Jump to content

Absurd

 • פרסום הודעות

  100
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Absurd

 1. מישהו יודע איך אני משיג ציריות ליונדאי גטס, שלא מפירוק? אמרו לי שיש אתר קוראיני שזה הוא : http://www.koraps.com/ אבל אני לא מבין איך לחפש שם צירייה ימין ושמאל. תודה לעוזרים יונדאי גטס 2006
 2. איזה שיט זה, אני כבר לא יודע... המכונאי לא אמר לי להחליף את 2 התושבות. התקשרתי אליו אחרי הטיפול, אמר לי שאני צריך להחליף 2 ציריות. אני כבר חושש שאולי זה עוד תושבת לצד השני וזהו ולא ציריות, אבל אין לי שמץ
 3. אני דווקא קניתי את התושבת.. ודאי הייתה מקורית, המכונאי אמר לי שזה הציריות ימין ושמאל
 4. מה אני אמור לעשות? לחזור אליו ושיבדוק מה? את האמת, אני לא חזק ברקע טכני אבל יש חלק כזה.. קניתי אותו בעצמי והוא רק הרכיב, זה לפי זה שאני זוכר רק איזה ברזל כזה: https://www.otopoint.co.il/items/2159655-תושבת-מנוע-שמאל-יונדאי-גטס-2010-2006 רק לצד ימין. לכיוון פרונט לדעתי המכונאי עשה, בכמ אני אחליף צמיגים ואעשה את כל המסביב ונראה אם יש שינוי
 5. שמתי לב שזה קורה גם מתחת למהירות גבוהה. לא יודע להצביע על זה, אני שוקל להניע את הרכב ולקחת אותו לבדיקה שוב
 6. האמת שהרעידות אכן קורות בזמן הלחיצות על הגז. עם ניוטרל טרם בדקתי. אני חושב שזה במאמץ שלו כי בעיקר בעליות אבל לא רק אני מרגיש את כל הרכב רועד. אני בכמ מחר מחליף צמיגים אבקש שיעשו כל מה שצריך מסביב. ואז אני מקווה שהבעיה תפתר.
 7. שלום לכולם לאחרונה יצאתי מטיפול גדול לרכב שכלל כמה דברים בניהם החלפת מסרק הגה, תושבת ראש מנוע צד ימין, אטם מכסה שסתומים. עכשיו מאז הטיפול זו הפעם הראשונה שעשיתי נסיעה ארוכה בינערונית, ושמתי לב שבערך באזור ה 90-100 קמש הרכב רועד. בעיקר בעליות איפה שהרכב מתאמץ, בירידות כלל לא. זה קשור אולי לתושבת מנוע שהחלפתי? או אולי בגלל המסרק צריך לבצע איזון גלגלים?
 8. אהלן לכולם, ברשותי Getz GLI 2006 , אני מעוניין לטפל בכל הליקויים הקיימים לי ברכב. ז"א יש לי כרגע בעיה במסרק הגה, קניתי כבר מסרק מפירוק. קניתי פלאגים, שמן פילטים ומה שצריך לטיפול כללי. הייתי רוצה גם לנקות בוצה במנוע, אני דיי בטוח שיש לי. מעבר לזה, אני פותח את מכסה השמן, יש שם קצת על הפקק לבן. ז"א שהמנוע גוסס? יש דרך לתחזק את זה? בכ"מ אני אשמח אם מישהו פה ממש מבין בגטס ומוכן לעזור לי לטפל בה בתשלום כמובן. או להפך להמליץ לי על מוסך שידוע כאמין וטוב ולא יקר (רק על עבודה) תודה מראש 🙂
 9. שלום לכולם! הייתי היום במוסך להצעת מחיר, כל החלקים אני מביא משלם רק על עבודה 700 ש״ח. עכשיו בגדול זה החלפת מסרק הגה, תושבת מנוע צד ימין ( לא בטוח מתלבט), אטם מכסה שסתומים, וטיפול רגיל אנטיפריז, שמן גיר, שמן מנוע, פילטר שמן, פילטר אוויר, וזהו בגדול. האם 700 שח עבודה לכל זה, זה מחיר בסדר?
 10. Absurd

  לגבי ביטוח קילומטרים

  יונדאי גטס, 2006. האמת ? לא בדקתי את השווי שלו שנים. מעריך שאזור ה 7K ?
 11. Absurd

  לגבי ביטוח קילומטרים

  תראה זה פחות עניין של התקמצנות, אם היה לי רק רכב אחד אז אין לי בעיה בכלל. אני שכיר, לא עם משכורת בשמיים. עכשיו בגלל שיש לי כלי אחר שהוא יהיה ההתניידות שלי, הרכב השני הולך להיות בחנייה מקורה עם מינוס מנותק מהמצבר. ורק כשאני אסע, אז כביכול יהיה ביטוח. אז מה שראיתי זה הראל סוויץ, כי הרי חבל לי לשלם חודש בחודשו סכום של כמה מאות כפול 2, ז"א גם על הכלי השני. מה שראיתי כאן : https://www.harel-group.co.il/Insurance/car/Pages/default.aspx זה שחודש בחדשו אני יחוייב ב 50 שקלים, אם הבנתי נכון זה הביטוח חובה שדיברת עליו. ואליו כנראה יצטרפו הקילומטרים שאני עושה עם הרכ
 12. Absurd

