Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופניים חשמליות - בלאגנים בבלם (דיסק) האחורי

JMG
שימו לב! השרשור הזה בן 2932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור הוא כזה:

יש אופניים חשמליות, עם מערכת בלמי דיסק מכאני של TEKTRO ARIES - מקדימה ומאחורה.

קוטר דיסק 16 ס"מ.

דגם רפידות אחרון שקניתי היה:

Bracko Organic Semi-Metal Pads - Shimano Deore Mechanical with SP-10

עד כאן הכל טוב.

האופניים יורדות כ-3 ק"מ מדי יום בירידות יחסית תלולות.

אני מודע לכך שמדובר במאמץ לא קטן על הבלמים, ועדיין:

1) כבל הבלם האחורי - נוטה להשתחרר לפחות אחת לשבוע-שבועיים (דורש חיזוקים באופן קבוע).

(הקדמי לא דרש שום תחזוקה נכון לחצי שנה אחרונה)

2) רפידות הבלמים האחוריות נגמרו אחרי חודשיים (!!) של שימוש (Organic Semi-Metal),

והקודמות נגמרו תוך 3 חודשי שימוש (מה שהגיע מקורי על האופניים).

אציין שאני בולם עם שני הבלמים (קדמי ואחורי), והקדמי לא הוחלף מתחילת השנה ונראה במצב מצוין גם היום.

1) לגבי הראשון - האם יש פתרונות מוכחים (אולי גם באופני הרים) שיכולים למגר את תופעת הבריחה של כבל הבלם?

2) לגבי השני - יש איזה פתרון סביר שלא יעלה לי 150 שקל כל חודשיים להחליף רפידות (פלוס כבל)?

3) אשמח להמלצה למקום לא יקר באזור רמת גן/פתח תקווה או לחלופין חיפה/קריות - שמביא רפידות טובות במחיר לא יקר?

תודה לעוזרים!

עריכה אחרונה על ידי JMG

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...