותר מאמץ בחסכון של 5 ש"ח לחודש - 60 ש"ח בשנה - בחשבון הסלולר.

אני מתחיל את הבדיקה בתחילת החודש שבו מסתיים הביטוח, כך שיש לי כל הזמן שבעולם לעוד סבב טלפונים, כעל שנדרש.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, sperial כתב:

מחיר ביטוח הוא אינדיידואלי, לפי נתוני הרכב ובעליו או המתעתדים לנהוג בו. אל תצפה לשלם גרושים כיוון שיש כיסויים שאינך יכול לקטוע, למשל החובה. הרכב חייב בביטוח חובה רציף, אתה עלול להתבע גם אם רוכב אופניים פגע בו בחניה, נפל ושבר רגל. אפילו אם בסופו של דבר תצא נקי התהליך עלול להיות יקר.

בכלל, התקמצנות על ביטוח אינה חכמה. צריך למצוא ביטוח מתאים וזול ככל האפשר, אבל להביא בחשבון שמקרה ביטוח בלי כיסוי עלול לעלות עשרות ואף מאות אלפי ש"ח, ובנזקי גוף גם מיליונים.

יכול לספר לך שהביטוחים שלי (חובה ומקיף), עם נהגים קבועים מעל 28 וכיסוי כל נהג מעל 24, בלי תביעות ב-4 השנים האחרונות, למכוניות בנות 7 ו-10, עלה בסביבות 3300 ש"ח למכונית.

תראה זה פחות עניין של התקמצנות, אם היה לי רק רכב אחד אז אין לי בעיה בכלל.

אני שכיר, לא עם משכורת בשמיים.

עכשיו בגלל שיש לי כלי אחר שהוא יהיה ההתניידות שלי, הרכב השני הולך להיות בחנייה מקורה עם מינוס מנותק מהמצבר.

ורק כשאני אסע, אז כביכול יהיה ביטוח.

אז מה שראיתי זה הראל סוויץ, כי הרי חבל לי לשלם חודש בחודשו סכום של כמה מאות כפול 2, ז"א גם על הכלי השני.

מה שראיתי כאן :

https://www.harel-group.co.il/Insurance/car/Pages/default.aspx

זה שחודש בחדשו אני יחוייב ב 50 שקלים, אם הבנתי נכון זה הביטוח חובה שדיברת עליו.

ואליו כנראה יצטרפו הקילומטרים שאני עושה עם הרכב.

אני צריך לדבר איתם אחרי החג נראה מה קורה שם.

אבל גם אצלי סדר גודל של ביטוח רגיל ברכב 3K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב מדובר? מה שוויו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר באיזה רכב נדיר שמגיע בקרוב לסטטוס אספנות.

אם אתה לא מתכוון להשתמש בו, או שהשימוש יהיה נדיר, למה בכלל להחזיק אותו? מכור אותו, חסןך רישוי, ביטוח ואחזקה, ובמקרה הצורך שלם למונית.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...