  לגבי ביטוח קילומטרים

  רגע, אז אני באיזה חלום שאפשר לשלם ממש גרושים ? כאילו מה זה גרושים, אני מדבר לא אלפי של שקלים, אלא לפי נסיעות כי הרכב ממש הולך לשבת הרבה ולא לזוז... בדקתי בוובי עכשיו גם, כל הביטוחים חובה וצד ג יוצאים לי אזור ה 3K +... והביטוח שאני מובטח איתו כרגע היה לי יותר זול אפילו.. בכ"מ אני אנסה להתקשר להראל סוויץ אחרי החג לראות כמה יוצא לי לשלם פר חודש. ליברה יצא לי יקר יחסית, Wesure יצא לי יותר זול. לגבי המובילאיי, אני צריך להתקין אחד כזה רק בשביל האגרה של הרכב..
 13. מה נשמע חברים ? חג שמח ושנה טובה ! אני כרגע בעל שני כלי רכב, ואני מעוניין להפחית בתשלומים החודשיים של הביטוח על הרכב. אני מחפש ביטוח שאפשר להפעיל בתחילת כל נסיעה בלחיצת כפתור, ואז הביטוח מחוקב פר נסיעות.. לא מצאתי מישהו מכיר ? מה כן מצאתי, ביטוח לפי קילומטרים בהראל ניסיתי לקבל שם הצעה אבל זה מראה לי מקיף וחובה, ויש לי רכב ישן יחסית וזול שיכול רק צד ג וחובה.. מישהו מכיר דרך לעשות ביטוח הכי זול לרכב זול שלא זז הרבה ?
 14. מישהו יודע לסייע לי בזה חברים ?
 15. אזור מרכז, סופשים נמצא בצפון
 16. המגבר אכן דולק, במצב רגיל. אבל לא מוציא צליל לקומפוננטים ולסאב.. רק הרמקולים 6X9 במגש האחורי עובדים ישירות עם הדאבל דין... היום הייתי ברכב, זה קורה בתדירות ממש גבוהה כרגע. אין לי כלכך שמץ, של מה הבעיה ולא ידע של לבדוק את הרציפות. אני שואל, בכדי שאולי לא יעבדו עליי כי מישהו כבר אמר לי שחייב להחליף מגבר.. לכן, אם מישהו ידע לכוון אותי פה בערך אני אשמח, ועוד יותר אם ממש פיזית יוכל לעזור לי. (גם בתשלום אם יהיה דרישה)
 17. מה קורה חברים ? יש לי מגבר של מאסיב אודיו, אם אני לא טועה בשמו הלועזי Massive Audio BX4. יש לי אותו אזור הארבע שנים, היום בנקודות זמן הזאת אני חושב שהמגבר קורס לי אחרי זמן מסויים משתנה של עבודה, לא יודע אם זמן עבודה או עוצמה... אבל בדכ אם אני נוסע מהצפון למרכז, תוך שעה הוא קורס אבל לא נכנס לפרוטקט. אבל לא מוציא סאונד מהסאב ולא מהקומפוננט... מישהו יודע לכוון אותי איך אני יודע אם המגבר הלך ? כי הרי הוא לא נכנס לפרוטקט, ואם יש כאן מישהו שיודע לעזור לי באזור המרכז אני אשמח 🙂
 18. אכן, שוק/הלם ראשוני לא נעצרתי ע"י שוטר אף פעם על ביצוע עבירה .. באותם רגעים, ברחו לי כל המילים ופשוט הצדקתי אותו, למרות שהמרצדס גם זכאית לקנס. אבל שטויות לא נורא.
 19. חבר, בוא ניהיה קצת יותר ריאלים שוטר יכול לרשום מה שבא לו, כי הרי זה מילה שלך מול מילה שלו. אני נוסע אחרי המרצדס זמן לא מוגבל בזמן שיושב שם בחור בפאנן שמתעסק בסיגריה, וממש לא בעקיפה. לכן ברור שהשוטר ירשום משהו בסגנון הזה כדי להצדיק את הדוח. בכ"מ תודה רבה לכל השאר למדתי על בשרי !
 20. שוב ? אני כרגע צופה בסרט מהמצלמה, וממש רואים בירור שלא חתכתי בטח שלא בחדות שאמורה לגרום לבלימת פתע..
 21. אהלן חברים , ראשית יש לי רישיון נהיגה 8 שנים, פעם ראשונה ששוטר עוצר אותי כדי להביא לי דוח. אבל אוסיף שגם פעם ראשונה קיבלתי פעמיים דוח מהירות ממצלמה, אבל ללא נקודות ומהירות מזערית. היום קיבלתי דו"ח על עקפיה מימין. לפי הפירוט של הדוח זה : נהגת ברכב הנ"ל ועקפת מצד ימין רכב אחד הנע בכביש, בניגוד לתקנה 47(א) לתקנות התעבורה. סמל סעיף 2555. מצרף תמונה של פירוט הדוח מצד השוטר : https://imgur.com/a/yL29Wzd עכשיו השאלה שלי היא כזו, אני לא תמים אבל באמת שלא ידעתי שקיים איסור לעקוף בכביש רחב עם שני נתיבים מצידו המני. (אולי בגלל שהיה עוד רכב בנתיב הימני ? ) בכ"
×
×
 • תוכן חדש...