Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת חבילת ניקוי ושטיפה לרכב, צריך חוות דעת.

שימו לב! השרשור הזה בן 3368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכנן לרכוש את החבילה הזאת, יצא הכל 300 שקל. חומר לניקוי ג'אנטים וחידוש צמיגים יש לי וקניתי APC של שופרסל.

יש משהו שהייתם מוסיפים/מורידים/משנים?

ללא שם.jpg

http://www.siz.co.il/my.php?i=mijhyvm5cyfw.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמפו MR PINK יותר ידידותי לווקס במידה ואתה מתכוון לעשות לרכב שלך.

הסיטרוס מעולה גם כן ומשאיר שכבה שמנונית ויפה ש"מבריקה" את צבע הרכב, אבל בדילול גבוה עלול לפגום ביכולות הווקס ואפילו משתמשים איתו כדי להסיר שאריות ווקס / ווקס חדש.

אישית הכפפת מיקרופייבר נראית לי סתם יקרה, אני משתמש בכפפות פשוטות שקניתי מהאיביי קונה משהו כמו 5-10 בגרושים שמספיקות לי להרבה זמן, לאחר שטיפה שלהן (לא לשכוח לשטוף מגבות ומטליות בשמפו טכסיל בלבד! לא מרכך כביסה!) חוזרות להיות חדשות, במידה ובא לי לזרוק אני משתמש לג'נטים בהן ואז זורק.

לדעתי יותר חשוב זה מטליות לניגוב הרכב והייבוש, המטלית הנ"ל של מגווירס נחמדה אבל לא תייבש לך את כל הרכב, היא מספיקה ליבוש של כ 80% ואז היא כבר נהיית ספוגה ומשאירה סימנים. אבל כמובן שהיא עדיפה על כל מגבת פשוטה אחרת.

הייתי ממליץ לרכוש מגבת לייבוש רכב שנקרת WALLY MAMMOTH של כימיקל גייז, או את ה UBER המדוברת שהיא מעולה ויכולה לספוג 2-3 רכבים בכיף. (כמובן, הן יותר יקרות)

אם הרכב שלך הוא קטן או מיני - המגבת של מגווירס תספיק, להוסיף מטלית עם סיבים ארוכים (כמו של CG הצהובה) כדי לעבור איתה על הרכב בסיום השטיפה או עם קוויק דיטייל ואתה מסודר.

המטלית מקרופייבר הכחולה היא לחלונות אם אני לא טועה, היא סבבה. למרות שאני משתמש בשל הקוריאני מ EBAY שהן יותר מניילון ולא משאירות שום סימן על החלון לאחר ניגוב איתן, מעולות.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערכתי את הרשימה, שיניתי את השמפו כי אני לא מתשמש במקציף כמו שאמרתם, הוספתי מטלית לניקוי פנימי של הרכב, מטלית לעבור איתה על הרכב בסיום השטיפה או QD כמו שליאב הציע, וכן המטלית הכחולה היא לחלונות.

יש עוד הצעות לשיפורים/להוסיף/להוריד/לשנות חברה אחרת או משהו?

ודרך אגב אני לא כל כך סגור על המברשת לניקוי חישוקים, פשוט ראיתי הרבה המלצות על החברה sonax אבל היא נראית לי קצת מוזרה, היא טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות ברשותך:

1. לא מכיר את המברשת של סונקס, אין לי נסיון איתה, אבל יש לאוטוסטור מברשת "שפיץ" מעולה של carplan, זולה ומומלצת.

2. כפפה: כנ"ל, כפפת הנודל הירוקה של carplan, עולה 39 ש"ח אם לא טועה, והיא פשוט מעולה בכל קנה מידה אפשרי, מתעלה על המגווריס שלדעתי גרועה.

3. לגבי מגבת ייבוש, מחזק לחלוטין את מה שנאמר מעליי.

4. הדיטיילר הפנימי של מג'ס, עוד מוצר שאין לי נסיון איתו, מה שכן, זכור לי שלפחות שני חברי פורום אמרו בעבר שהחומר הכתים להם את הפלסטיקה.

5. מגבות קטנות לשימוש פנימי חיצוני לנקיון כללי וכו', אין יותר טוב מלבצע הזמנה באיביי דרך הקוריאני.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות ברשותך:

1. לא מכיר את המברשת של סונקס, אין לי נסיון איתה, אבל יש לאוטוסטור מברשת "שפיץ" מעולה של carplan, זולה ומומלצת.

2. כפפה: כנ"ל, כפפת הנודל הירוקה של carplan, עולה 39 ש"ח אם לא טועה, והיא פשוט מעולה בכל קנה מידה אפשרי, מתעלה על המגווריס שלדעתי גרועה.

3. לגבי מגבת ייבוש, מחזק לחלוטין את מה שנאמר מעליי.

4. הדיטיילר הפנימי של מג'ס, עוד מוצר שאין לי נסיון איתו, מה שכן, זכור לי שלפחות שני חברי פורום אמרו בעבר שהחומר הכתים להם את הפלסטיקה.

5. מגבות קטנות לשימוש פנימי חיצוני לנקיון כללי וכו', אין יותר טוב מלבצע הזמנה באיביי דרך הקוריאני.

לא מצאתי את הכפפה שדיברת עליה, יש שם רק מטלית בצבע ירוק שעולה 12 ש"ח, התכוונת לזאת?

ומה היית ממליץ לדיטיילר פנימי? אני ממש לא רוצה שהחומר יכתים לי את הפלסטיקה בפנים הרכב.

ולאיזה מברשת בדיוק התכוונת? יש כמה של החברה carplan אם תוכל להיות יותר ספציפי.

תודה על העזרה אגב :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרסיס הדיטיילר הפנימי של מגווירס מיותר.

המגבת שלהם גרועה ביחס למחיר יש לי גם את המגבת הזו וגם אובר ואין מה להשוות, המחיר דומה אבל האובר טובה בהרבה.

כפפת הניקוי סתם יקרה - קנה סינית פשוטה.

את המברשת אני לא מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...