Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2015 - חוות דעת

Idolito
שימו לב! השרשור הזה בן 1328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים , יש לי אופציה להביא רנו קליאו 2015 שעשתה 100 אלף ק״מ , אוטומטית (דו מצמדית) , מנוע 1200 , עכשיו אני מחפש באינטרנט ורואה שיש 1200 טורבו ולא 1200 רגיל , יש סיכוי שלחברות כמו אלדן ושלמה סיקסט יש דגמים ספציפיים שאין בשוק עצמו? כי לי אמרו שמדובר במנוע 1200 ולא ציינו שהוא טורבו , המחיר שרוצים עליו לאחר ניסיונות הורדה - 33 אלף ש״ח . 

איך היא מבחינת נסיעה ? מבחינת צריכת דלק ? 

ומבחינת ביצועים? 

תודה לעוזרים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו אוטומטית זה רק עם מנועי טורבו - 1.2 טורבו בנזין או 1.5 טורבו דיזל רק במרכב סטיישן. 

1.2 אטמוספרי היה רק עם גיר ידני.

בצע חיפוש , יש סיכומי אחזקה והרבה דיונים עליה.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה1.2 טורבו רכב זריז, ניראה טוב, איבזור טוב כבר ברמת אבזור הבסיסית, איכות חומרים ממוצעת.

מאחור המרווח בינוני ובעיר הנסיעה נוקשה, המושבים הקדמים נוחים אך לי חזרה יותר תמיכת צד.

יש תלונות לגבי המזגן, לי היה בסדר דווקא.

מה שכן הגיר יכול לסבול מבעיה במח גיר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בעד הרכב הזה.

יש לי אחת חדשה יותר. רמת גימור LIFE. לטעמי רכב לא טוב.

האבזור והאיכות חומרים נמוכה ברמת הגימור LIFE.

האבזור עדיף ברמות הגבוהות יותר, אבל אני מניח שרוב החומרים זהים וזה לא וואו.

המנוע בסדר. הגיר בינוני מאוד (הרכב שלי עם 20 אלף ק"מ בערך).

הרכב שלי בליסינג פרטי ויחזור אליהם עוד שנה. אז לא ממש אכפת לי מאמינות הגיר, אבל לפי הרשת הוא לא אמין ובטח ברכב בן 5 עם 100 אלף ק"מ הייתי דואג.

לא מאוד מרווח מאחורה. הכסאות נוחים. המזגן בסדר ובגדול - הייתי מעדיף I20 בכל רגע נתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי באותם שנים סובלת ממנוע הרבה פחות חזק, ולדעתי הנוחות לא טובה יותר, לי המושבים בקליאו דווקא היו נוחים יותר.

מה שכן היונדאי מרווחת יותר עם סלון נעים יותר בזכות שילוב שני צבעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע לא הרבה פחות חזק. אבל הפעולה שלו הרבה יותר נעימה.  הכל מרגיש אפוי שלם ומוצק יותר. 

הקליאו זריזה יותר בתאוצות, על חשבון גיר הססני וקופצני יותר. 

זה לא נוראי. זה לא ביג דיל. אבל מי שלא חשוב לו להיות ראשון בין רמזור לרמזור - לדעתי החבילה ב-I20 טובה יותר.

אני הרגשתי שכל התפעול והסביבת נהג יותר טובה ב-I20, בהחלט אני מבין אנשים שיחלקו על כך ויהיה להם עדיפות ברכב אחר. 

אבל שוב, אם אתה מתכנן לקנות קליאו - קח בחשבון שכנראה שתצטרך לשלם על מוח גיר או קלאצים או שניהם. שלפעמים זה משתלם במידה ומדובר ברכב מעולה במחיר טוב.

לדעתי זאת לא האופציה, בדיעבד לא הייתי לוקח את הקליאו, רכב מאוד... ככה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Nakamichi כתב:

המנוע לא הרבה פחות חזק. אבל הפעולה שלו הרבה יותר נעימה.  הכל מרגיש אפוי שלם ומוצק יותר. 

הקליאו זריזה יותר בתאוצות, על חשבון גיר הססני וקופצני יותר. 

זה לא נוראי. זה לא ביג דיל. אבל מי שלא חשוב לו להיות ראשון בין רמזור לרמזור - לדעתי החבילה ב-I20 טובה יותר.

אני הרגשתי שכל התפעול והסביבת נהג יותר טובה ב-I20, בהחלט אני מבין אנשים שיחלקו על כך ויהיה להם עדיפות ברכב אחר. 

אבל שוב, אם אתה מתכנן לקנות קליאו - קח בחשבון שכנראה שתצטרך לשלם על מוח גיר או קלאצים או שניהם. שלפעמים זה משתלם במידה ומדובר ברכב מעולה במחיר טוב.

לדעתי זאת לא האופציה, בדיעבד לא הייתי לוקח את הקליאו, רכב מאוד... ככה ככה.

קודם כל תודה על התשובה הכנה והמפורטת , באמת .

שנית , אציין ש-3 שנים ראשונות יש אחריות על הרכב , בשנה הראשונה על כולו ובשנה השניה והשלישית על מנוע וגיר , מה דעתך ? 

התקציב שלי מוגבל ובוא נגיד שעניין האחריות כאן ״קונה אותי״ .. תקן אותי אם אני טועה .

ואם כבר , יש לי תקציב של בערך 30-33 , תוכל להמליץ לי על רכב אחר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נוסע הרבה בפקקים או עירוני לרוב הייתי מוותר על גיר רובוטי. בבין עירוני הגיר מתפקד טוב, הבעיה היא בעיקר בין הילוך 1/2, הגיר פחות חלק מאשר ב dsg.

ליונדאי גיר חלק יותר, אבל הביצועים לא באותה רמה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...