Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט AUDI Q5

שימו לב! השרשור הזה בן 2996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזו השקעה! נראה ממש מצוין

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל Q5 הזאת יש אחות תאומה זהה, אותו הרכב בדיוק כשהשוני היחיד הוא סיפרה אחת בלוחית הרישוי...

אותה תאומה ביקשה לקבל את אותו הטיפול שקיבלה אחותה ואכן שבועיים בדיוק אחרי העבודה על ה Q5 פרוייקט Q5 VOL2 החל.

טיפלתי בשנייה בצורה מעט שונה מהראשונה,את המעבר הראשון ב Q הראשונה ביצעתי עם FG400 שלא חתך מספיק כדי שאוכל להשתמש בפוליש פיניש במעבר השני ולפיכך המעבר השני בוצע גם בקאומפאונד (RUPES UHS)-הייתי מוגבל בשני המקרים לשני מעברים בהם הייתי חייב למיצוי מקסימלי.

יום לפני הטיפול בשניה הגיעה החבילה השניה עם המוצר האגרסיבי ביותר מבית מנזרנה-נשק יום הדין-

"The Cerebral Assassin"-"the game...ה "Menzerna SHC 300" או כמו שרובנו מכירים אותו "FG300"

המוצר הזה חסר את יכולת הפיניש המרשימה של ה FG400 והוא לא מתאים לכל לכה ולפיכך אני לא נוהג להשתמש בו בתדירות גבוהה אבל כאן נזקקתי ליכולות החיתוך שלו -הלכה הזאת באמת מאד קשה ומכיוון שמאד רציתי לסיים עם פוליש פינישר (במקרה הזה SF3500) אז זה פשוט התבקש.

אז יש לנו כאן שתי אחיות תאומות עם גישה מעט שונה לטיפול אבל עם תוצאה סופית דיי תואמת..

בנוהל אני מצרף תמונות לפני \אחרי ואף מספר תמונות משפחתיות של שתי האחיות רק כדי שלא תגידו שאני ממחזר פרוייקטים :lol::wink::lol::wink: ....

ה Q הראשונה לא התקלחה שבועיים לפני הצילום המשותף אז תסלחו לה :lol:

SAM_0671.JPG

SAM_0672.JPG

SAM_0673.JPG

SAM_0676.JPG

SAM_0688.JPG

SAM_0690.JPG

SAM_0691.JPG

SAM_0694.JPG

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תענוג ותאווה לעיניים.

לא הייתה שום בעיה להתחיל עם FG300 ולסיים ישר עם SF3500 כאשר אין שום דבר ביניהם? הקפיצה לא גבוהה מידי?

אגב,

מאיפה לך מסקינגטייפ של 3M?

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אלי, גם לי היו לבטים בעניין ולכן העלתי שאילתות גם ב autogeek וגם ב detailing world וקיבלתי תשובות מבעלי נסיון בקוקטייל הנ"ל שהדבר אפשרי מה גם שלפי האתר הרשמי של מנזרנה זה בהחלט אפשרי.

ה 3M מ CYC.

עריכה אחרונה על ידי aderet

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

אחלה פרוייקט, אפשר הסבר למי שרוצה ליישם ציפוי על רכב חדש?

עם איזה חומרים מומלץ לעבוד, איך בדיוק ליישם וכו'. כשרוצים לעבוד בצורה ידנית

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...