Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

X5 E70 D30 2007-2013

משה95
שימו לב! השרשור הזה בן 1460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי יש ניסיון עם הדגם הזה של אקס 5 ?

כמה עולה במוסך בשנה ממוצעת? נטו מוסך לא דלק ולא ביטוח.

אשמח לתשובה רצינית, האם תקציב למוסך בשנה ממוצעת של 5000₪ יספיק או שאהיה חנוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לקבל תשובה רצינית, אתה צריך לשאול שאלה רצינית. 
5000 שקל לשנה יספיקו למוסך אם צריך לעשות רק טיפול אחד פעם בשנה. קשה לי לחשוב על מכוניות רגילות (לא בוגאטי שירון או בנטלי מולסאן) שטיפול סטנדרטי שלהן יעלה יותר מ-5000 ש"ח. אני מניח שיש טיפולים שיהיו יקרים יותר, אבל זה לא משהו שעושים כל שנה.
וכל זה עוד מבלי להתייחס בכלל למצב הרכב הספציפי שאנחנו מדברים עליו. שההוצאות המוסכיות עליו תלויות אך ורק בצורה בה הוא טופל לפני כן.

בקיצור, יש הרבה דברים שקובעים אם 5000 שקל בשנה יספיקו לך. השם של הדגם הוא רק אחד מהם.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, פבל כתב:

כדי לקבל תשובה רצינית, אתה צריך לשאול שאלה רצינית. 
5000 שקל לשנה יספיקו למוסך אם צריך לעשות רק טיפול אחד פעם בשנה. קשה לי לחשוב על מכוניות רגילות (לא בוגאטי שירון או בנטלי מולסאן) שטיפול סטנדרטי שלהן יעלה יותר מ-5000 ש"ח. אני מניח שיש טיפולים שיהיו יקרים יותר, אבל זה לא משהו שעושים כל שנה.
וכל זה עוד מבלי להתייחס בכלל למצב הרכב הספציפי שאנחנו מדברים עליו. שההוצאות המוסכיות עליו תלויות אך ורק בצורה בה הוא טופל לפני כן.

בקיצור, יש הרבה דברים שקובעים אם 5000 שקל בשנה יספיקו לך. השם של הדגם הוא רק אחד מהם.

איך אני יכול לומר לך מה מצב הרכב?

נניח שבחרתי אחד נו ו?... אני לא יודע אם מחר מחרתיים ילך מנוע גיר או משהו סופר יקר כן?...

השאלה היא לגבי מצב סביר שהרכב פשוט דורש טיפולים שגרתיים החלפת מסננים שמנים וחלקי פלסטיק שעבר זמנם, בקיצור אחזקה לא תיקונים.

כמה להשערתך תעלה שנה ממוצעת?

או פשוט כמה יעלה להחזיק אחד כזה ל5 שנים?

מדובר בדיזל גרסת D30, האם לדעתך 2013 במחיר של ₪50,000 עם 300,000 קילומטר זו עסקה טובה?

עריכה אחרונה על ידי משה95
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש כאלו שיוצרו אחרי אמצע שנת 2010 (ולא מייבוא אישי מארה"ב). החל ממועד ייצור זה הוחלפת תיבת ההילוכים בכזו עם 8 הילוכים שמציעה אמינות טובה בהרבה מזו בעלת ששת ההילוכים שקדמה לה יחד עם חיסכון יחסי בדלק וחווית נסיעה טובה יותר באופן כללי.

בדגמי הייבוא האישי מארה"ב מומלץ לא לגעת, במיוחד הדיזלים. (מנוע דור אחד אחורה לעומת האירופאי, עם מערכות זיהום מניעת זיהום אוויר בעייתיות שלא היו בשלות באותן השנים - אוראה למשל).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ALX כתב:

חפש כאלו שיוצרו אחרי אמצע שנת 2010 (ולא מייבוא אישי מארה"ב). החל ממועד ייצור זה הוחלפת תיבת ההילוכים בכזו עם 8 הילוכים שמציעה אמינות טובה בהרבה מזו בעלת ששת ההילוכים שקדמה לה יחד עם חיסכון יחסי בדלק וחווית נסיעה טובה יותר באופן כללי.

בדגמי הייבוא האישי מארה"ב מומלץ לא לגעת, במיוחד הדיזלים. (מנוע דור אחד אחורה לעומת האירופאי, עם מערכות זיהום מניעת זיהום אוויר בעייתיות שלא היו בשלות באותן השנים - אוראה למשל).

תודה, יש לי אפשרות לקנות מקרוב משפחה 

2013 D30 יד 01  300,000 קילומטר ב45,000₪

מחיר אטרקטיבי לא??? שווה לקחת לבדיקה למכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

X5 עם 300 אק"מ בפחות ממחיר של קורולה מליסינג מאותה שנה?

אני הייתי מתרחק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...