Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[דיון] האומנם רוכבי הדו"ג מסתכנים יותר מחבריהם נוסעי המכוניות?

slash
שימו לב! השרשור הזה בן 7106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ליומולדת 28 אתה מקבל R1 במתנה ? כאופנוע ראשון ??

כנראה שההורים שלך אוהבים אותך יותר ממה שחשבת :roll:

R1 אחלה אופנוע למתחילים, שיהיה בהצלחה...

אתה בכלל אין לך מה להגיד על אהבה של הורים !

קוראים לך גרשון !!!

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תרשו לי לתת נקודת מבט של הורה (יש עוד הורים בפורום ?)

אני קניתי אופנוע אחרי שעשיתי להורי את המוות (לפני 24 שנים). ישנתי בחוץ יומיים עד שהם נישברו. הכסף היה שלי ולימוד הנהיגה היה בהסתר...

נסעתי כחצי שנה ואז הגיעה ההחלקה הראשונה, עיקמתי את בולמי הזעזועים של האופנוע במקצת. אבא שלי עזר לישר אותם וחרק שן.

בתאונה הבאה כבר לקח לי חצי שנה לעמוד על הרגליים. הנהג השני היה אשם אבל אני שילמתי. אבא שלי דחף את האופנוע המעוך ברגל מגני התערוכה, שבצפון ת"א, עד בת-ים וחרק שן.

לאחר שנתיים, מכספי פיצויי התאונה, קניתי אופנוע עוד יותר גדול, אבא שלי חרק שן שוב.

אחרי ההחלקה הבאה, כשהייתי מוטל על הכביש ומונית בלמה כמעט על הקסדה שלי - מכרתי את האופנוע.

לא הייתי רוצה שהבן שלי יעשה לי את זה !

היום, חלפו 20 שנה וקניתי אופנוע שטח וההבטחה שלי היא לרדת כמה שפחות לכביש ! (אני חושב שאבא שלי עדיין חורק שן...)

לסיכום,

אם הבן שלי יבקש ממני אופנוע - אני אקח אותו לביקור בבית לווינשטיין ואחר אקנה לו רכב בן 20 העיקר שייתרחק מהכביש.

לא משנה כמה אתה בוטח / מאמין לילד שלך, תמיד יכול להיות איזה אידיוט במסלול הנגדי שיהרוג אותך ! (כמו שנכתב פה, זה יכול לקרות פי 7 מאשר אם אתה עם רכב).

אני בטוח שזו לא התשובה שפיללת לה. מצטער.

אהוד

סתם כמה שאלות :

ומה אם הבן שלך ירצה להתגיס לקרבי ?

ומה אם הבן שלך ירצה ללמוד צניחה ?

ומה אם הבן שלך ירצה ללמוד צלילה או לצלול בבור השחור ?

ומה אם הבן שלך סתם ירצה לסוע באוטובוס ?

בקיצור עד איזה גבול תגן אל על הילד שלך ? ועד כתה תתמוך בהחלטה שהוא יעשה בצורה מושכלת והגיונית?

(התרוץ שלי שגרם להורי לאפשר לי התעסק עם אופנועים ברצינות, היאה אם שרדתי ריצות באמצה שכם עם חומר נפץ על הגב אז אני אשתדר אם כל דבר אחר . השאלה האם תאפשר לילד שלך את כל זה ?)

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לך גרשון !!!

דניאל.

לא קוראים לו גרשון... :roll:

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מצחיק אתה!

וואלה גם רמי זה שם מחורבן, אז זה אומר שההורים שלי לא אוהבים אותי?

WTF!:shock:

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מצחיק אתה!

וואלה גם רמי זה שם מחורבן, אז זה אומר שההורים שלי לא אוהבים אותי?

WTF!:shock:

אני מצחיק אני.

וואלה זה היה סוג של הלצה כמובן שזה מכיוון שאנוכי מצחיק אנוכי.

דניאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לך גרשון !!!

דניאל.

:roflmao:

זה היה טוב.

בכל אופן קוראים לי ארנון. ע"ש סבא ז"ל.

לך...לך יש שם של נקבה :lol:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao:

זה היה טוב.

בכל אופן קוראים לי ארנון. ע"ש סבא ז"ל.

לך...לך יש שם של נקבה :lol:

איזה קטע לי קוראים דניאל על שם הנערת ליווי שאבא שלי הביא לפני שהתחתן עם אמא שלי.

דניאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע לי קוראים דניאל על שם הנערת ליווי שאבא שלי הביא לפני שהתחתן עם אמא שלי.

דניאל.

