Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפכתי לסלב כמעט כמו בר רפאלי, או - כתבה עלי בוואלה!

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 2172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואז היא תתחיל. איך אתה נוהג, תיזהר סיבוב, משוגע על כמה אתה נוסע, אתה תהרוג את כולנו, פעם אחרונה שאנו נוסעת איתך ואתה ישן היום על הספה בסלון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו, איך אתה מעז להשוות את בר רפאלי לעידן - פרארי, ועוד בפורום רכב? תתבייש! :-D

עידן, בבקשה להמשיך לפרסם את הכתבות והתמונות שלך. בחורות יפות יש בארץ הרבה. מכוניות? הרבה פחות מדי. וגם אלה שרוטות. (כמו בודק האיות בשיומי שלי)

.....

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז היא תתחיל. איך אתה נוהג, תיזהר סיבוב, משוגע על כמה אתה נוסע, אתה תהרוג את כולנו, פעם אחרונה שאנו נוסעת איתך ואתה ישן היום על הספה בסלון.

אתה מכיר את הבדיחה על למה צרפתיות אומרות פארי במקום פאריז?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח מאיפה באת, אנחנו קינאנו בך פה קודם!

בהצלחה, כתוב מאוד יפה.

עשית לי חשק לעשות את הקורס בדיוק בגלל הפסקה האחרונה: "

וכבונוס אני רשמית יכול להגיד (בהומור כמובן) למי שיתלונן על כך שאני נוהג מהר- זה בסדר, אני נהג מירוצים..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...