פיייי

מדהים כמה יש לנו במשותף :lol:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... בקיצור עד איזה גבול תגן אל על הילד שלך ? ועד כתה תתמוך בהחלטה שהוא יעשה בצורה מושכלת והגיונית? ...
שאלה קשה. שים לב שלא אמרתי שאאסור עליו, רק שאנסה להשפיע היכן שאוכל. לפעמים (כמו בצבא) אין להורה אפשרות ונשאר רק להחזיק אצבעות !

בקיצור, אנסה להשפיע בדרכים שונות (כן, לפעמים גם בסחיטה ריגשית, אני מתבייש לכתוב את זה...) וכאשר אובס - אתמוך !

אני מקווה שאני מחנך/אחנך אותו להיות טיפוס עצמאי שניתן לבטוח בו - ופה מסתיים תפקיד ההורים.

אבל נסחפנו - זה פורום אופנועים !

שבת שלום.

אהוד

KTM 400 SXC 1999 עבור סופי שבוע :multi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד קשור לאופנועים.

אנחנו מנסים לדון (חוץ מהבדיחות על השמות) מה הגבול באהבה לכלי מכאני וההשפאה שלו על יחסי הורים וילדים.

ועל התגובה שלך בקיצור אם תוכל תסגור את הילד שלך בקופסה (טרטי משמעה) כשתחשוב שהבחירה שלו לא מתאימה לרצונתך.

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... בקיצור אם תוכל תסגור את הילד שלך בקופסה (תרתי משמע) כשתחשוב שהבחירה שלו לא מתאימה לרצונתך.
לצערי לא קראת את תשובתי - זה בדיוק ההפך ממה שאמרתי !

אמרתי שאני אשפיע עליו בכל יכולתי (גם בצורה מלוכלכת). אך לאחר שיבחר - אכבד את הבחירה.

היות ואני הייתי נער ועכשיו אני אב, אשמח להמשיך את הדיון עמך לאחר שאתה תוליד ילד ותהיה בשני הצדדים... ואני אומר זאת בכל הכבוד אליך כי דברים ניראים קצת אחרת מהמקום בו אני נמצא היום.

אהוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ואני הייתי נער ועכשיו אני אב, אשמח להמשיך את הדיון עמך לאחר שאתה תוליד ילד ותהיה בשני הצדדים... ואני אומר זאת בכל הכבוד אליך כי דברים ניראים קצת אחרת מהמקום בו אני נמצא היום.

אהוד

צודק. אני לא אב (תודה ל Durex) אבל גם אני מבין שאם הורה משתמש בכל כוחו הוא יכול למנועה הכל מהילד במיוחד אם הוא גידל אותו וחינך אותו בצורה טובה.

אבל לפי דעתי יש לפעול במסגרת הגיונית ,למשל דיון,הסבר,התנאיה(בגרות 90+אז אולי ). אבל לא סחטנות ולא איסור גורף כי לבסןף זה רק פוגע בילד וביחסים איתו . ובטח ובטח שלא

אם הבן שלי יבקש ממני אופנוע - אני אקח אותו לביקור בבית לווינשטיין ואחר אקנה לו רכב בן 20 העיקר שייתרחק מהכביש.

אבל שוב אני לא הורה ולא בכיוון עדין.

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאיסורים עובדים במקרה הזה (איך היגענו לשיחה הזו ?).

אני לא מרשה לילד שלי ללכת לישון מאוחר, יש לנו הסכם על שעת שינה מירבית אולם אני לא יכול למנוע אותו מלבזבז את דמי הכיס שלו איך שהוא רוצה.

אותו דבר בקשר לאופנוע - אני לא אוכל (בעתיד) לאסור עליו לקנות אופנוע. אני כן אוכל לא לשלם לו עליו... אבל אם הוא ירויח כסף ויקנה את האופנוע בכסף זה אז לא אמנע ממנו.

בקשר להתניות (בגרות 90+ אז תקבל אופנוע) אני לא מאמין בכך. הבגרות 90+ היא בשביל החיים שלך ולא בשביל האופנוע.

וכד'. נראה לי שהפעם באמת מיצינו...

אני חייב להגיד לכם שה Thread הזה באמת מעניין.

ליליה טוב,

אהוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד את האמת לא נמצה את זה לעולם כי האמונה שלנו בדרך החינוך של ילדינו שונה (במיוחד כי אני בגיל מאוד רחוק מגידול ילדים ).

ולבסוף הסכמנו על פרט אחד, תמיד נוכל להמליץ לילדנו אבל עם אם אנו מאמינים בחינוך שנתנו להם ובהם נצתרך לתמוך בכל בחירה שיעשו.

וליוזם השירשור אם הורך ביחסים של אמון והבנה איתך בסוף הם יתמכו בך (אולי לא כספית ) ואם לא אז לא משנה מה תעשה הם לא יאשרו את זה.

טוב נראה לי שאין לי מה להגיד יותר בנושא חוץ, מואי הבחור עוד מאט מתגיס.

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...